MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod stelko123 9. 3. 2010 07:20

Jan_Pavol tak to pochybujem aby to bolo len o tom ze rozsrubujes das vacsi disk a to je vsetko. Maju to urcite osetrene hardwarovo. Inac na co ti je vacsi disk? Vsak ked je v menu 100 nahravok tak zorientovat sa v nich je problem a kym sa preklikas uplne na poslednu nahravku porazi ta.
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod jaco 9. 3. 2010 08:55

majo668 píše:karioll píše:
...Realne uz telku ani nepozeram,okrem sprav a sportovych podujati.Co si chcem pozriet to si nahravam a potom podla nalady pozeram,je to pohodlnejsie a casovo efektivnejsie...


Okrem správ?? Ja práve na správach šetrím čas najviac, už ich vôbec online nepozerám. Veď medzi tými všetkými navzájom pomlátenými cigánmi a desiatkami reportáží o najrôznejších mŕtvolách sa dá nájsť skutočne zaujímavých a významných reportáži iba zopár. Preto nestrávim pri správach polhodiny, ale cca 5 min. (STV má síce tých mŕtvol podstatne menej, ale zase sú politicky neobjektívni).
Automatickým denným nahrávaním správ mi Magio šetrí čas najviac.
jaco
Junior

Odeslat příspěvekod magio_zedd 9. 3. 2010 13:17

Zevraj Da Vinciho kod v HD na markize 20.3.2010 zasa iba vo Fiber TV :(
magio_zedd
Junior

Odeslat příspěvekod hamett 9. 3. 2010 13:26

Pokial mam dobre info, tak s vymenou hdd je to v pohode. Das tam vacsi ale musi byt len rovnaky typ. Akonahle ho pripojís ma si stiahnut automaticky software.
hamett
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomazyHD 9. 3. 2010 14:28

magio_zedd píše:Zevraj Da Vinciho kod v HD na markize 20.3.2010 zasa iba vo Fiber TV :(

ak je to tak je to svinstvo :-\
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DanculD 9. 3. 2010 16:05

stelko123 píše:Jan_Pavol tak to pochybujem aby to bolo len o tom ze rozsrubujes das vacsi disk a to je vsetko. Maju to urcite osetrene hardwarovo. Inac na co ti je vacsi disk? Vsak ked je v menu 100 nahravok tak zorientovat sa v nich je problem a kym sa preklikas uplne na poslednu nahravku porazi ta.


Disk sa da v pohode vymenit napr. aj za 500GB. Ked ho vsak zaplnis nad cca. 250GB tak je Magiobox hoooodne spomaleny, takze ak tam das maximalne 250GB disk, tak to bude v pohode.
DanculD
Junior

Odeslat příspěvekod fero49 9. 3. 2010 17:42

jaco píše:
majo668 píše:karioll píše:
...Realne uz telku ani nepozeram,okrem sprav a sportovych podujati.Co si chcem pozriet to si nahravam a potom podla nalady pozeram,je to pohodlnejsie a casovo efektivnejsie...


Okrem správ?? Ja práve na správach šetrím čas najviac, už ich vôbec online nepozerám. Veď medzi tými všetkými navzájom pomlátenými cigánmi a desiatkami reportáží o najrôznejších mŕtvolách sa dá nájsť skutočne zaujímavých a významných reportáži iba zopár. Preto nestrávim pri správach polhodiny, ale cca 5 min. (STV má síce tých mŕtvol podstatne menej, ale zase sú politicky neobjektívni).
Automatickým denným nahrávaním správ mi Magio šetrí čas najviac.


A myslíš, že ak STV nepôsobí jednostranne v prospech opozície (verejnoprávne médium to nesmie) ako ostatné súkromné televízie, je neobjektívna? Naopak - práve STV a SRO sú najobjektívnejšie médiá...
fero49
Junior

Odeslat příspěvekod karioll 9. 3. 2010 18:59

inac to co ma tu citujete som ja nikdy nenapisal,ale nevadi
karioll
Junior

Odeslat příspěvekod jaco 9. 3. 2010 21:33

karioll: to je pozostatok z upravenej citácie odpovede majo668 na tvoju otázku - neupravil som to dôkladne a nevymazal som tvoje meno, prepáč.

fero49: debatovať tu o "objektivite" STV v prospech SMERu, to by bolo totálne mimo témy. Ber to ako môj subjektívny dojem. :)
jaco
Junior

Odeslat příspěvekod majo668 10. 3. 2010 09:30

Satro pridava CT-hd.Uz ju maju takmer vsetci a v Magiu zase nic???
http://medialne.etrend.sk/televizia-tla ... ct-hd.html
Okrem toho uz by aj T-com mohol zaplatit nejaky film v HD,ktory by isiel exkluzivne iba v Magiu...nie iba na pomaranči....suhlasite?
majo668
Junior

Odeslat příspěvekod stelko123 10. 3. 2010 10:24

asi si zrusim ten HD balicek. Discovery HD showcase sa privelmi opakuje /sound len english/ a World a Science maju posahany obraz divne vyzera. Este je NGC a NGC WILD tak to akosi stale prepinam. Asi by som dal do HD balicka len HD programy a hodne za tie 4 eura.

perlickou by boli NHL zapasy v HD to by ma potesilo.
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 10. 3. 2010 11:08

stelko123 píše:asi si zrusim ten HD balicek. Discovery HD showcase sa privelmi opakuje /sound len english/ a World a Science maju posahany obraz divne vyzera. Este je NGC a NGC WILD tak to akosi stale prepinam. Asi by som dal do HD balicka len HD programy a hodne za tie 4 eura.

perlickou by boli NHL zapasy v HD to by ma potesilo.



no podla toho čo píšeš.HD balík nemáš.Opisuješ totiž balík dokumentarny premium.HD balík navyše stojí 5,95€
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod stelko123 10. 3. 2010 11:21

pardon
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 10. 3. 2010 13:10

CT hd neviem preco neni v ponuke magia co to brzdi :oops:
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karioll 10. 3. 2010 14:56

jaco
v pohode,nic sa nedeje
karioll
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků