MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod markus.22 23. 5. 2010 19:04

A mas ho aj v Tv?
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod koky76 23. 5. 2010 19:21

Nie ale chcel by som ho mat
koky76
Junior

Odeslat příspěvekod stanleyjr 23. 5. 2010 20:09

tak uz som to nasiel, nahravka bola z hbo2 a dal som to hbo hd a pretocil a nahravka sa objavila ;)
stanleyjr
Junior

Odeslat příspěvekod rodolfo 24. 5. 2010 19:47

Nejako mi klesla rychlost Magio internetu na ADSL2+ lokalita KE, neviete niekto nieco o tom probleme blizsie?

Obrázek
:grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr:
rodolfo
Junior

Odeslat příspěvekod zazou 24. 5. 2010 20:48

pre rodolfo
sľubovali zaviesť FUP - neprekročil si náhodou povolený limit?
zazou
Junior

Odeslat příspěvekod quapor 25. 5. 2010 08:59

hans12 píše:Ináč všimol som si,že HD balík za veľa nestojí pre toho kto nevie po anglicky.Filmbox HD je o ničom,Eurosport HD vysiela iba neatraktívny šport-žiadny hokej,basketbal,či futbal(samozrejme ak si človek odmyslí nejaký youth festival v Toulone.Maximálne nejaký tenis,či teraz cyklistiku(aj to nejde nativeHD),či snooker alebo nejaké majstrovstvá drevorubačov.
Veď od Eurosportu je atraktívnejšia dokonca aj naša slabá STV3! Napr.: dnes večer tam bude finále ligy majstrov..

mam hd balik, a platil by som zan plnu sumu aj keby tam ostal len jeden kanal, a to Eurosport HD
v native HD je 80% vysielania, ale aj ked nevysiela v native HD, kvalita medzi Eurosport HD a Eurosport SD je priepastna
pozerat teraz rolland garros v native HD je zazitok
quapor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janig 25. 5. 2010 09:14

eurosportHD vyzera vyborne ale kvoli jednej stanici by som to neobjednal museli by pridat eurosport2HD a novasportHD ale to je len moj nazor
janig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drakken 25. 5. 2010 09:38

Neplánuje tcom presunúť DEKO do dákeho iného balíku ? Dokumentárny alebo tak? Myslím že je zaradený veeeľmi nezmyselne.
drakken
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 25. 5. 2010 10:33

Tak novasport hd , CT hd a nejaky nemecky hd to by mohli pridat.

Co sa tyka hbo balika s hbo hd myslim ze koly jednemu kanalu je 7eur zdieranie
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 25. 5. 2010 13:12

TomazyHD píše:Tak novasport hd , CT hd a nejaky nemecky hd to by mohli pridat.

Co sa tyka hbo balika s hbo hd myslim ze koly jednemu kanalu je 7eur zdieranie

To porovnanie HBO balíka si urobil dosť nešťastne.HBO balik v magiu stoji 7,95€.HBO HD je vlastne bonus zadara v dotyčnom balíku.Máš tam HBO,HBO2,HBO Comedy ,tkzv.bonusový HBO HD a ešte HBO Kino(Digital) - požičovna zadara.Ak to pozerávaš a zaviažeš sa na 6 mesiacov pozerania tohoto balíka,tak k v tej istej cene (7,95€) ti dajú ešte Cinemax,Cinemax2.Ak teda nájdeš operátora (celoslovenskeho ,nie garážoveho - sídliskového),čo ti vie namixovať týchto 6 platených kanalov za takúto cenu s požičovnou HBO Digital,tak ťa navrhnem na nobelovu cenu :lol: .Pozri si tieto kanaly u iných a potom môžeš hovoriť o nejakom zdieraní.HBO HD do klasického HD balíka nieje možné zaradiť kvoli dohodám a podmienkam spoločnosti HBO.

-- 25. 5. 2010 14:24 --

Notice: Po polnoci dojde k výpadku týchto TV kanalov: Discovery HD, Spektrum, Minimax,Sport1, Paprika, Deko, MusicBox, History HD,TV Ziva, TV Lux (asi hodina,+/- ).Sú naplánové práce na antennej technologii t-comu.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod Flymaster 25. 5. 2010 14:14

tcomak píše:Ak to pozerávaš a zaviažeš sa na 6 mesiacov pozerania tohoto balíka,tak k v tej istej cene (7,95€) ti dajú ešte Cinemax,Cinemax2.

Tak toto je pekne klamstvo a neplati to pre vsetkych zakaznikov. Mam HBO komplet (cize aj cinemaxy) a platim plnu sumu. Magio mam akciove zo septembra 2008. HBO kanaly som si vsak objednaval asi po dvoch mesiacoch uzivania sluzby, cize uplne mimo akciu. A potom prislo,z e to mozem mat lacnejsie, ak si toobejdnam na 6 mesiacov... ja HBO aj Cinemaxy vyuzivam, tak som to chcel. Zavolal som do T-comu, slecna zistovala, ci to mozem mat, ALE .. nemozem :grr: >:-( Ze pre mna to neplati.. ale ja nemam tento premiovy balik na nic viazany, preco to potom pre mna neplati? Ja ho mozem hocikedy zrusit a potom si ho zase hocikedy objednat... preco, ked som pocedal, ze ho chcemzrusit a obejdnat si ho na 6 mesiacov, tak mi bolo povedane, ze sa to neda? Kde je logika T-comu zase? To ako sa rozdeluju zakaznici? Na tych co platia a na tych, ktorcy si potrebujeme ziskat, ci ako? :pozor
PC: GIGABYTE P55-UD3, INTEL Core i5-750 2.66GHz, 2x2GB DDR3 1333MHz Corsair,GIGABYTE N250ZL-1GI, 1GB DDR3 - NVIDIA GeForce GTS250, DELL WFP2208
TV+NET: T-Com Magio Komplet + HBO, Cinemax, HD, Internet 2MB
Mobil: T-Mobile, Sony Ericsson T715
Flymaster
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 25. 5. 2010 14:16

Tak hbo2 aj comedy stoja za prd kvalitou obrazu ani nehovoriac
Cinemaxi su uz za priplatok a rovnako kvalita onicom
Hbo digital su len opakovacky z hbo takze dost nestastne
Ajtak digital je uz stara sluzba ma ju nahradit hbo od v hd kvalite
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod mironto 25. 5. 2010 14:26

Flymaster píše:Tak toto je pekne klamstvo a neplati to pre vsetkych zakaznikov. Mam HBO komplet (cize aj cinemaxy) a platim plnu sumu. Magio mam akciove zo septembra 2008. HBO kanaly som si vsak objednaval asi po dvoch mesiacoch uzivania sluzby, cize uplne mimo akciu. A potom prislo,z e to mozem mat lacnejsie, ak si toobejdnam na 6 mesiacov... ja HBO aj Cinemaxy vyuzivam, tak som to chcel. Zavolal som do T-comu, slecna zistovala, ci to mozem mat, ALE .. nemozem :grr: >:-( Ze pre mna to neplati.. ale ja nemam tento premiovy balik na nic viazany, preco to potom pre mna neplati? Ja ho mozem hocikedy zrusit a potom si ho zase hocikedy objednat... preco, ked som pocedal, ze ho chcemzrusit a obejdnat si ho na 6 mesiacov, tak mi bolo povedane, ze sa to neda? Kde je logika T-comu zase? To ako sa rozdeluju zakaznici? Na tych co platia a na tych, ktorcy si potrebujeme ziskat, ci ako? :pozor

A preco ho teda nezrusis? Ved ked ho nemas viazany, tak ho predsa nemoze byt problem zrusit. A ked uz bude zruseny, tak predsa nemoze byt problem si ho objednat na 6 mesiacov za akciovu cenu. Treba ist na to v postupnych krokoch, lebo mozno s tym maju na helpdesku mierny problem, asi takyto scenar nebol zahrnuty v tyzdnovom rychlokurze :) Mozno by si ale nevydrzal nejake tie dva tyzdne bez tohto balika, kym by prebehla vsetka byrokracia.
mironto
Junior

Odeslat příspěvekod wapman 25. 5. 2010 15:24

Ja som si zrusil pred mesiacom Cinemaxi, a aktivoval ciste HBObalik, cinemax sme moc nesledovali. Predajca nechapal preco rusim,tak som mu vysvetlil ze za tie 2eurace si zoberem druhy box. Pred 2tyzdnami mi volali ze ak sa zaviazem na 6mesiacov tak dostanem cinemaxi v tej istej cene,tak som to vyuzil. Sice tyzdenne mi chodili obalky od T-com ale tak to preco nevyuzit. Takto mam HBO+Cinemax+dalsi box za necelych 10eur, keby som nezrusil cinemax tak platim o 2eura navyse. Behom mesiaca mam vsetko aj s dalsim boxom. Da sa to poriesit, treba zrusit cinemax,nechat len hbobalik a oni ti cinemax ponuknu ako mne.hm
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod martin5516 25. 5. 2010 18:04

Magio Sat down?

-- 25. 5. 2010 19:11 --

Hot Line zasa zaneprázdnená...

-- 25. 5. 2010 19:11 --

Ide!

-- 25. 5. 2010 19:16 --

Tipujem to na chybu uplinku v HU.
martin5516