MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod stelko123 13. 5. 2010 05:50

ked ste taki chytri mali ste docvalat na toto forum skor ako ste si sluzbu dali zaviest. Magio na metalike ani nahodou jasne ze to blbne. Daj ihned vypoved zo zmluvy dovod: lagy po 5 sekundach a nasledne nedostatocne odstranenie problemu a zriad si Skylink alebo Magiosat. Potom ked raz budes na optike das si optiku. Tazko poriesis daco s technickou podporou. To ti tak akurat zozeru nervy.
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod wapman 13. 5. 2010 06:29

Ked si vytrvali tak poriesis. Tiez som mal skoro 2mesiace problem ze mi zamrzal a kockoval obraz, sice miestny technik si vlasy trhal,vravel ze umna je vsetko ok, a mal pravdu, lebo unich v Blave bol problem. Mne zamrzal obraz pri SD,HBO HD slapalo bez seknutia. Takze ich len otravovat a vyvolavat! Odvtedy je vsetko o.k.
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod stelko123 13. 5. 2010 06:35

No nevykaslal by som sa na to? Akokeby jedini boli na trhu. Vacsie mesta maju lokalnych providerov radsej tych zadotovat predsa len tocia peniaze v regione aj v ramci zamestnanosti. Tcom ma vsetko len v BA v ostatnych mestach na slovensku vyrazne poprepustal ludi za poslednych 15 rokov. To este neni vsetko chysta fuziu s T-Mobile call centra sa budu spajat takze este sa bude prepustat jedna radost. Nahodou SWAN a ANTIK maju super portfolio sluzieb vratane TRIPLE-PLAY sluzieb na co este vahat? Pomer kvalita a cena nie je nad cim vahat. Zakaznik sa ma doprosovat ze to nefunguje tak ako ma? Ja som z jahody iste nespadol. Odvaznych chut prejde po 3 telefonate ;-)
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod Flymaster 13. 5. 2010 07:47

stelko si dost na omyle... T-Com na metalike mam uz viac ako 1,5 roka a ficim bez vacsich problemov (dokonca aj HD programy a nahravam si aj tie)... bohuzial v Senci nemam takmer ziadne moznosti... T-Com - bol som medzi prvymi na sidlisku a celkom to fici stale (uz nerobia nove pripojky, lebo tento smer je vytazeny na max.)

A co mi ostava ine?

Satro - vypadky pri burkach, hustom snezeni, digitalna kvalita uplne o nicom
SkyLink - davat si tanier na okno? (no dam si, ale kvoli ceskym programomv)

A jedene extra skvely "najlepsi" lokalni provider... e-net (www.e-net.sk).. opticke kable koncia asi 100 metrov od sidliska a ked sa chodia ludia pytat, kedy to dotiahnu az k nam, tak absolutny nezaujem.. a pritom je tu moznost zapojit az 270 bytov... internt, tv, telefon..

takze mi ostava len magio s netom... a som spokojny..
PC: GIGABYTE P55-UD3, INTEL Core i5-750 2.66GHz, 2x2GB DDR3 1333MHz Corsair,GIGABYTE N250ZL-1GI, 1GB DDR3 - NVIDIA GeForce GTS250, DELL WFP2208
TV+NET: T-Com Magio Komplet + HBO, Cinemax, HD, Internet 2MB
Mobil: T-Mobile, Sony Ericsson T715
Flymaster
Junior

Odeslat příspěvekod steevee 13. 5. 2010 08:04

Takze po 3 telefonate o 21.04 sms chyba bola odstranena a fakt :-D uz to bezi ako ma zatial uvidime ako bude naozaj
Ja som v podstate nemal inu moznost panelak je otoceny na sever takze ziadna moznost na sat mam skusenosti z domu rodicov aj s digitv (nic v zlom ale strasna p...ina este ze sa da odkodovat), skylink je celkom v pohode ale ako som uz povedal nedalo sa a mestska kablovka to je uz kapitola sama o sebe
steevee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wapman 13. 5. 2010 09:43

Unas na jesen spustili len aDsl, okrem T-com nebolo nic na vyber,ale okrem prvych 2mesiacov spokojnost.
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 13. 5. 2010 11:26

stelko123 píše:ked ste taki chytri mali ste docvalat na toto forum skor ako ste si sluzbu dali zaviest. Magio na metalike ani nahodou jasne ze to blbne.

Také jasné to nie je. Podobne ako Flymaster žiadne problémy s Magiom cez DSL nemám.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod steevee 13. 5. 2010 12:04

na dsl ziadne namietky doteraz som mal turbo 3 odkedy mam magio tak turbo 2 ale nevidim nijaky rozdiel :-D
steevee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fero49 13. 5. 2010 12:18

Mal som DSL, Magio mám od začiatku (s internetom a HCI). POčiatočné problémy vychytali a som spokojný (jasné, že optika by bola lepšia, ale mám rodinný dom, takže nula bodov).
fero49
Junior

Odeslat příspěvekod lipovycaj 13. 5. 2010 12:57

stelko123 píše:ked ste taki chytri mali ste docvalat na toto forum skor ako ste si sluzbu dali zaviest. Magio na metalike ani nahodou jasne ze to blbne. Daj ihned vypoved zo zmluvy dovod: lagy po 5 sekundach a nasledne nedostatocne odstranenie problemu a zriad si Skylink alebo Magiosat. Potom ked raz budes na optike das si optiku. Tazko poriesis daco s technickou podporou. To ti tak akurat zozeru nervy.

hmm, to mi pride, ze ti vobec nechodi multicast a tych 5 sekund ti ide unicastovy stream. Pri kazdom prepnuti, sa totiz pusti unicast a do 5 sekund zareaguje aj multicastovy stream na igmp leave a igmp join. Moholo by to byt napriklad, zlym nastavenim portu na dslame - profilom, ktory ti "neprepusta" multicastovy stream. Urcite to ries cez poruchy - good luck.
lipovycaj
Junior

Odeslat příspěvekod steevee 13. 5. 2010 13:19

lipovycaj píše:
stelko123 píše:ked ste taki chytri mali ste docvalat na toto forum skor ako ste si sluzbu dali zaviest. Magio na metalike ani nahodou jasne ze to blbne. Daj ihned vypoved zo zmluvy dovod: lagy po 5 sekundach a nasledne nedostatocne odstranenie problemu a zriad si Skylink alebo Magiosat. Potom ked raz budes na optike das si optiku. Tazko poriesis daco s technickou podporou. To ti tak akurat zozeru nervy.

hmm, to mi pride, ze ti vobec nechodi multicast a tych 5 sekund ti ide unicastovy stream. Pri kazdom prepnuti, sa totiz pusti unicast a do 5 sekund zareaguje aj multicastovy stream na igmp leave a igmp join. Moholo by to byt napriklad, zlym nastavenim portu na dslame - profilom, ktory ti "neprepusta" multicastovy stream. Urcite to ries cez poruchy - good luck.

na mna dost odborne ale pochopil som uz to bezi zatial ;-)
steevee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Robocop3 13. 5. 2010 13:45

Pozerám že cyklistika ide na Eurosporte 16:9, je to už na stálo? Naposledy som sledoval MS v snookri, a to bolo ešte 4:3.
Robocop3
Junior

Odeslat příspěvekod paterliny 13. 5. 2010 14:28

Robocop3 píše:Pozerám že cyklistika ide na Eurosporte 16:9, je to už na stálo? Naposledy som sledoval MS v snookri, a to bolo ešte 4:3.

Včera prešli na formát 16:9 a je to už na stálo.
paterliny
Junior

Odeslat příspěvekod ivan_kahanec 13. 5. 2010 15:47

Ahojte,
Kto ste na facebooku a mate zaujem o aktualne info, chcete sa pytat priamo pri zdroji alebo mate navrh na vylepsenie sluzby, skuste sa pridat na facebook.com/Magio.TV .
Ivan Kahanec
--
Pracujem v spoločnosti Slovak Telekom, ktorá predáva svoje produkty pod značkou T-Com, na oddelení externej komunikácie.
ivan_kahanec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zibizabka 13. 5. 2010 20:43

Chcela by som sa spýtat, či mal niekto problemy po nainštalovaný internetu od t-comu, ja mám turbo 3, jeden den mi to všetko išlo ale dneska mi furt vypadáva net a na routery mi bliká zelené svetielko namiesto toho aby to svietilo. už neviem čo mám s tým robit, diky
zibizabka
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka