MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Tibi Kimi 7. 3. 2010 14:48

markus.22 píše:A co prosim Vas robite uploaderov?Ja mam na metalike 512 up po zvyseni a staci.....

nie že by som odosielal niečo nonstop, to nie, ale keď dávam hd video na youtube, zálohy na ftp servery, prácu na webhostingu, tak tie 4 Mb/s sú dosť málo, otravné čakanie, pričom viem, že optika zvláda ďaleko viac.
Tibi Kimi
Junior

Odeslat příspěvekod paterliny 7. 3. 2010 14:53

Uploudujú filmy :-) a mi ich sťahujeme...:-)
paterliny
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 7. 3. 2010 16:18

paterliny:hehehe.....no ja prave kypim ze mi ide 720p video 30kb/s
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod petoKUBO 7. 3. 2010 17:06

aktivovali vam ten zvyseny upload 512kbit za jednorazovy poplatok 2€ niekomu na magio tv+net ??? ja som volal pred tyzdnom a doteraz sa mi nic nezmenilo
petoKUBO
Junior

Odeslat příspěvekod stelko123 7. 3. 2010 17:20

je nehorazne pytat 2 eura za zvysenie rychlosti uploadu o 512kbit.
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 7. 3. 2010 17:21

No ja mam iba magio a do tyzdna mi navysili a kolegu zas presviedcali traja ludia na CallCentre ze to nieje mozne a na pobocke ze na to nema narok...
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod modrylev 7. 3. 2010 17:53

Ja to mám objednané od stredy (3.3.2010), zatiaľ sa nič neudialo. Ale pri objednávaní ma informovali, že by sa to malo vybaviť do 10 dní, takže ešte je čas.
modrylev
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 7. 3. 2010 18:07

Aj zistis to tak ze ti nepojde net a zavolas im na 0800 123 777 a tam ti daju novy login
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod wapman 7. 3. 2010 19:22

Mne tiez navysili upload cca po tyzdni, net prestal fungovat tak som zavolal, dali nove heslo a uz to islo. Prihlasovacie udaje mi este ani nedosli postou, vraj by mali dojst ale kedy?
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod jami 7. 3. 2010 19:36

ja som si aktivoval zvyseny upload pred tyzdnom a stale nic, tetuska tvrdila ze to bude maximalne 5 dni
www.imagehosteronline.com - miesto pre vase obrazky
jami
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 7. 3. 2010 19:41

No mne este neprisla ani zmluva k MagioSat a to ho uz mam mesiac
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod lkopca 7. 3. 2010 19:54

Ja mám upload 512 na metalike už asi 3 mesiace. Aktivovaný bol do 24hod a žiadný nový login nemám a ide v poriadku.
lkopca
Junior

Odeslat příspěvekod Raduliak 7. 3. 2010 20:58

Zvysoval so upload minuly tyzden v piatok vecer, v stredu po restarte routra som musel nanovo nastavit prihlasovacie udaje do internetu a slapalo vsetko ako malo.
Raduliak
Junior

Odeslat příspěvekod majo668 8. 3. 2010 09:31

karioll píše:
viete,respektive mate doma,alebo mozte porovnat magio na metalike s upc digital?

Mal som upc,Magio hlavne co sa tyka technickych rieseni ma jednoducho navrch takmer vo vsetkom snad len ten zvuk by sa urcite dal vylepsit.Realne uz telku ani nepozeram,okrem sprav a sportovych podujati.Co si chcem pozriet to si nahravam a potom podla nalady pozeram,je to pohodlnejsie a casovo efektivnejsie hlavne kvoli reklamam,setri to cas-nepozerate nejaky diel serialu ktory ma v skutocnosti 45 minut cisteho casu hodinu a pol.
majo668
Junior

Odeslat příspěvekod Jan_Pavol 9. 3. 2010 00:58

Ahojte. Má tu niekto, prosím, skúsenosť s výmenou HDD v Magio boxe KISS za väčší? Je to jednoduché vymeniť, stačí odskrutkovať ten vrchný plech? Nie je to náročnejšie od výmeny HDD v PC? Ja by som chcel vymeniť HDD napríklad za 250 GB. Podporuje to všetky typy HDD s IDE rozhraním alebo sú na to určené špeciálne disky pre set top boxy? Vopred ďakujem za radu.
Jan_Pavol
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka