MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pbilcik 2. 2. 2007 16:55

Má niekde už reálne skúsenosti s MAGIO. Služba ma celkom zaujala a rozmýšlam nad ňou.

//Mývalice: Upraven název. Tipy, jak napsat správný titulek
Naposledy upravil pbilcik dne 6. 2. 2007 11:33, celkově upraveno 1
pbilcik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drakken 5. 2. 2007 14:03

Mám magio týždeň a zatiaľ absolútna spokojnosť .Čo konkrétne by si chcel vedieť?
drakken
Junior

Odeslat příspěvekod pbilcik 6. 2. 2007 07:18

1. Nevypadáva ti občas signál?
2. Ako dlho ti trvá prepínanie z programu na program?
3. Je kvalita obrazu dobrá?
4. Môžeš pozerať jeden program a nahrávať pri tom druhý?

ak máš nejaké iné pozitíva alebo negatíva tak ich prosím napíš

dík
pbilcik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drakken 6. 2. 2007 10:02

1.signál nevypadáva
2.prepínanie cca 1 skeundu
3.kvalita obrazu my príjde o niečo lepšia ako upc (mam možnosť to porovnať mam zaroveň do konca mesiaca ešte UPC)
4.to som zatial neskúšal ale zajtra skúsim a poreferujem
drakken
Junior

Odeslat příspěvekod pbilcik 6. 2. 2007 11:29

Super, díky za info. Ak by ti ešte niečo napadlo, čo by mi uľahčilo rozhodovanie, tak by som to ocenil. Momentálne mám UPC. Keď to porovnáš, tak stojí Magio za to?
pbilcik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drakken 6. 2. 2007 18:56

JJ voči upc my magio vychádza lepšie (obraz,možnosti settopboxu,mopžnosť namieŠaŤ si vlastne balíčky programov.)
drakken
Junior

Odeslat příspěvekod ice--age 6. 2. 2007 20:57

magiou uz testujeme asi tri mesiace signal nepada
spokojnost je
sluzba sa mi paci zacinam aj ja nad nou uvazovat
par vychytaviek
nahravat sa a pritom mozes pozerat nieco ine
super vec sa mi paci 90 min bufer kukas film a zrazu potrebujes na WC pauznes film ides na WC vratis sa das play a film pokracuje tam kde skoncil takze o nic neprides
dalsia moznost nahravia ze si nhravas od zaciatku ked niecomu nerozumies tak si to pretocis spet a dokukas fim uz sice skoncil ale ty ho este pozeras
dalsia vyhoda videopozivocna aj ked tam toho este nie je vela stale sa roozsiruje
ice--age
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kodymko 7. 2. 2007 11:20

no mna by skor zaujmalo ze ci je pravda ci cez magio je blokovane P2P a na kolko tv ju pozem pouzit...
kodymko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drakken 7. 2. 2007 19:15

No pouzit na jednu tv popripade aj na viac ale na kazdej musis kukat to iste,p2p niesu blokovane.
drakken
Junior

Odeslat příspěvekod LukiKE 7. 2. 2007 21:00

Kolko platite mesacne za to MAgio???? hm
LukiKE
Junior

Odeslat příspěvekod drakken 7. 2. 2007 21:07

Magio klasic 1189,--skk
drakken
Junior

Odeslat příspěvekod kodymko 7. 2. 2007 21:30

drakken píše:No pouzit na jednu tv popripade aj na viac ale na kazdej musis kukat to iste,p2p niesu blokovane.

no mne operator t comu neco zabrbal ze p2p su blokovane,preto som sa pytal...
no my sme taka televizna rodinka 4 tv :mrgreen: takze to s jednym program je dost naprd..ale ked spocitam upc+tcom net..vychadza to cca to iste co magio aj s tym rozsirenym programom..
kodymko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pbilcik 8. 2. 2007 05:05

A ako to je s videopozičovňou? Je možné pozerať film aj v pôvodnom znení + titulky, alebo si nútení pozerať to v dabingu?
pbilcik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mekk 9. 2. 2007 10:20

Mal by som par otazok ohladne magia:
1. Ak si nahram na disk napr. nejaky film z tv je neskor mozne si tento film pomocou videorekordera pripadne vstupu do pc nahrat (cez scart, svideo-out)? Myslim takym systemom, ze si spustim nahravku a dam nahravat na videu.
2. Ake mody kvality su pri nahravani, malo by ist nahrat az 60 hodin, pri akej kvalite?
3. Je signal kvalitny aj na pozeranie na 82cm HDTV LCD TV.
4. Zariadenie by malo mat moznost prijmu aj cez DVB-T, je to funkcne?
5. Neviete aky potrebny datovy tok treba na funkcnost sluzby, pripadne aka maximalna vzialenost od ustredne je mozna na zriadenie?
Diky
mekk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kodymko 9. 2. 2007 11:30

mekk píše:Mal by som par otazok ohladne magia:
1. Ak si nahram na disk napr. nejaky film z tv je neskor mozne si tento film pomocou videorekordera pripadne vstupu do pc nahrat (cez scart, svideo-out)? Myslim takym systemom, ze si spustim nahravku a dam nahravat na videu.

pytal som sa v predajni ci sa da nejakym sposobom nahrany fim z hardisku dostat von,ci je tam nejake vystupne zariadenie..predavacka povedal ze nie...ale takto ,kazdy vam povie vzdy nieco ine aspon taku mam ja skusenost a pripadala mi aj tou otazkou troska zaskocena tak kdovie ci aj hovorila pravdu,mozna nevedela..
a nahravanie na video pokial budes muset prepnut tv do rezimu AV ako naprd ked chces pozerat dvd,tak AV rezim na video nanaladis aby si mohol nahrat nieco..
kodymko
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků