MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod garpiak 22. 3. 2010 21:33

To jaco: prepinanie medzi dvomi kanalmi funguje i na starom KISSE a aj na Tatungu
garpiak
Junior

Odeslat příspěvekod karioll 22. 3. 2010 21:42

editovanie nahravok v magio boxe by bolo fajn,kedze je vela programov a stanic,co sa nedaju napalit na dvd
karioll
Junior

Odeslat příspěvekod jaco 22. 3. 2010 22:34

DanculD a garpiak: vďaka za info, vidím že asi iba na starej striebornej Motorole to nejde, našťastie potom na novom boxe mi to už zrejme pôjde.
jaco
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 22. 3. 2010 22:35

kedy uz maftory pustia 16:9 a nie v tej trapnej kocke Lbox :-!
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod Asta-killer 22. 3. 2010 23:41

"Ja by som privítal,keby sa dali na Magioboxe nejako editovať nahrávky.Napríklad by sa hodil strih.Proste že by som si vystrihol z určitej nahrávky nejaké nechcené veci(napr.:reklamu...)"

No mozes len snivat. taketo nieco som tu pozadoval pred cca dvomi rokmi o zhruba 400 stranok dozadu. Dnes s tou firmou uz nemam vobec do cinenia a nelutujem.

Co sa tyka tych klipov.... Nenahravaj ich ako tlk do boxu, alebo nahravanim z nejakej TV stanice, ci cez TV kartu... Vela klipov sa da uz davno stiahnut priamo v digitalnej kvalite.
http://linkbun.ch/268h
Asta-killer
Junior

Odeslat příspěvekod jaco 23. 3. 2010 00:16

to Asta-killer : k tým klipom: áno, ak ti stačí Britney Spears a pod., tak to stiahneš. No ak hľadáš náročnejšie veci, napr. nejaké klasické rockové skvosty, alternatívnu muziku, alebo niečo z jazzu, tak také sa (v dobrej kvalite!) hľadajú na nete iba veľmi ťažko.
Je mi jasné, že nič také nenájdeš ani na Magiu. To už chce spomínanú SAT-kartu, natáčacie zariadenie s parabolou a loviť na kanáloch ako VH1 Classic, Mezzo, Go TV, BBCi streamoch...
jaco
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 23. 3. 2010 01:32

jaco: Chcelo by to v Magiu aspoň jednu stanicu pre tých, čo počúvajú klasiku a jazz, napr. Mezzo.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 23. 3. 2010 05:32

A jednu pre tych co pocuvaju klasiku,jednu kde su ludovky,jednu cisto pre metalistov a dalsiu pre rockerov,potom jednu pre zelezniciarov o vlakoch a dalsiu o com?A vsetky free samozrejme!
Si trosku uvedom co pises.
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod majo668 23. 3. 2010 07:51

ASTA-KILLER... na kazdej druhej strane pises ze uz nemas nic spolocne s touto firmou...ale akasi nostalgia z tvojej strany tu asi bude :D :D :D :D
majo668
Junior

Odeslat příspěvekod stelko123 23. 3. 2010 10:01

pondelky chodi stary mafstory preto ten obraz nie je 16:9 zaroven ine dni chodia nove serie mafstory z tohto roku takze tam uz je 16:9 samozrejmost.

Asta Killer magio stb nemaju bohvie aky CPU takze neviem ci by to zvladlo grabovanie videa asi skor nie. Aj cashe pamate by museli byt vyssie.
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 23. 3. 2010 11:40

stelko123 píše:chodia nove serie mafstory z tohto roku takze tam uz je 16:9 samozrejmost.

ved ja hovorim o novej serii tak aka samozrejmost ? zatial ziadne 16:9 len letterbox
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod stelko123 23. 3. 2010 12:12

mal som naozaj 16:9 bez flipu
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod jaco 23. 3. 2010 13:16

Aj ja mám obavu, že na úpravy videa nebude stíhať HW. Keďže aj o prenosoch nahrávok do PC môžeme žiaľ iba snívať, nezostáva lubovi28 nič iné, ako rýchloposuv nahrávok. Našťastie to je na Magiu vyriešené skvelo.
Ďalej súhlasím s Pietrom, že Mezzo by v Magiu privítalo veľa hudobných fanúšikov
/myslím tých no-desmod fanúšikov so štipkou vkusu/.
to markus.22: my sme navrhli reálnu možnosť Mezzo. No teraz daj ty, a navrhni konkrétne meno kanálu čisto pre metalistov, alebo železničiarov :D
+ jedno odporúčanie: prečítaj si to ešte raz - Pietro nikde nenapísal, že by chcel Mezzo free
jaco
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 23. 3. 2010 13:18

markus.22 píše:A jednu pre tych co pocuvaju klasiku,jednu kde su ludovky,jednu cisto pre metalistov a dalsiu pre rockerov,potom jednu pre zelezniciarov o vlakoch a dalsiu o com?A vsetky free samozrejme!

To by najprv také stanice museli existovať a musel by byť one záujem. Ale Mezzo je v zahraničí úspešná stanica a divákov má dosť. A samozrejme, že by som bol za ňu ochotný platiť.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod jaco 23. 3. 2010 13:21

to Pietro: mali sme rovnaké myšlienky v rovnakom čase :)
jaco
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka