MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Jan_Pavol 25. 2. 2010 20:27

mironto píše:A to si kde prosim ta nasiel?

Ja tam vidim len toto:
Kód: Vybrat vše
zvýšenie rýchlosti upstreamu do maximálnej rýchlosti 512 kbit/s (neplatí pre Turbo 4) za mesačný poplatok 3,95 € (119,00 Sk)

http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID=2791&section=home

Našiel som to tu:

http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/cv/1 ... -02-01.pdf

Poriadne si preštudujte ten cenový výmer. Možnosť zvýšenia upstreamu za jednorazovú cenu 2 eurá sa týka všetkých zákazníkov služby Magio TV, t. z. nielen tých, ktorí predlžujú viazanosť.

V časti B Osobitných ustanovení tohto CV v 12. bode sa píše:

"Každý účastník služby Magio TV, ktorý v čase platnosti tohto CV požiada o aktiváciu doplnkovej služby Zvýšená rýchlosť upstreamu, má nárok na poskytovanie doplnkovej služby za jednorazový poplatok 2 € (60,30 Sk), pričom následné používanie doplnkovej služby Zvýšená rýchlosť upstreamu bude zahrnuté v cene programu služby Magio TV, odo dňa zriadenia resp. uzavretia Špecifikácie k Zmluve o pripojení. Účastník môže túto doplnkovú službu kedykoľvek bezplatne zrušiť."

Pripomínam, že akcia trvá do 31. 03. 2010.
Jan_Pavol
Junior

Odeslat příspěvekod Snekyno 26. 2. 2010 11:35

Sused si objednaval Magio Sat, a chcel najprv ako prvy box len ten bez HDD. Tak sa to objednalo vpohode, a teraz v pondelok mu volala slecna z t-comu ze ako prvy box sa neda objednat ten, iba ten s HDD, tak on aj zmenil nazor, a povedal jej ze dobre, nech mu objedna ten s HDD za 35€. Vcera vsetko doslo, a box prisiel samozrejme ten bez HDD, a este k tomu, aj poskodena parabola. Tak by som sa chcel informovat ci je nejaka moznost vymeny boxu, alebo len dokupenie druheho?
Snekyno
Junior

Odeslat příspěvekod paterliny 26. 2. 2010 13:30

Jojka začala vysielať 16:9... KONEČNE
paterliny
Junior

Odeslat příspěvekod thomas7273 26. 2. 2010 13:51

Ohľadom TV BARRANDOV zaujímave je , že táto stanice v niektorých reláciách píše v spodných titulkách aby volali aj obyvatelia zo Slovenska , no ako môžu volať keď je šírenie signálu u nás zakázané resp. povolenie majú iba niektoré káblovky. T-Com nemá záujem sa dohodnúť s TV Barrandov aby bola šírená aj v Mágiu ???
thomas7273
Junior

Odeslat příspěvekod thomas7273 26. 2. 2010 13:53

Ako náhrada za Primu by bola fajn??? A nevie mi niekto povedať načo ostala predvoľba s TV Prima v ponuke, keď je tam vysielaný len oznam???
thomas7273
Junior

Odeslat příspěvekod piesok1 26. 2. 2010 14:03

Snekyno píše:Sused si objednaval Magio Sat, a chcel najprv ako prvy box len ten bez HDD. Tak sa to objednalo vpohode, a teraz v pondelok mu volala slecna z t-comu ze ako prvy box sa neda objednat ten, iba ten s HDD, tak on aj zmenil nazor, a povedal jej ze dobre, nech mu objedna ten s HDD za 35€. Vcera vsetko doslo, a box prisiel samozrejme ten bez HDD, a este k tomu, aj poskodena parabola. Tak by som sa chcel informovat ci je nejaka moznost vymeny boxu, alebo len dokupenie druheho?

Samozrejme je mozne objednat Magio Sat s prvym STB bez HDD. Dokonca je bez aktivacneho poplatku. Mam pocit, ze zas niekto z CC potreboval objednavku aby mal na premie. Ja som sa uz poucil, nikdy nic neobjednam cez telefon a ani cez tych otravnych ludi co mi vyklopkavaju na dvere.
piesok1
Junior

Odeslat příspěvekod pedrom19 26. 2. 2010 15:35

Neviete ako sa dava Zoom na magio boxe tatung.???
pedrom19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod atec 26. 2. 2010 15:37

Jan_Pavol píše:Ahojte. Neviem, či o tom viete, ale od 01. 02. 2010 existuje pre všetkých zákazníkov služby Magio Internet i Magio TV + internet možnosť zriadiť si zvýšenie upstreamu z 256 kbit/s na 512 kbit/s za jednorazový poplatok € 2,00. Služba je potom už aktivovaná navždy bez akéhokoľvek dodatočného poplatku za využívanie. Práve dnes som aj ja zadal telefonicky túto objednávku, tak čakám, kedy prejde... Len kdesi som čítal, že vraj potom zmenia prihlasovacie údaje do internetu, ale to neviem, hádam nie... Vie niekto, ako to presne funguje?

Objednávka telefonicky, pár dní som kontroloval, či je rýchlosť uploadu už vyššia, ale potom som na to aj zabudol. Asi po 2-3 týždňoch mi prišli papiere na podpis a až tam som si všimol nové prihlasovacie údaje. S počudovaním, že mi internet stále ide, som vošiel do administrácie HAG-u a tam už boli nové údaje zadané. Takže to robia na diaľku bez prerušenia služby a čakania na nové prihlasovacie údaje. Pri kontrole rýchlosti je upload naozaj na deklarovanej hodnote. Malé bezvýznamné plus pre ST. ^^
atec
Junior

Odeslat příspěvekod KAMAK 26. 2. 2010 16:45

:tleskani No po štyroch dňoch som sa dočkal spojazdnenia môjho VOIP telefónu A580 IP na optike. Nakoniec prišiel zdatný technik a priamo na koncovom optickom člene zmenil nastavenie pre pripojenie tohto telefónu. Bohužiaľ pri pripojení na VPN T-com sa nedajú cez optiku využívať všetky výhody internetového VOIP telefónu, na spojenie Gigaset Net sa nedostanem. :hm

Ešte mán otázku ohľadne MAGIA boxu, po týždni som ho musel reštartovať lebo dialkové ovládanie začalo blbnúť (nezápínalo na prvý raz, nereagovalo,..) je to normálne? :oops:
Radšej užívať život, ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy.
KAMAK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekyno 26. 2. 2010 17:03

piesok1 píše:Samozrejme je mozne objednat Magio Sat s prvym STB bez HDD. Dokonca je bez aktivacneho poplatku. Mam pocit, ze zas niekto z CC potreboval objednavku aby mal na premie. ...

To ano, ale aj ked na CC si potom objednal ten s HDD, aj tak mu poslali len ten bez HDD, tak ja teraz neviem...
Snekyno
Junior

Odeslat příspěvekod piesok1 26. 2. 2010 18:43

Snekyno píše:
piesok1 píše:Samozrejme je mozne objednat Magio Sat s prvym STB bez HDD. Dokonca je bez aktivacneho poplatku. Mam pocit, ze zas niekto z CC potreboval objednavku aby mal na premie. ...

To ano, ale aj ked na CC si potom objednal ten s HDD, aj tak mu poslali len ten bez HDD, tak ja teraz neviem...

Doplietli to, zase. Mne nauctovali plnu cenu modemu pri predlzeni viazanosti. reklamaciu mi neuznali, vraj som to nemal zaplatit pri preberani. Ale jasom ten modem potreboval. Ale ubezpecili ma, ze na akciovy modem mam stale narok. Keketi
piesok1
Junior

Odeslat příspěvekod Flymaster 26. 2. 2010 19:09

paterliny píše:Jojka začala vysielať 16:9... KONEČNE

myslis ten letterbox? tak to si mozu strcit... :-\

Obrázek
PC: GIGABYTE P55-UD3, INTEL Core i5-750 2.66GHz, 2x2GB DDR3 1333MHz Corsair,GIGABYTE N250ZL-1GI, 1GB DDR3 - NVIDIA GeForce GTS250, DELL WFP2208
TV+NET: T-Com Magio Komplet + HBO, Cinemax, HD, Internet 2MB
Mobil: T-Mobile, Sony Ericsson T715
Flymaster
Junior

Odeslat příspěvekod pepek92 26. 2. 2010 19:38

Uvidíme, ako to bude vyzerať s dnešným Panelákom. Tu sa o tom píše viac: http://www.dsl.sk/article.php?article=8794.
pepek92
Junior

Odeslat příspěvekod Marek89 26. 2. 2010 20:12

Co vam vadi na letterboxe ? Ja mam rad film s pasmi hore aj dole.
Marek89
Junior

Odeslat příspěvekod pepek92 26. 2. 2010 21:17

Aj Panelák bol vysielaný v 4:3 LB, tak potom čo sa malo zmeniť? To JOJka posiela naďalej Panelák a Súdnu sieň v letterboxe.
pepek92
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka