MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod stanko 25 15. 3. 2010 14:58

paterliny píše:
Teroo píše:hm dost sa tu diskutuje o hd.. ja som si pred par dnami objednal HD balik a obraz je fajn, lenze zaroven som nasim objednal aj druhy magio box,, no a tu sa naskyta otazka. . ze ci na metalike bude v poho na jednom TV sledovat napr HD kanal a na druhom iny kanal SD, tak aby to bolo ok.
Ak nie potom tento balik je ozaj zbytocny tam kde su dva boxy, teda na metalike co ma vobec netesi.

Tak sa priprav na sklamanie. Momentálne sa nedá pozerať na jednom prijímači HD a na druhom SD. Tento problém s t-comom riešim už od spustenia HD balíka. Proste na jednom sledujem HD, tak na druhom mi SD poriadne seka, zastavuje, zamrzuje. Proste sa nedá sledovať. Technik mi hovorí že všetko mám nastavené OK.

Musiš mat na každy HD PROGRAM 2 strimy na metalike TI dva programy HD nepojdu a zruš všetky planovane nahravky.
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod lubo28 15. 3. 2010 16:35

Nič v zlom,ale čo toto má spoločné s touto témou,ktorá je o Magiu?
lubo28
Junior

Odeslat příspěvekod zibizabka 15. 3. 2010 17:44

Ahojte, mám magio sat, dala som si samoinštaláciu, muž to robil presne podľa návodu. Pri nastavovaní paraboly som dostala intenzitu signálu 78% a kvalitu 0%. nevie niekto čo s tým mám teraz urobiť, už sme všetko prekontrolovali.
zibizabka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stanko 25 15. 3. 2010 17:55

zibizabka píše:Ahojte, mám magio sat, dala som si samoinštaláciu, muž to robil presne podľa návodu. Pri nastavovaní paraboly som dostala intenzitu signálu 78% a kvalitu 0%. nevie niekto čo s tým mám teraz urobiť, už sme všetko prekontrolovali.

ZAVOLAJ 0800123777.
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 15. 3. 2010 17:57

Intenzita by mala byt minimalne 80% a kvalita 100% teda aspon co som sa bavil s technikom...A z vlastnej skusenosti viem ze pod 80% obcas sekne
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod zibizabka 15. 3. 2010 18:02

je napísaná intenzita aspon na 70% ale mne vôbec ani kvalita neskáče, neustále je nulová. ani na 1% to neskočilo
zibizabka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zibizabka 15. 3. 2010 18:04

stanko 25
čo je to za číslo? a čo im tam mám povedať?
zibizabka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stanko 25 15. 3. 2010 18:08

zibizabka píše:Ahojte, mám magio sat, dala som si samoinštaláciu, muž to robil presne podľa návodu. Pri nastavovaní paraboly som dostala intenzitu signálu 78% a kvalitu 0%. nevie niekto čo s tým mám teraz urobiť, už sme všetko prekontrolovali.

parabolu musiš natačat pomaly horizontalne aj vertykalne je tam spozdenie 2,3 ,sekundy kvalitu musiš mat čo najvyšiu.To čislo je technicka podpora na technika na T-com.
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod zibizabka 15. 3. 2010 18:17

práve som dovolala s milým pánom technikom (volala som na 0800123777) a povedal mi, že je zle nastavená anténa a že on stým nič neurobí, že kvalita má byť vždy a intenzita ma skackať a nie kvalita má byť nulová
zibizabka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stanko 25 15. 3. 2010 18:26

zibizabka píše:práve som dovolala s milým pánom technikom (volala som na 0800123777) a povedal mi, že je zle nastavená anténa a že on stým nič neurobí, že kvalita má byť vždy a intenzita ma skackať a nie kvalita má byť nulová

Tak si asi nenašla spravny satelit .Je to Amos-4 ?
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod martin5516 15. 3. 2010 18:29

Mne pri tomto probleme pomohlo potocit LNBckom.
martin5516
Junior

Odeslat příspěvekod Teroo 15. 3. 2010 18:31

vdaka za odpovede,, ak som z toho celeho spravne pochopil je teda mozne ze na matalike mi pojde v pohode sledovat HD na jednom TV a na druhom iny v SD. Nahravanie by som ani neriesil. Stacilo keby sa dalo subezne pozerat dva rozdielne kanaly. No samozrejme pockam kym mi pride druhy box a budem mudrejsi ;-)
Audio: Wavemaster Cube Mini Neo
Home Cinema: EPSON EH-TW7400, Denon X2500H, DALI Zensor 7, DALI Zensor vocal, DALI Zensor 1, DALI Alteco C-1, DALI SUB E 12F.
TV: Nepotrebujem.
Teroo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zibizabka 15. 3. 2010 18:36

nie mne to furt ukazuje amos 3, hej však som pozerala v príručke, že mám hladať amos 4 ale furt nič
zibizabka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin5516 15. 3. 2010 18:39

zibizabka píše:nie mne to furt ukazuje amos 3, hej však som pozerala v príručke, že mám hladať amos 4 ale furt nič

Hovorim, potoc s LNB a signal zrazu naskoci.
martin5516
Junior

Odeslat příspěvekod zibizabka 15. 3. 2010 18:41

tým LNB sme točili ale furt nič
zibizabka
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka