MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod TomazyHD 7. 4. 2010 20:13

este sa nevie ake kanaly pribudnu do hd balika ? dufam ze tam bude nejaky hudobny
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod stanleyjr 8. 4. 2010 08:35

vcera som spisal reklamaciu ohladom toho stb tak som zvedavy ako a kedy sa vyjadria.
stanleyjr
Junior

Odeslat příspěvekod petoja 8. 4. 2010 11:13

Zdravim vsetkych uzivatelov Magia. Kedze som novy uzivatel, snazil som sa precitat tuto diskusiu (aj ked sa mi to vsetko nepodarilo) a chcel by som sa s Vami podelit o moje skusenosti (vzhladom na diskusiu, ktora tu prebiehala) s jeho pouzivanim a tiez sa nieco spytat.
K tym skusenostiam. Magio mam zatial na skusku bezplatne (??) na dva mesiace na metalike. Objednal som ho v pondelok, vo stvrtok mi kurier doniesol STB Mtorola (cierna) a router. V nedelu som to zapojil a vyskusal spustit a na moje prekvapenie uz bol vsetko OK a mohol som pozerat. Podotykam, ze SMS o spusteni sluzby som dostal az neskor.
Kedze mam TV Samsung jeho spojenie s ciernou Motorolou mam cez HDMI kabel a vsetko slape ako hodinky. Obraz mam nastaveny na 1080p a bez hociakych problemov (mozno patrim k tym stastnejsim).
Teraz k tej otazke. Ako prepojit DVD (domace kino LG) s STB, aby po vlozeni DVD do prehravaca sa automaticky spustilo DVD. Momentalne mam STB s TV prepojeny HDMI kablom a DVD s STB SCARTom. Momentalne pri pozerani Magia mi ide zvuk cez domace kino. Ked vsak vlozim DVD disk do prehravaca, tak sa mi nic nespusti. Vie mi niekto poradit, ako to prepojit, aby to preplo na DVD automaticky. Jedine, ako som si doteraz pomohol, bolo, ze som DVD prepojil HDMI kablom priamo do televizora a potom v menu televizora prepinal HDMI raz na STB a raz na DVD.
Vdaka za odpoved
petoja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stanko 25 8. 4. 2010 14:23

HDMI Ti same neprepne, len daktore dvd ti prepnu automaticky ked stlačiš menu na dvd u Pioonerov to ide, ale len na HDMI vstup čislo 1.HDMI na tv skus na tom Tvojom LG stlačit menu .
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod petoja 8. 4. 2010 16:00

teda spravnejsie 1080i
petoja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stanleyjr 8. 4. 2010 22:23

absolutne mi nefunguje nahravanie...a uz to zacina...problemy
btw petoja aky mas samsung hd ready, alebo full hd?
stanleyjr
Junior

Odeslat příspěvekod Sefko 9. 4. 2010 00:05

Hm okolo 23:00 mi vypadlo MagioTV a odvtedy ani rozne restarty nezaberaju,skusal som aj hard reset,reset routra,vymena kablov ale stale to skonci v tom stadiu,ze sa zacne inicializovat STB ale nenabehne ani cas,takze sa evidentne nevie zosynchronizovat..ostane najprv svietit --:-- a zmeni sa to na nezmyselny cas 16:00 a tam to ostane stat..ma niekto podobny problem?Lokalita Senec a mam ciernu Motorolu 160GB HDD,prepojene cez HDMI,ale to nema nato samozrejme ziadny vplyv...internet normalne funguje..
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod MiViSK 9. 4. 2010 00:17

Sefko: som na tom podobne okolo polnoci sa mi sekol magio box (kiss) a odvtedy vsetky restarty koncia na logu T-com, predtym este zacne blikat power ledka na zeleno. Cas sa tiez nastavi na 16:00 (tesne po restarte je klasicky 12:00 ale po nabehnuti loga T-com zostane 16:00)
Lokalita Petrzalka magio na optike
MiViSK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sefko 9. 4. 2010 00:21

Uff no presne ako pises,konci to logom T-Com a nabehne nezmyselny cas...takze zjavne problem v T-Come,len skoda ze nemaju nonstop hotline pre nahlasenie poruchy..ale stastie ze mam DVBT,takze aspon Mafstory,Profesionalov som si mohol pozret...ale dobre vediet,ze neni chyba nikde u mna...
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod rios66 9. 4. 2010 08:47

Chyba je u t-comu volal som tam povedali ze je to celoslovensky problem. Dufam ze to v priebehu dneska opravia.
rios66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod salko 9. 4. 2010 08:52

Podobne, okolo 22:00 mi sekal obraz, tak som urobil reštart Magio-boxu cez menu a to bolo posledné, čo som videl. Potom už iba logo T-Com. Na non-stop linku som sa nevedel dovolať, na webe žiadne info a ráno, keď som sa dovolal, tak mi oznámili, že majú celoslovenský výpadok. UPC bolo síce neporovnateľne horšie, ale keď mali výpadok, tak na info linke mali aspoň informáciu o tomto výpadku a vedel som, že chyba nie je na mojej strane.
salko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stanleyjr 9. 4. 2010 09:18

mne vcera neslo len nahravanie inac ziadne sekanie, ziadne mrznutie...a dnes prave skusam, magio box ukazuje cas 19:17 a nic black screen...po restarte cas 16:01 a logo T-Com na obrazovke
stanleyjr
Junior

Odeslat příspěvekod petoja 9. 4. 2010 09:46

to stanleyjr: hd ready.
petoja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Flymaster 9. 4. 2010 11:17

Magio fici bez problemov.. lokalita Senec...
PC: GIGABYTE P55-UD3, INTEL Core i5-750 2.66GHz, 2x2GB DDR3 1333MHz Corsair,GIGABYTE N250ZL-1GI, 1GB DDR3 - NVIDIA GeForce GTS250, DELL WFP2208
TV+NET: T-Com Magio Komplet + HBO, Cinemax, HD, Internet 2MB
Mobil: T-Mobile, Sony Ericsson T715
Flymaster
Junior

Odeslat příspěvekod stanleyjr 9. 4. 2010 12:02

petoja píše:to stanleyjr: hd ready.

dik, myslel som si
stanleyjr
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka