MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod martin5516 23. 3. 2010 22:17

Ak máš teraz aktivovaný 2-násobný upload, tak si to môžeš zmeniť a zaplatiť len 2€ za zvýšenie natrvalo. Vtedy sa ti prihlasovacie údaje nemenia. No myslím, že keď si z rýchlosti 256 kbit/s aktivuješ za 2€ rýchlejší upload, tak sa ti údaje na 90 % zmenia.
martin5516
Junior

Odeslat příspěvekod karioll 24. 3. 2010 08:03

Veď ako som už písal,moj starý 4-ročný HDD DVD recorder Panasonic DMR EH55,to zvláda hravo a úplne jednoducho.Je síce pravda,že v tom čase nebol najlacnejší(dal som za neho vtedy skoro 14 000SK)
Dokáže okrem strihu,rozdeleniu,spojenia videa,vytvorenie kapitoly v nahrávke(tiež výborná funkcia) aj premenovanie nahrávky.A ako som písal to je starý 4-ročný neaktualizovaný(na rozdiel od Magioboxu) hardware,ktorý ale ešte stalé funguje skvele

to je sice pravda,ale vela kanalov a filmov sa neda nahrat do dvd
karioll
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 24. 3. 2010 10:19

stelko123 píše:mal som naozaj 16:9 bez flipu

hej no konecne mafstory ide ale co sa tyka zabavi nova seria zatial nic moc
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 24. 3. 2010 18:13

t-comák,
nemohol by si zistiť, kedy T-com plánuje spustiť stanice DokuCS a Filmbox Family (s českým dabingom)? Ten DokuCS už T-com v minulosti prisľúbil, len stále ho akosi v rástri nemáme, diky

to legenda: takéto zistovanie vobec nieje sranda,ked nie si priamo "pri tom" ;-] .Berie sa to ako citlivá info a vačšina pracujucich smrtelnikov v t-come sa k infu o planovani spristupnenia novych stanic a služieb dostáva na poslednú chvilu.A nerad v týchto veciach špekulujem :D .
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod Maja 1122 24. 3. 2010 19:52

T-com su podvodnici. Kupila som si v decembri TV Magio za akciou cenu - 1 €. V januari mi poslali rozsiahlu zmluvu (26 stan, font: 8 ), kde bolo nieco celkom ine ako som si objednala. A aby cloveka zmiatli, za par dni poslali dalsiu zmluvu s odovodnenim, ze si tu prvu nemam vsimat a tato je dobra. Davajte si bacha aj na take veci ako je termin cerpania sluzby. Uctovali mi aj obdobie, ked router a Magio box nebol ani v kurierskej sluzbe (o 2 tyzdne skor). Uctovali mi za instalaciu a pritom som si to instalovala sama. V reklamacnom centre som sa nedozvedela nic, lebo mi ich zamestnanec v strede rozhovoru zlozil telefon. Spolupraca s T-comom bola jedna z najhorsich skusenosti za poslednych 10 rokov. A urcite uz T-COM NIKDY VIAC!!!!!
Naposledy upravil Maja 1122 dne 24. 3. 2010 19:53, celkově upraveno 1
Maja 1122
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zdeno_1 24. 3. 2010 19:52

Pani co mi poradite k tomuto. Nefunguje mi pozastavenie obrazu na STB KISS. A to asi pred tyzdnom som mohol zastavit kedykolvek program. Co s tym ?

Dakujem za pomoc
zdeno_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.uwe 24. 3. 2010 20:40

to Maja1122:
chod to T-Centra a podaj reklamaciu, resp. ju posli mailom zo stranky T-Comu http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID=2176. aj mame uctovali sluzbu skor, ale po volani na infolinku sa pani pozrela ze naozaj to nebolo mozne, lebo veci prisli neskor a reklamaciu uznali a samozrejme peniaze vratili

-- 24. 3. 2010 20:44 --

zdeno_1 píše:Pani co mi poradite k tomuto. Nefunguje mi pozastavenie obrazu na STB KISS. A to asi pred tyzdnom som mohol zastavit kedykolvek program. Co s tym ?

Dakujem za pomoc

a mas na ovladaci prepnute tlacitko na STB? /viem ze u Motoroly to tak je/
HTC Desire
Nokia E51, E52
Nokia LD-4W + Sygic mobile 09
dj.uwe
Junior

Odeslat příspěvekod petoKUBO 24. 3. 2010 21:05

martin5516 píše:Ak máš teraz aktivovaný 2-násobný upload, tak si to môžeš zmeniť a zaplatiť len 2€ za zvýšenie natrvalo. Vtedy sa ti prihlasovacie údaje nemenia. No myslím, že keď si z rýchlosti 256 kbit/s aktivuješ za 2€ rýchlejší upload, tak sa ti údaje na 90 % zmenia.

mne po 10-dnoch zvysili upload z 256kbit na 512kbit (ide to dobree) uz som im chcel volat ze co to tolko trva ked mi pani povedala tusim ze do 48h. ze to bude, a potom som si pozrel t-comacky mail a tam mi prisli prihlasovacie udaje nove, tie som dal a upload fical ako mal...
petoKUBO
Junior

Odeslat příspěvekod MatusCo 25. 3. 2010 00:05

Magio Optik 2 a DynDNS

Prosim niekoho o radu:

Moje Magio:
Magio Optik 2
Router Belkin N+ , HW: F5D8235-4 v1000, FW: 1.01.26
Registracia na DYNDNS, povoleny ping, vzdialena sprava routra z lubovolnej IP, forwardovanie portov

Neviem, co este mam nastavit, aby som sa z inej siete dostal na moj router, resp. pomocou forwardovania portov na iny PC v sieti.
DynDNS funguje, pokial si dam ping z vonkajsej siete, tak mi spravi korektny preklad IP adresy, ale to je tak vsetko. Nedostanem sa ani na router, telnet na porte 8080 hlasi "...could not open connection to host..."
Samozrejme, v mojej LAN vsetko funguje: forwardovanie portov, DynDNS, ... Zvonku nie.

Tu na fore citam, ze "...DynDNS funguje...", ale ja sa k tomu neviem dopracovat.

Prosim niekoho, kto ma uvedeny router a aktivne vyuziva DynDNS nech ma unaviguje, co este nastavit.

Dakujem
MatusCo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rodolfo 25. 3. 2010 21:46

Markiza strasne bojazlivo a pomalicky, no predsa, zacina s HD. Dufam ze Magio TV je pripravena na " naberanie HD" cez peeringove centrum...http://medialne.etrend.sk/televizia-spr ... orita.html
rodolfo
Junior

Odeslat příspěvekod bencop 26. 3. 2010 15:06

Caute, chcel by som sa spytat kolko streamov je mozne mat naraz na MAGIO pri DSL-ku? Kolega vravi ze jemu idu 3 rozne, teda ze jeden pozera a dva ine moze nahravat.
Mne to ale doma takto nefunguje, a mozem jeden nahravat a jeden pozerat, alebo teda na druhom STB pozeraz a na prvom STB pozerat iny program ale nemozem nahravat este nejaky dalsi treti program. Tak ako to je?
bencop
Junior

Odeslat příspěvekod martin5516 26. 3. 2010 18:59

Facebook: Ak bude Markíza HD, tak zatiaľ iba pre IPTV - teda Magio na DSL a optike.

Škoda, na Magio Sat by sa tiež zišla Markíza v HD.
martin5516
Junior

Odeslat příspěvekod black13 26. 3. 2010 20:49

bencop píše:Caute, chcel by som sa spytat kolko streamov je mozne mat naraz na MAGIO pri DSL-ku?

Na metalike idu 2 streamy. Najdes to aj v menu - systemove zdroje.
Ale aj mne po nainstalovani magia asi pred dvomi rokmi pocas prveho polroka bezali streamy tri. Potom sa to nejako upravilo :-( na tie defaultne 2 streamy.
black13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jan_Pavol 26. 3. 2010 20:49

Čaute. Takže National Geographic začína vysielať v českej lokalizácii. A nie je to prvoaprílový žart. :)

http://medialne.etrend.sk/televizia-spr ... ensku.html
Jan_Pavol
Junior

Odeslat příspěvekod Spanky46 26. 3. 2010 21:47

No mne konci Magio viazanost o tyzden.....v januari este nebola u nas optika od Tcomu, tak som si dal na 2 mesiace zadarmo skusobny FiberNet...ze ked nenatiahne Tcom optiku tak si necham Orange...dneska som bol zrusit Fiber, lebo mi volali z Tcomu, ze mi konci Magio a ponukali zase na 2roky atd....tak som im povedal ze chcem len internet, vraj uz maju u nas aj optiku....a povedali mi, ze od 1.4 sa bude zvysovat rychlost aj na optike a mozem mat rychlost 40MB down za 17,xx€.....vie niekto to zvysovanie rychlosti potvrdit???? Aby som este neutekal naspat do Orange pre Fiber :DD
Spanky46
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka