MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod paterliny 8. 11. 2009 18:35

[/quote]
Preco? Ved nahravat na vlastny DVD rekorder sa predsa na Magiu da. Nedaju sa nahrat len filmy s pozicovne. :?: :?: :?:[/quote]

Možno niečo ide, ale ja som si dal nahrávať z Mágia MS v hokeji 2009 a nahralo mi to čiernu obrazovku s textom o televíznych právach atď. Proste mi to nešlo nahrávať, ale máš pravdku niečo ide napr. teraz som to skúšal.
paterliny
Junior

Odeslat příspěvekod Smithsonnian 8. 11. 2009 19:31

Tak ale fakt netreba pridavat milion nepotrebnych stanic. Je ale fakt, ze treba rozsirit ponuku hudobnych stanic a ponuknut konecne HD balik. Premium 3 beriem uz ako hotovu vec. Pripadne este dodat MGM a casom mozno aj Hallmark.
Smithsonnian
Junior

Odeslat příspěvekod majo668 9. 11. 2009 08:36

T-comak,suhlasim s tebou skoro vo vsetkom...hlavne v tom,ze Magio je technicky najdokonalejsie-momentalne.Niektorym to stale unika,zaujima ich len pocet stanic..ale kazdy ma narok na svoj nazor..ci uz je spravny alebo nie,to ukaze cas.Znova sa budem opakovat:poskladajte dobry HD balik za rozumnu cenu,aby sme mohli vyuzit kvalitne telky a optiku naplno.Technicky ste na tom dobre,len co sa tyka tych HD stanic,mam aj ja dojem,ze konkurencia trosku utiekla..aj ked si neodpustim poznamocku s otazkou"maju vsetci co tvrdia,ze maju to a to v HD kvalite naozaj HD"? :hm ,trebars konkretne vyssie spominana kablovka v Kosiciach zacinajuca na A.... :nenapadne
majo668
Junior

Odeslat příspěvekod majo668 9. 11. 2009 08:56

T-comak je dobre ze ste nechali Primu-aj ked viem ze asi nie na dlho,ale do konca roka snad vydrzi...
majo668
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 9. 11. 2009 10:58

Pietro (novy) píše:Všimli ste si, že v EPG zmizli na všetkých staniciach informácie v časti "Obsadenie a štáb"?

Všade sa teraz píše, že informácie nie sú dostupné. Posledná nahrávka, na ktorej tieto informácie ešte mám, je z 2. novembra. Na nahrávkach zo 4. novembra to už chýba. Takže to zmizlo niekedy medzi 2. a 4. novembrom. Týmto by sa stratila jedna z výhod Magia, citujem zo stránky T-Comu:
Elektronický programový sprievodca vám film alebo reláciu vyhľadá podľa názvu i mena režiséra v originálnom vysielacom jazyku. Vo videopožičovni môžete vyhľadávať podľa názvu v slovenčine.

Zaujímalo by ma, či je to nejaký dočasný softvérový bug alebo sa niekto vo firme, ktorá dodáva EPG, rozhodol, že takto si ušetrí prácu?

Neviem ako ostatným, ale mne by táto funkcie chýbala, pretože som často vyhľadával podľa mena herca alebo režiséra.

Caves,takže problem bol na strane dodávateľa.Už je to OK.Dáta "obsadenosť a štáb" sa "normalnym spôsobom"objavia okolo 16:00.Ak ich chceš mať hned ,tak reštartni STB.
Dík za upozornenie.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 9. 11. 2009 11:03

majo668 píše:T-comak je dobre ze ste nechali Primu-aj ked viem ze asi nie na dlho,ale do konca roka snad vydrzi...

V to dufam a verím aj ja,hoci človek nikdy nevie ako sa k tomu postaví dodávatel-majitel licencie a ako veľmi bude robiť bu-bu-bu.Pokým to nebude "na hrane" so súdom a vyhrážkami,či pokutami,tak dovtedy to ostane.Tcom nema dôvod "len tak" z vlastnej vôle stiahnuť túto dosť sledovanu stanicu.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 9. 11. 2009 12:39

tcomak píše:Caves,takže problem bol na strane dodávateľa.Už je to OK.Dáta "obsadenosť a štáb" sa "normalnym spôsobom"objavia okolo 16:00.Ak ich chceš mať hned ,tak reštartni STB.
Dík za upozornenie.

Super. Už to funguje. Ďakujem za rýchlu opravu.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod andrejeu 9. 11. 2009 12:41

Chcem sa opytat ci bude fungovat internet na metalike od ineho providera ako t-com (napr.GTS 2MB) a dva magio boxi na magio tv. Dakujem
andrejeu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0rphu 9. 11. 2009 19:12

Servus,

rad by som sa opytal ci je tu niekto kto objednaval Magio v aktualnej vianocnej akcii a hlavne ako dlho to trvalo. Ja som mal do tyzdna doma pristroje aj prihlasovacie udaje na net, odvtedy ale presiel dalsi tyzden a zatial ide len internet, Magio nie. Na 0800 123 456 mi povedali ze mam cakat na SMS, tak teda cakam, ale rad by som vedel ci to viazne aj u niekoho ineho. A okrem toho som si vsimol, ze toto forum navsetvuju aj pani z t-comu, ktori by snad mohli aj pozriet ci a co sa deje. Vopred dakujem!
0rphu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raduliak 9. 11. 2009 19:16

Zdravim vsetkych, hlavne tcomaka a fyzika. Konci mi vianocna akcia z r.2007. Napriek tomu, ze T-Com mi nechce zaviest optiku, planujem sa upisat na dalsich 24m. Mam vsak jednu nejasnost a to s nahravanim. Ak si zoberiem do prenajmu aj druhy box s HDD bude mi k niecomu? Da sa vyuzivat striedave nahravanie? Technicky si to viem predstavit ale nie je to osetrene v T-Com-e?
Dik.
Raduliak
Junior

Odeslat příspěvekod ril6561 9. 11. 2009 20:16

Ahoj.
Mal so tiež Magio zriadené v akcii Vianoce 2006.Teraz mi bude končiť viazanosť, tak som si dal zaviesť optiku. Podľa technikov, čo mi zaviedli optiku sa zatiaľ nedá nahrávať na druhý box. Tak som si zatiaľ zobral nový Magio Box (čierne prevedenie)so 160GB HDD. Keď to bude možné, tak si potom požičiam ešte jeden, čo nebude problém.
ril6561
Junior

Odeslat příspěvekod garpiak 9. 11. 2009 20:52

Ti co si predlzujete Magio, pozor ak chcete vyuzit akciu na druhy box - dvojnasobok klubovych bodov, musite predlzit zmluvu najskor po uplynuti dvoch rokov viazanosti. Aspon tak mi to povedali v Tcentre, hlavne ze uz od septembra vyvolavali aby som si to siel predlzit.
garpiak
Junior

Odeslat příspěvekod Geniusss 9. 11. 2009 21:22

ril6561 píše:Ahoj.
Mal so tiež Magio zriadené v akcii Vianoce 2006.Teraz mi bude končiť viazanosť, tak som si dal zaviesť optiku. Podľa technikov, čo mi zaviedli optiku sa zatiaľ nedá nahrávať na druhý box. Tak som si zatiaľ zobral nový Magio Box (čierne prevedenie)so 160GB HDD. Keď to bude možné, tak si potom požičiam ešte jeden, čo nebude problém.

Coooo cierne prevedenie? to je aka znacka?? aj ja chcem taky.. mne dosiel box pred par dnami a mam strieborny KISS... odkedy davaju cierny?
Geniusss
Junior

Odeslat příspěvekod Raduliak 9. 11. 2009 21:37

garpiak píše:Ti co si predlzujete Magio, pozor ak chcete vyuzit akciu na druhy box - dvojnasobok klubovych bodov, musite predlzit zmluvu najskor po uplynuti dvoch rokov viazanosti. Aspon tak mi to povedali v Tcentre, hlavne ze uz od septembra vyvolavali aby som si to siel predlzit.

To je naozaj pravda? Ma niekto podobne info? Este som nevymakol a cakam co sa ponukne do 11.12. Dik za info.
Raduliak
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 10. 11. 2009 00:07

Raduliak píše:Zdravim vsetkych, hlavne tcomaka a fyzika. Konci mi vianocna akcia z r.2007. Napriek tomu, ze T-Com mi nechce zaviest optiku, planujem sa upisat na dalsich 24m. Mam vsak jednu nejasnost a to s nahravanim. Ak si zoberiem do prenajmu aj druhy box s HDD bude mi k niecomu? Da sa vyuzivat striedave nahravanie? Technicky si to viem predstavit ale nie je to osetrene v T-Com-e?
Dik.

caf,striedave nahravanie na dvoch STB oxoch nieje možné.Bud ti bude nahrávať jeden alebo druhý.Pri kúpe resp.zadovážení dalšieho STB k hlavnému /prvému/ si môžeš zadefinovať,ktorý chceš nahrávaci a ktorý bude len "pozerací".O tom ešte viacej snad povie fyzik,je to vecou objednávkových systemov.
tcomak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka