MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Sefko 9. 4. 2010 15:23

Tak MagioTV mi nabehlo o 13:12 bez akehokolvek zasahu,som nechal zapnuty Magiobox..a momentalne ide..takze 14hodin vypadok,celkom slusne...uvidime ci bude kompenzacia..nejde mi o tych 50centov,ale o princip..:)
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod stanleyjr 9. 4. 2010 16:52

ja som teraz prisiel, na magiu cas tusim 22.30 tak som to restartol a ide to :)
sefko na princip sa ti T-Com zvysoka vies co :)
stanleyjr
Junior

Odeslat příspěvekod stelko123 9. 4. 2010 18:09

nespozoroval som ziaden vypadok vsetko co islo v noci mi nahralo. nahraval som jojku lokalita Kosice
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod thomas7273 9. 4. 2010 18:31

Ja som tiež nespozoroval žiaden výpadok, všetko mi ide v pohode aj čas mám OK..... Lokalita Prešov.
thomas7273
Junior

Odeslat příspěvekod legenda2 9. 4. 2010 19:41

stanleyjr píše:ja som teraz prisiel, na magiu cas tusim 22.30 tak som to restartol a ide to :)
sefko na princip sa ti T-Com zvysoka vies co :)

Ale môžu sa aspoň zákazníkom na svojej inernetovej stránke ospravedlniť za výpadok signálu, ako je to u profesionálnych firiem bežné, príp. napísať v čom bol problém. :-)
legenda2
Junior

Odeslat příspěvekod pepek92 9. 4. 2010 19:50

legenda2 píše:...ako je to u profesionálnych firiem bežné...

Zvýraznené slovo nemá občas nič dočinenia s T-Com-om. :)
pepek92
Junior

Odeslat příspěvekod Robocop3 9. 4. 2010 20:16

Zostrihy európskej ligy na STV 3 HD, obraz niečo strašné. Oproti včerajšiemu priamemu prenosu nepozerateľné :-(
Robocop3
Junior

Odeslat příspěvekod octavius001 10. 4. 2010 15:17

RomanK5 píše:checknite niekto, ci vam ide teraz the pacific na hbo hd v origniali v anglictine (s titulkami) v dolby digital... na receiveri mi to tak ukazuje a je to aj poznat :)
potvrdzujem...hbo hd v dolby digital
octavius001
Junior

Odeslat příspěvekod stanko 25 10. 4. 2010 17:19

Pani prave pozeram futbal na skylinku na NOVA SPORT HD je načase zaradit tento program do magia NOVA HD tiež nema chybu, HBO HD D.DIGITAL ešte Film box HD zabudli prepnut na DD.a bude to OK.
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod zozzi 10. 4. 2010 20:12

ako riesite Skylink a pozeranie na viacerych TV? funguje v pohode to zdielanie kariet? pretoze toto je jeden z argumentov ze na 1 magio tv na optike mozes mat az 4 STB (kolko s nahravanim, kolko HD ?) ...

ak by mi ale stacila 1 skylink hd karta a trebars 2 dalsie prijimace tak jednoznacne kvoli kvalite radsej skylink

vase skusenosti?
zozzi
zozzi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stanko 25 10. 4. 2010 21:13

Ak maš optiku tak ti odporučam magio, stb s nahravanim len jeden . HD zvlada bez problemov 2 programy viac stb nemam a treti SD nahram .Magio ma najlepšiu ponuku dokumentarnych programov ,žiadny dalši operator na slovensku nema lepšiu ponuku .MAGIO mam vyše dvoch rokov na metalike a teraz na optike a som spokojny.SKYLINK TI pojde bez problemov na 2 tv a jeden sat. primač a jednu kartu tu nepotrebuješ HD stači Ti obyčajna ale druhy tv ti pojde cez koaxial nezavisle ale zvuk mono .Ak chceš skylink HD potrebuješ HD satelit odporučamTi prečitat si fora ohladne satelitov , ale to čo potrebuješ satelit zvladne karta sa da zdielat.SKYLINK nema zytial taku programovu ponuku ako magio, ale už sa to zlepšuje .Kvalita HD programov je približne rovnaka ale ak sa rozhodneš pre SKYLINK a chceš česke programy NOVA,PRIMA ,COOL,BARANDOV,odporučam TI kartu zaregistrovat na čecha lebo zatial to ide ale pan boh vie ako to bude dalej.
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 11. 4. 2010 00:14

octavius001 píše:potvrdzujem...hbo hd v dolby digital

Takze uz ide v magiu 5.1 zvuk ?
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod octavius001 11. 4. 2010 08:10

no malo by tomu tak byt...na domacom kine mi svieti ikonka Dolby Digital...len pri HBO HD a pri filmoch z pozicovne Magia.
octavius001
Junior

Odeslat příspěvekod stanko 25 11. 4. 2010 08:21

Ano ide 5.1 Dolby ale len HBO HD a video požičovna ešte pred mesiacom mi v T-come povedali že DOLBY pojde tak o 2-roky ten čas ale letí ,teda mi skončila 2-ročna viazanost.
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod martincan 11. 4. 2010 09:15

stale mi nejde nahrávať... a na hotline sa akosi nejde dovolať... čo s tým stále je? lokalita MT
martincan
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka