MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod f_fabregas4 31. 7. 2009 21:34

niekoľko strán dozadu bežala diskusia na tému HD. ja by som tiež uvítal ďalšie HD kanaly ako napr. Eurosport HD, CT1 HD, Filmbox HD. najviac by potešil športový kanál v HD, lebo pozerať futbal aspoň v 720p je nádhera(kto neskúsil, nepochopí) a keď vidím tie upscalované veci na STV3 HD,tak mi je do plaču. avšak včerajší match ZA vs Hajduk Split mal krásny obraz. a ešte k tým HD balíčkom. zaujímala by ma prípadná tarifa
f_fabregas4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomazyHD 31. 7. 2009 22:02

piesok1 píše:
zamecnikv píše:Dobry den pani, zase mam problem, vcera som po dlhsej dobe zaregistroval zmeny.. pridali dalsi program.. i ked uplnu kravinu- magio tv alebo take nieco. To by mi ani nevadilo, ale daco posaholo HD programy- vobec nejde obraz, iba zvuk. Ked dam PIP a prepinam si- obraz vidim.. ale samozrejme iba mali....


Mam metal, som z Trencina, neviete kde moze byt chyba- doteraz isli HD v pohode..

Dakujem , Vlado Tn


Ten problem s HD programom urobi, ked kukas ten infokanal a potom hned prepnes na HD program. Musis restartovat box a potom to uz ide v poriadku. Ked ale das infokanal znovu a patom prepnes na HD, tak sa to zopakuje. Ponaucenie -> Neprepinat z infokanalu na HD program


presne ten isty problem na optike ... naco tam pridali ten novy infokanal ked rusi HDcka :-/
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lkopca 1. 8. 2009 06:41

Ten istý problem s HD kanalmi. Riešil som to zatial tak, že som nový magio kanal zakazal v ponuke a reštartoval box. Zatial mi HD kanale idú.
lkopca
Junior

Odeslat příspěvekod ivcoaaa 1. 8. 2009 12:28

magio ide net nie mal niekto tuto poruchu?
ivcoaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tcomak 1. 8. 2009 14:47

Notice: Problem s nahrávkami by mal byť podla tvrdenia dodavatela Al. v spolupráci s microsoftom vyriešený.To znamená,že by ste nemali zaznamenať čiernu obrazovku nahrateho programu,poprípade nahratie programu len do polovice.Ak by sa vám predsa len taký problem stal treba to ohlasiť na hotline s presnými dátami.Kedy sa to stalo,aky program,aby sa to mohlo riešiť.Ak sa stane,že sa nenahrá celý programu kvôli nedodržaniu začiatku resp.konca času vysielaneho programu - je problém dotyčnej televízie,nie magia!!!
Info kanál sa bude riešiť,je v testovacej prevádzke a ***** tento problem pri opätovnom prepnutí na HD kanály.Javí sa to tak,akokeby sa spätne neprepol plnohodnotny multicast z A-servra.Netreba sa z toho hned potentovať.Zatial odporúčam dotyčný kanál nesledovať resp.treba rátať s tým,že bude treba reštartnúť stb,ak chce potom následne zase niekto pozerať HD.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 1. 8. 2009 14:51

ivcoaaa píše:magio ide net nie mal niekto tuto poruchu?



vojdi do routra cez rozhranie a pozri v tabulku WAN1 ,Ak je link status : Connected,IP Address napr: 78.98.x.x čo znamená priradená.Je zo strany operátora všetko OK a chybu hladaj u seba v prepojoch resp.PC.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod petoKUBO 1. 8. 2009 17:15

neviete co moze byt chyba, pozeram tv a zamrzne mi obraz nejdu programy, prepinat medzi nimi sa mozem aj mi ukaze co ide ale ani obraz ani zvuk nejde, menu funguje, no ukaze ho ale ked cez menu chcem restartovat system tak nereaguje iba manualne ide restart, stalo sa mi to iba dnes a asi 3x, po restarte vsetko ide, tvari sa to ako keby stb zamrzol alebo ja neviem co, lokalita ZV
petoKUBO
Junior

Odeslat příspěvekod majo668 1. 8. 2009 19:15

petoKUBO píše:neviete co moze byt chyba, pozeram tv a zamrzne mi obraz nejdu programy, prepinat medzi nimi sa mozem aj mi ukaze co ide ale ani obraz ani zvuk nejde, menu funguje, no ukaze ho ale ked cez menu chcem restartovat system tak nereaguje iba manualne ide restart, stalo sa mi to iba dnes a asi 3x, po restarte vsetko ide, tvari sa to ako keby stb zamrzol alebo ja neviem co, lokalita ZV

Ahoj moja rada-restartuj router,jednoducho vytiahni zo zasuvky& a zase zapoj bude to potom OK.mne sa to stalo pred tyzdnom .
majo668
Junior

Odeslat příspěvekod petoKUBO 1. 8. 2009 19:26

majo668 píše:
petoKUBO píše:neviete co moze byt chyba, pozeram tv a zamrzne mi obraz nejdu programy, prepinat medzi nimi sa mozem aj mi ukaze co ide ale ani obraz ani zvuk nejde, menu funguje, no ukaze ho ale ked cez menu chcem restartovat system tak nereaguje iba manualne ide restart, stalo sa mi to iba dnes a asi 3x, po restarte vsetko ide, tvari sa to ako keby stb zamrzol alebo ja neviem co, lokalita ZV

Ahoj moja rada-restartuj router,jednoducho vytiahni zo zasuvky& a zase zapoj bude to potom OK.mne sa to stalo pred tyzdnom .

aj to som robil, zatial mi to ide
petoKUBO
Junior

Odeslat příspěvekod ivcoaaa 2. 8. 2009 08:49

Pojdu mi 2 routery na 1adresu ? asi nie ze´? router od t-com z magiom a internetom ale internet prestal ist a magio ide tak chcem odskusat druhy router ci pojde internet ak ano tak 1 router na magio 2 net ked pisu ze to je oddelene internet od magia .nevem za ako prisiel k vam technik vymenit router )lan1ADSL SVIET.CERVENE vrozhrany routra od t-com) ale magio ide.ostatne polozky rozhra. zelene
ivcoaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ajven50 2. 8. 2009 09:58

a skusal si to na lan2 ?
Ajven50
Junior

Odeslat příspěvekod Yogi11 2. 8. 2009 10:02

zdravim.chcel by som sa informovat ohladom hbo programov na 3 mesiace zadarmo.som novy zakaznik na optike,magio vyuzivam od 8.7.09 ale tie hbo programy mi nejdu-pise mi to-tento program nieje zahrnuty vo vasich predplatenych balikoch.co s tym?dik.
Yogi11
Junior

Odeslat příspěvekod Ajven50 2. 8. 2009 10:08

Yogi11 píše:zdravim.chcel by som sa informovat ohladom hbo programov na 3 mesiace zadarmo.som novy zakaznik na optike,magio vyuzivam od 8.7.09 ale tie hbo programy mi nejdu-pise mi to-tento program nieje zahrnuty vo vasich predplatenych balikoch.co s tym?dik.


A co ti povedali na poruchovej linke T-COM ?
Ajven50
Junior

Odeslat příspěvekod zazou 2. 8. 2009 13:16

Yogi11 píše:zdravim.chcel by som sa informovat ohladom hbo programov na 3 mesiace zadarmo.som novy zakaznik na optike,magio vyuzivam od 8.7.09 ale tie hbo programy mi nejdu-pise mi to-tento program nieje zahrnuty vo vasich predplatenych balikoch.co s tym?dik.

Čítam že Magio Comfort máš už od 8.7. takže predpokladám že už si riadne prihlásený v systéme (dostal si notifikačný mail z T-comu, resp. informoval ťa pracovník z obchodného miesta T-comu).
Tebou popisovaný problém som mal aj ja dokiaľ som nemal Comfort riadne prihlásený a DSL deaktivované. Dovtedy mi fungovali paralelne aj DSL aj optika - na optike mi dokonca oba magioboxy umožňovali aj nahrávanie. Po deaktiácii DSL už nahrávam len na jednom boxe, ale mám prístup k balíkom HBO, Cinemax a HBO kinu.
Odporučam kontaktovať pracovníka obchodného miesta, resp. linku technickej podpory
zazou
Junior

Odeslat příspěvekod karioll 2. 8. 2009 15:02

Yogi11 píše:zdravim.chcel by som sa informovat ohladom hbo programov na 3 mesiace zadarmo.som novy zakaznik na optike,magio vyuzivam od 8.7.09 ale tie hbo programy mi nejdu-pise mi to-tento program nieje zahrnuty vo vasich predplatenych balikoch.co s tym?dik.

ak to mas mat,restartuj magio box a nabehne ti to
karioll
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků