MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod karioll 5. 3. 2010 23:44

Pietro (novy) píše:
karioll píše:viete,respektive mate doma,alebo mozte porovnat magio na metalike s upc digital?

UPC Digital majú moji rodičia a na CRT, takže neviem porovnať obraz s Magiom. Základný STB UPC má len scart. Pre niekoho môže byť výhoda, že UPC Digital má viac jazykových stôp pri jednotlivých kanáloch, napr. Eurosport má asi 5 jazykových verzií. Ten softvér v STB je ale otrasný. Funkcie takmer nulové, hrozná grafika, prepnutie programu trvá 2-3 sekundy, niekedy pri prepnutí programu ide len zvuk a čierna obrazovka - vtedy treba prepnúť späť a znovu na ten program, niekedy aj viac krát, kým naskočí aj obraz. Hral som sa s tým len chvíľu, takže to je zatiaľ všetko, čo som si všimol.

Text od súčasného užívateľa UPC Digital a bývalého užívateľa Magia:
http://humno.sk/index.php?option=com_co ... &Itemid=12

dakujem
karioll
Junior

Odeslat příspěvekod sowiet 6. 3. 2010 01:03

Pietro (novy) píše:Áno, to bol výborný fór. So mnou sa zase chceli všetci Američania kamarátiť, keď zistili, že v zásuvke máme 220 Voltov a nie len úbohých 120. :-) ;-)

A to keby vedeli ze uz mame 230V :D
sowiet
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 6. 3. 2010 01:04

sowiet píše:
Pietro (novy) píše:Áno, to bol výborný fór. So mnou sa zase chceli všetci Američania kamarátiť, keď zistili, že v zásuvke máme 220 Voltov a nie len úbohých 120. :-) ;-)

A to keby vedeli ze uz mame 230V :D

:mrgreen:
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 6. 3. 2010 10:04

Sledoval niekto novy serial na JOJke ''Live Najbohatsi Policajt'' ? kvalita vazne super
magio mam nastavene 1080i
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 6. 3. 2010 10:48

TommyHD:
Ano mas pravdu a tak isto aj CSI
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 6. 3. 2010 10:54

to bude tym ze je to natacane v hd... uz len poslat z JOJky hd signal 8-) nato si este pockame
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 6. 3. 2010 11:30

He lenze aj stare filmy su teraz vydavane na BD a to preto,ze tie kamery su omnoho kvalitnejsie ako HD.....vsetky filmy sa vlastne musia degradovat na kvalite co viem
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod stanko 25 6. 3. 2010 12:48

karioll píše:viete,respektive mate doma,alebo mozte porovnat magio na metalike s upc digital?

Mam doma upc digital pol roka ,aj magio 2 roky na metalike, teraz som prešiel na optiku .Viem porovnat obe vyhody a nevyhody ,na magiu mi chyba zvuk AC-3 mam motorolu a som velmi spokojny raz za čas ju reštartnem a nemam problem,magio mi nezamrza, neseka o nič viac ako setobox od upc . Keby som nebol spokojny s magiom tak by som nepodpisal na 2 roky .UPC sami pači zvuk AC-3 HBO HD,FILM BOX HD,čT-1,a ine HD programy.Obraz sa mi zda lepši u magia hlavne u FILM BOXOV,UPC viac zrnia ale ten zvuk od UPC AC-3 cez domace kino stoji za to ako s dvd-čka.Pozeram to na plazme panasonic prepojene to mam kvalitnymi HDMI-kablami a receiver pioneer.Na UPC mi chyba setobox s HDMI+nahravanie čo u magia nie je problem UPC si musiš vybrat bud HDMI,alebo nahravanie a prepojit to scart čo by som na plazme nerobil .UPC-setobox mi ovela častejšie zamrza ako magio.UPC AJ MAGIO maju vyhody aj nevyhody je len na Tebe čo si vyberieš AC-3 u magia tak rychlo nebude,ale obraz je krajši na magiu.Ak chceš ešte dačo vediet napiš poradim Ti.
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod Ali4e 6. 3. 2010 12:58

redw píše:zdravim. mam problem s ovladacom k magiu. mam motorolu a strieborny ovladac, niekedy po stlaceni tlacidla vykona nieco uplne ine. Najhorsie ze sa to stava hlavne po pretacani dozadu, prepne mi na iny kanal a vsetko z pamate je vymazane. Mam to reklamovat? Pripadne ak hej, maju to nejako v tcome vyriesene, nerad by som ostal mesiac bez ovladaca. dakujem

Nahlas to ako problem na 0800 123777 a technik to bude riesit. Ja som mal podobny problem, mne nekorektne reagoval magiobox, dialkove bolo O.K., pretoze aj ked som skusal univerzalnym, tak boli reakcie podobne chybne. Technik prisiel uz s novym magioboxom a teraz je to O.K.
Ali4e
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hans12 6. 3. 2010 13:39

TomazyHD píše:Sledoval niekto novy serial na JOJke ''Live Najbohatsi Policajt'' ? kvalita vazne super
magio mam nastavene 1080i

Áno,kvalita obrazu bola úplne super(čo sa ale o samotnom seriáli nedá vôbec povedať).Ja som si najprv myslel,že už Joj začala nebodaj vysielať v HD.
hans12
Junior

Odeslat příspěvekod karioll 7. 3. 2010 07:09

stanko 25 píše:

Mam doma upc digital pol roka ,aj magio 2 roky na metalike, teraz som prešiel na optiku .Viem porovnat obe vyhody a nevyhody ,na magiu mi chyba zvuk AC-3 mam motorolu a som velmi spokojny raz za čas ju reštartnem a nemam problem,magio mi nezamrza, neseka o nič viac ako setobox od upc . Keby som nebol spokojny s magiom tak by som nepodpisal na 2 roky .UPC sami pači zvuk AC-3 HBO HD,FILM BOX HD,čT-1,a ine HD programy.Obraz sa mi zda lepši u magia hlavne u FILM BOXOV,UPC viac zrnia ale ten zvuk od UPC AC-3 cez domace kino stoji za to ako s dvd-čka.Pozeram to na plazme panasonic prepojene to mam kvalitnymi HDMI-kablami a receiver pioneer.Na UPC mi chyba setobox s HDMI+nahravanie čo u magia nie je problem UPC si musiš vybrat bud HDMI,alebo nahravanie a prepojit to scart čo by som na plazme nerobil .UPC-setobox mi ovela častejšie zamrza ako magio.UPC AJ MAGIO maju vyhody aj nevyhody je len na Tebe čo si vyberieš AC-3 u magia tak rychlo nebude,ale obraz je krajši na magiu.Ak chceš ešte dačo vediet napiš poradim Ti.

napis vsetko co vies,nasi si chcu kupit plazmu a nemozu mat satelit ani magio na optike,takze okrem obrazu mi ide aj o lahkost ovladania(vzhladom na ich vek)
karioll
Junior

Odeslat příspěvekod stanko 25 7. 3. 2010 08:41

Ak ideš kupit plazmu tak to prepoj HDMI kablom ak nepotrebuješ zvuk AC-3 odporučam Ti Magio ja som bol spokojny aj na metalike.Ovladanie maš jednoduche na magiu, UPC setobox mam HDMI bez nahravania takže Ti neviem poradit ako to ide s nahravanim upc ale čo som čital tak to je podobne ako na magiu tu možeš nahravat štyri programy a ma funkčne USB u magia je nefunkčne .Cenu maš lepšiu na magiu za UPC platim 44 euro za komplet tv progamy ,ale viac platiš za sotobox 4 eura mesačne a magio Ta stoji 2 eura .Magio ma lepšie programy s českou audio stopou UPC mi dost často mrzne,ale už som si zvykol.Ovladanie na magiu je jednoduche , ked ho pochopila moja žena zvladnu to aj Tvoji rodičia.
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 7. 3. 2010 09:03

neda sa zvysit upload na optike aspon na 10 Mbit/s ??
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod Tibi Kimi 7. 3. 2010 14:04

TomazyHD píše:neda sa zvysit upload na optike aspon na 10 Mbit/s ??

to by som aj ja chcel, mám optik 4, 80/4 je nejak málo, download bohato postačuje, ale upload 4 je dosť často málo.
Tibi Kimi
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 7. 3. 2010 14:25

A co prosim Vas robite uploaderov?Ja mam na metalike 512 up po zvyseni a staci.....
markus.22
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka