MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tcomak 11. 3. 2010 14:16

ináč tie parametre sú celkom v pohode.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod paterliny 11. 3. 2010 14:18

TomazyHD píše:nova hd by bola pecka ;-) ... CT hd uz mala byt davno stale tu nieje napisany dovod co to brzdi

Nova HD nehrozí v káblovom mágiu. Nemá licenciu podobne ako Prima. Tak by som sa moc netešil.
paterliny
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 11. 3. 2010 14:25

Notice: ak dnes niekto čistou náhodou v rastri mágia narazí na kanal tv8...tak nech to berie s rezervou (skôr ako recesiu) a názor na dotyčný kanál nech si urobí každý sam. :lol:
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 11. 3. 2010 14:30

Vsetko na parabole je OK..cista a s cistym vyhladom....aj napr MTV,VH1.....a vsade asi kde som skusal.....nic teraz nenahravam a cca asi kazdych 2-5 minut

Predtym som mal ale signal silnejsi...ked bude krajsie pocasie tak sa skusim pohrat s parabolou..inak da sa dosiahnut aj signal 100%?
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod martin5516 11. 3. 2010 14:43

markus.22 píše:Vsetko na parabole je OK..cista a s cistym vyhladom....aj napr MTV,VH1.....a vsade asi kde som skusal.....nic teraz nenahravam a cca asi kazdych 2-5 minut

Predtym som mal ale signal silnejsi...ked bude krajsie pocasie tak sa skusim pohrat s parabolou..inak da sa dosiahnut aj signal 100%?

Aj ja mám ten istý problém. Plný signál, žiadne prekážky vo výhľade, nenahrávam a cca. každých 3-5 minút na 1 sekundu sekne obraz.
martin5516
Junior

Odeslat příspěvekod wapman 11. 3. 2010 15:50

Tcomak o 3tej sa mi restartol box a co vidim? T8 naskocilo na 103pozicii. Nastastie je na dobrom mieste, tam nezavadzia. Hm keby aspon Usb spojazdnili,ale ten program neviem aku mizernu sledovanost bude mat.
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod martin5516 11. 3. 2010 18:11

Som niečo prehliadol alebo dnes konečne ide Prvé oddelenie na TV Joj v 16:9 s WSS? Už sa neviem dočkať na Súdnu sieň, Panelák, Life a Mafstory, dúfam, že letterbox je na JOJke minulosťou. Inak, hovorím o TV JOJ na Magio Sat-e.
martin5516
Junior

Odeslat příspěvekod martin5516 11. 3. 2010 18:32

Tak predčasne, Súdna Sieň ide 16:9 letterbox.
martin5516
Junior

Odeslat příspěvekod thomas7273 11. 3. 2010 19:15

Do p..i to co za k....u pridali do rastra? Len taký bordel zaraďujú do ponuky lepšie by spravili keby tam dali ČT24 veď Mágio je dovolím si povedať jediná káblovka čo túto stanicu nešíri. A nie oni tam dajú TV8 ááá škoda reči. A ČT HD v základnej ponuke asi tak skoro nebude. To , že ČT HD začína byť samozrejmosťou u konkurentov a dokonca v základom balíku s mágiom nespraví nič.
thomas7273
Junior

Odeslat příspěvekod Asta-killer 11. 3. 2010 20:08

Chcem sa spytat vsetkych tych, co maju Magio na DSL linke. Mate okrem zmluvy o pripojeni aj Zmluvu o prenajme KZ?

Pretoze je v tom ohromny bordel.

Nemohl som sa dopatrat, do akej lehoty je potrebne vratit HAG. HAG je podla VOP definovany ako koncovy bod.

Podla platnej tarify hrozi pokuta 166 EUR za nevratenie HAGu do stanovenej lehoty. To ze mate HAG vratit sa nespomina ani v zmluve o pripojeni, ani vo VOP. Len matne Vam o pokute zamavaju v Tarife.

Po prvom telefonate do ST mi pracovnik oznamil, ze HAG je potrebne vratit do 15-tich dni od skoncenia zmluvneho vztahu. Na moju otazku, kde v akom zavaznom dokumente sa docitam tu definovanu lehotu mi len sucho odvrkol, ze je to vo VOP. Ked som mu povedal, ze vo VOP nic take nie je(cital som ich asi 15 krat od slova do slova) tak mi povedal ,ze nevie presne kde tam, ale ze to tam je. Hovor skoncil....

V dalsom telefonate sa toho chopila nejaka zenska. Ta sa informovala dalej a neskor mi oznamila, ze lehota na vratenie je 10 pracovnych dni od ukoncenia zmluvneho vztahu a ze tato lehota je uvedena v zmluve o prenajme koncoveho zariadenia. To je sice fajn, ale ja osobne ziadnu taku zmluvu nemam a nema ju ani kamarat. Zenskej este aj tak nedoslo, ze HAG nie je koncove zariadenie,ale koncovy bod. Sam ST si to tak definoval vo VOP. Podla mojho nazoru zmluvy o prenajme KZ mozu mat napr. zmluvni ucastnici Magio SAT. Koncove zariadenie pri MagioTV s DSL linkou po skonceni doby viazanosti(po jej dodrzani) sastava majetkom ucastnika.

Prosim Vas, Vy vsetci ktori mate MagioTV s dsl internetom,dostali ste okrem zmluvy o pripojeni aj tu zmluvu o prenajme koncoveho bodu/HAGu? Pretoze pre mna je tento dokument velka neznama a nepatrim zrovna medzi tych, co ma v dokumentoch bordel.

Ak sa najde co len jeden z Vas co ju ma, naskenujte ju co najrychlejsie aby som mal predstavu,ako ma vyzerat.. Este je mozne, ze tento dokument dala spolocnost ST ucastnikom k podpisu a nedorucila kopiu....

Vdaka.
http://linkbun.ch/268h
Asta-killer
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.mrkva 12. 3. 2010 07:56

Flymaster píše:Mna by zaujimalo, ako je to teraz s STV 3 HD.. Upscaluje sa to stale, alebo ide signal len SD? Lebo v sobotu planuje STV vysielat OTO 2009 v HD prave na Trojke.. som zvedavy, ci na to T-Com zareaguje naozaj to budeme moct sledovat HD... Predsalen to bude show, buu tamurcite blikat svetla, hyrit to bude farbami.. rad by som porovnal HD a SD :)

Pokiaľ viem tak T-Com má natiahnutý optický kábel priamo z STV. Takže ak je to pravda, tak to nebude žiadny problém. Aj upscal Trojky sa vykonáva v STV a posiela sa to do T-Comu.
No a nechce sa mi veriť, že STV má prenosový voz, kt. dokáže HD :-D
Mr.mrkva
Junior

Odeslat příspěvekod Flymaster 12. 3. 2010 08:39

STV ma pozicany prenosovy voz z Ciech.. uz stoji pred divadlom, asi 2 dni :) a dik za vysvetlenie ;)
PC: GIGABYTE P55-UD3, INTEL Core i5-750 2.66GHz, 2x2GB DDR3 1333MHz Corsair,GIGABYTE N250ZL-1GI, 1GB DDR3 - NVIDIA GeForce GTS250, DELL WFP2208
TV+NET: T-Com Magio Komplet + HBO, Cinemax, HD, Internet 2MB
Mobil: T-Mobile, Sony Ericsson T715
Flymaster
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 12. 3. 2010 15:02

thomas7273 píše:A ČT HD v základnej ponuke asi tak skoro nebude. To , že ČT HD začína byť samozrejmosťou u konkurentov a dokonca v základom balíku s mágiom nespraví nič.

Preco s tym nespravia nic dovod ???
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod octavius001 12. 3. 2010 17:43

wapman píše:Tcomak o 3tej sa mi restartol box a co vidim? T8 naskocilo na 103pozicii. Nastastie je na dobrom mieste, tam nezavadzia. Hm keby aspon Usb spojazdnili,ale ten program neviem aku mizernu sledovanost bude mat.

Naskocilo to aj mne, na 94 pozicii. No ale na moje velke prekvapenie je tam odkaz, ze to nemam v predplatenom baliku. tak som volal do Tcomu, ze do akeho balika to zaradili a ta zenska mi tam povedal, ze o TV8 nevie nic, ze taku TV v rastri nemaju...mame na Slovensku len jeden Tcom alebo je ich tu viac? ...tak ja to v magiu mam a ona mi povie, ze to v rastri nie je...neviete niekto nahodou v akom baliku to je?
octavius001
Junior

Odeslat příspěvekod thomas7273 12. 3. 2010 18:23

RE:TomazyHD
Ze preco??? Ty sa este pytas??? Sak do teraz neboli schopni zaradit take stanice ktore su uz samozrejmostou aj u tych najmensich poskytovatelov. Do teraz neboli schopny zaradit ani CT24 a ty si myslis ze zaradia CT HD??? No neviem neviem....
thomas7273
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka