MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod majo668 6. 11. 2009 11:53

TomazyHD píše:ten HD balik od slovanetu je dost smiesny ved HBO aj Discovery uz Magio ma nejaku tu dobu v hd a oni len predrazene kopiruju

Magio HD balik ak bude dufam ze zaradia z kazdeho rozku trosku naj by bolo filmovy,hudobny,sportovy,prirodopisny. tak na zaciatok aj staci :mrgreen: 8-P mozme snivat vsakze

Tiez cakam na HD balik,privital by som rovnake zlozenie "z kazdeho rozku trosku".Mozno to aj preto tak dlho trva,ze to bude ozaj dobre zlozene.Konkurencia naozaj uteka...co sa tyka zaradovania HD,esteze technicky nie :tleskani
majo668
Junior

Odeslat příspěvekod thomas7273 6. 11. 2009 14:44

Tak toto ma dostalo Orange ponuka v HD kvalite a zadarmo STV1,STV2,STV3,Markizu,Doma,JOJ,JOJ Plus,TA3......stanice vysiela v SD aj HD okrem STV3 tu myslim ze len v HD ..........S poctom programov riadne zaostavaju a to uz dokanca aj pri lokalnych poskytovateloch a ze by tie sluzby boli az neviem ako nadstandardne tak to nemozem povedat skor naopak iny hlavne lokalny poskytovatelia zacinaju ponukat podobne sluzby ked nie mozno este lepsie Magio zachranuje hlavne to nahravanie programu ale do kedy???.....
thomas7273
Junior

Odeslat příspěvekod Geniusss 6. 11. 2009 14:58

Tak konecne dnes mam Magio na optike doma. T com to stihol presne do mesiaca , objednaval som 6.10 , takze nakoniec to stihli..:)
Instalacia bola celkom rychla za hodinku mali vsetko... dali mi aj vsetko ako som chcel takze spokojnost.
Magio ihned po zapojeni islo ..technici pockali, ci mi ho nacita...ide pekne bez sekania...cakal som o dost horsi obraz , ale naozaj na niektorych staniciach je super ... aj ma potesilo , ze stale ide Prima..
HBO HD je nadhera uz sa tesim nebudem pozerat nic ine...Magio box mam KISS X300T , trocha sa hreje mohli dat vetrenie i na vrchnu stranu , ale zatial ide takze ma to netrapi..
Jedna vec , co mi vadi alebo to je asi zalezitost mojho TV , ze TV sa mi vzdy zapne do modu analog a nie na vstup HDMI ..musim vzdy na ovladaci prepnut..asi cez HDMI sa nevedia zosynchronizovat set top box a TV , cez scart to ide ale cez to to nechcem mat zapojene..
Uz sa len tesim na HD balik s nejakymi sportovymi stanicami , pridadne dokumentarnymi..
Geniusss
Junior

Odeslat příspěvekod Ajven50 6. 11. 2009 15:17

thomas7273 píše:Tak toto ma dostalo Orange ponuka v HD kvalite a zadarmo STV1,STV2,STV3,Markizu,Doma,JOJ,JOJ Plus,TA3......stanice vysiela v SD aj HD okrem STV3 tu myslim ze len v HD ..........S poctom programov riadne zaostavaju a to uz dokanca aj pri lokalnych poskytovateloch a ze by tie sluzby boli az neviem ako nadstandardne tak to nemozem povedat skor naopak iny hlavne lokalny poskytovatelia zacinaju ponukat podobne sluzby ked nie mozno este lepsie Magio zachranuje hlavne to nahravanie programu ale do kedy???.....

Ale to je iba upscalovane SD
Ajven50
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 6. 11. 2009 16:06

Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 7. 11. 2009 12:57

Všimli ste si, že v EPG zmizli na všetkých staniciach informácie v časti "Obsadenie a štáb"?

Všade sa teraz píše, že informácie nie sú dostupné. Posledná nahrávka, na ktorej tieto informácie ešte mám, je z 2. novembra. Na nahrávkach zo 4. novembra to už chýba. Takže to zmizlo niekedy medzi 2. a 4. novembrom. Týmto by sa stratila jedna z výhod Magia, citujem zo stránky T-Comu:
Elektronický programový sprievodca vám film alebo reláciu vyhľadá podľa názvu i mena režiséra v originálnom vysielacom jazyku. Vo videopožičovni môžete vyhľadávať podľa názvu v slovenčine.

Zaujímalo by ma, či je to nejaký dočasný softvérový bug alebo sa niekto vo firme, ktorá dodáva EPG, rozhodol, že takto si ušetrí prácu?

Neviem ako ostatným, ale mne by táto funkcie chýbala, pretože som často vyhľadával podľa mena herca alebo režiséra.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 7. 11. 2009 13:09

Pietro (novy) píše:Všimli ste si, že v EPG zmizli na všetkých staniciach informácie v časti "Obsadenie a štáb"?

Všade sa teraz píše, že informácie nie sú dostupné. Posledná nahrávka, na ktorej tieto informácie ešte mám, je z 2. novembra. Na nahrávkach zo 4. novembra to už chýba. Takže to zmizlo niekedy medzi 2. a 4. novembrom. Týmto by sa stratila jedna z výhod Magia, citujem zo stránky T-Comu:
Elektronický programový sprievodca vám film alebo reláciu vyhľadá podľa názvu i mena režiséra v originálnom vysielacom jazyku. Vo videopožičovni môžete vyhľadávať podľa názvu v slovenčine.

Zaujímalo by ma, či je to nejaký dočasný softvérový bug alebo sa niekto vo firme, ktorá dodáva EPG, rozhodol, že takto si ušetrí prácu?

Neviem ako ostatným, ale mne by táto funkcie chýbala, pretože som často vyhľadával podľa mena herca alebo režiséra.

všimol som si dnes ráno.klídek pondelok sa na to pozrieme,kde je chyba,či u dodávateľa alebo niekde inde...
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 7. 11. 2009 13:16

OK, vďaka, tcomak.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod F1LIP 7. 11. 2009 14:25

Zdravim,
chcem si kupit 2 magio box aby som mohol pozerat tv aj na druhom televizory.
Chcem sa vas opytat aky by bol najlepsi?
Magio box kiss alebo motorola?
Viem,ze obida maju hdd a ja na druhom tv nemozem nahravat ale kedy sa kupila motola vymenil by som ho s prvym aby sa tam zmestilo viac nahravok.
Dakujem vopred za radu.
F1LIP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sefko 7. 11. 2009 15:10

Filip:Ako 2.MagioBox dostanes len Tatung a ten je bez HDD...
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod ril6561 7. 11. 2009 15:48

F1LIP:Motorola ma 160GB a Kiss tuším 80GB. Teraz už nemôžeš kúpiť či jednu značku alebo druhú, lebo sa dávajú len do prenájmu. Aj keď by si mal 2 x box s HDD, momentálne môžeš nahrávať len na jeden HDD a určite to nebude možné tak skoro.
ril6561
Junior

Odeslat příspěvekod thomas7273 7. 11. 2009 17:05

http://www.tangotv.sk/

magio stale zaostava .... :(
thomas7273
Junior

Odeslat příspěvekod jeden_clovek 7. 11. 2009 17:36

No, ja nevravím, že Magio je nejaká super mega bomba, ale každý kto začne na neho nadávať, nech si prečíta toto:
http://www.zive.sk/bleskovky/fibertv-na ... fault.aspx

Dúfam, že T-Com také niečo nespraví nikdy.
jeden_clovek
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 7. 11. 2009 17:47

thomas7273 píše:http://www.tangotv.sk/

magio stale zaostava .... :(

v čom??? ved bud už konkretny!
tcomak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka