MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod markus.22 9. 2. 2010 20:16

Vsak v pohode.Ja len ze problem bude dakde inde ako neviem kde a net ide tiez bez problenmov
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 9. 2. 2010 20:26

markus.22 píše:Vsak v pohode.Ja len ze problem bude dakde inde ako neviem kde a net ide tiez bez problenmov

jediné čo môže byť spoločné je napr.výpadok tv signálu konkretnej stanice už zo satelitu od providera napr.skylink,ktorý je rovnaký pre sat a iptv.Aj to nieje na 100percent lebo niektoré tv kanaly pri iptv su zálohovane aj "káblom" priamo zo štúdia (niektoré slovenské TV).súčasný problém je problém v časti siete cez ktorú magioSat nechodí.
Naposledy upravil tcomak dne 9. 2. 2010 20:27, celkově upraveno 1
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 9. 2. 2010 20:27

hm..moc komplikovane:)
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod bobco 9. 2. 2010 20:36

No, ako to tu tak citam, uz som sa lakol, ze mam problem iba ja ;o))

Pripajam sa, problem mam aj ja, Bratislava - Petrzalka - optika, oba stb

A ma problem aj moj brat, BA - Vrakuna - metalika

Seka mi to a to vestky stanice ;o(( som restartovat vsetko a nepomohlo ;o((
bobco
Junior

Odeslat příspěvekod VladoBA 9. 2. 2010 20:52

u mna to tiez pocas sprav sekalo asi v minutovych intervaloch. Nepomohol ani restart stb...
Yamaha RX-497 ♪ Pioneer DV-610AV ♪ DacMagic ♪ JBL L830 ♪ Yamaha YST SW45 ♫ Little Dot IV ♪ AKG K701
VladoBA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tibi Kimi 9. 2. 2010 21:07

už to ide opäť ok, ;-)
Tibi Kimi
Junior

Odeslat příspěvekod mimi 11. 2. 2010 13:33

je to sice off topic ale dam aj sem

Mam televizor LG 26LC55, bohuzial som sa nikde nedozvedel ani v oficialnych parametroch vyrobcu, ci je schopny prijmat prijem aj MPEG4. Spustilo sa docasne digitalne vysielanie STV3 vo formate MPEG4 a HD kvalite. Televizor tento program nasiel, ulozil sa do pamate. Ked ho vsak prepnem, nnenaskoci mi obraz iba blika po ciernej obrazovke informacia "sluzba HD". Myslite si ze je to tym ze televizor nieje schopny dekodovat MPEG4 signal?
mimi
Junior

Odeslat příspěvekod jozko_mak 11. 2. 2010 19:22

Zdravim vas.
Som tu na diskusii prvy krat.
Chcem sa spytat ci niekto nema skusenosti s novou magio akciou Magio Hard ponuka CV 1248/2010. Akurat som to objednal, chcel som s magiom skoncit po 2 rokoch lebo mi to pripadalo ako vela penazi za malo muziky, ale toto vyzeralo celkom dobre.
jozko_mak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sowiet 11. 2. 2010 20:03

jozko_mak píše:Zdravim vas.
Som tu na diskusii prvy krat.
Chcem sa spytat ci niekto nema skusenosti s novou magio akciou Magio Hard ponuka CV 1248/2010. Akurat som to objednal, chcel som s magiom skoncit po 2 rokoch lebo mi to pripadalo ako vela penazi za malo muziky, ale toto vyzeralo celkom dobre.

Mozes dat nejaky odkaz o co ide? Ziadnu hard ponuku som nenasiel, tiez mi za mesiac konci viazanost a rozmyslam co dalej.
sowiet
Junior

Odeslat příspěvekod jozko_mak 11. 2. 2010 20:24

Ma to byt kampan pre tych co chcu odist - tv klasik + internet 250 - 24 eur mesacne, cely cas 2 roky. je to vyhodnejsie ako obycajna jarna kampan
jozko_mak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Geniusss 12. 2. 2010 10:14

Mam jeden typ na zaradenie kanalov v HD..napr. ARD HD alebo ZDF HD, zacali dnes oficialne vysielat doteraz len test, myslim ze problem s pravami by nebol...kedze napr. aj olympiadu vysielaju na satelite volne, kedze maju prava nie len pre SR ako Trojka , ale pre celu Europu... mohlo by sa nad tym uvazovat, a zaradit ich myslim ze by to nic nestalo kedze na satelite su volne, stacilo by sa asi len dohodnut...v nemenovanych IPTV od inych firiem su zaredene uz dlhsie
Geniusss
Junior

Odeslat příspěvekod paterliny 12. 2. 2010 10:25

Neviete kedy začne MAGIO vysielať v originál HD kvalite STV3 ? Bude to už dnes od 19:00 ? dik
paterliny
Junior

Odeslat příspěvekod stelko123 12. 2. 2010 11:37

planoval uz niekto cez EPG nahravanie ktore ma zacat o 2:55 rano v sobotu start olympiady ten ceremonial? skusal som to cez epg ale podla epg ten program bude trvat iba 5 minut zbytok sa nevysiela. co sa da s tym robit? mam nastavit manualne casovanie? od 2:55 do kolkej pojde ten ceremonial? dnesnym dnom EPG oznacujem ako za nespolahlivu sluzbu.
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod paterliny 12. 2. 2010 11:48

stelko123 píše:planoval uz niekto cez EPG nahravanie ktore ma zacat o 2:55 rano v sobotu start olympiady ten ceremonial? skusal som to cez epg ale podla epg ten program bude trvat iba 5 minut zbytok sa nevysiela. co sa da s tym robit? mam nastavit manualne casovanie? od 2:55 do kolkej pojde ten ceremonial? dnesnym dnom EPG oznacujem ako za nespolahlivu sluzbu.

Ja takto už vôbec nenahrávam, radšej si dám manuálne nahrávanie programu. Nastavíš si čas od / do a máš pokoj. EPG je vždy dosť nepresné...
paterliny
Junior

Odeslat příspěvekod Nerte 12. 2. 2010 11:50

sowiet píše:Uz to bolo spominane ze ked dany program vyradia z rastra tak nahravky spustit nejde. Stalo sa to v pripade BBC a je to aj teraz v pripade primy.

Ako je to na satelitnom magiu ti nepoviem, ale v pripade IPTV mi to takto funguje. Rok a pol som nemal CN a nahrate rozpravky som pozeral. Tot moja skusenost.

Hmm zaujimave. Lebo ako som spominal, mne to robilo na IPTV ale aj teraz na satelitnom. Mohlo sa stat, ze teraz ta nahravka z History HD (alebo to bolo NG HD?) bola cista nahoda a realne sa ten program nenahral, preto tam mam "ciernotu". Musim sa s tym pohrat a vyskusat este.

Teraz mam HBO a Cinemaxy free na 3 mesiace... znamena to, ze teda MOZEM nahravat kolko chcem a mal by som mat moznost si to potom aj o pol roka pozriet??

stelko: jasne, daj si to manualne od 2:55 az do rana kludne do 8 ak mas miesto :-) Ved to potom zmazes aj tak. Inak.. zda sa mi ze som v programe na stranke STV videl, ze pojde aj repriza, niekedy na obed. Cize nic ti neujde. ;-)
Nerte
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka