MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod atec 21. 1. 2010 21:46

Stalo sa. Opakované telefonáty aj osobná návšteva na predajnom mieste. Napriek snahe nebolo možné požiadavku zadať, pretože tam svietil nejaký odkaz na 1. február.
Tak kde je teda problém?
atec
Junior

Odeslat příspěvekod sgi320 21. 1. 2010 21:48

nuz, je to zvlastne, ja som zavolal a na prvy pokus mi to nejaka mila slecna/pani aktivovala, asi som mal stastie ;) stacilo nadiktovat rodne cislo a identifikovat sa adresou ... do 20 minut HD running
sgi320
Junior

Odeslat příspěvekod atec 21. 1. 2010 21:51

O to nič, milé boli, aj mi spätne zavolali o pár hodín, lenže bez efektu.
atec
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 21. 1. 2010 21:52

ja som volal behom 3 dni ohladne hd balika asi 6x krat ... maju v tom strasny bordel kedze je to novinka
treba neustale otravovat a vysledok sa dostavi ;-)
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod sgi320 21. 1. 2010 21:56

ja to v tychto pripadoch riesim tak, ze ked volam uz treti krat a s prepacenim sa naseriem uz treti krat na tych uvodnych volbach, potom cakam 3 minuty, kym sa mi ozve operator, tak potom si ten operator uz vypocuje pomerne zvyseny hlas s doraznym upozornenim, ze ich ziadam o urychlene vybavenie mojej poziadavky, ber to tak, ze operator je povinny byt slusny a vybavit zakaznika tak, ako sa patri, pretoze je nahravany ;) takze oni su mili a Ty ich otravuj, pricom zvysuj doraz v telefone, pripomen im, ze maju v ponuke nieco, co Ti vraj nevedia aktivovat, a ze budes ziadat zlavu z faktury ;)
sgi320
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 21. 1. 2010 22:22

tenis a hlavne futbal na eurosporte hd native to je zazitok a este ktomu CZ 8-) ten futbalovy travnik je taky ze mi oci isli vypadnut ... kto ma velku uhlopriecku vie ocom tocim 8-P
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod sgi320 21. 1. 2010 22:31

no, a taky futbal nazivo alebo ako sa hovori na Liptove LAJV, to je este inksie HaDe :)
sgi320
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 21. 1. 2010 22:34

sgi320 to je v afrike, ved ten travnik je krajsi jak skutocny :tleskani
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod sgi320 21. 1. 2010 22:36

ano, ja viem ;) africky pohar, nic nemoze byt krajsie v TV ako nazivo ;)

opytaj sa tych, co pozeraju kanaly v "balicku pre panov" :D ani travnik :D
sgi320
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 21. 1. 2010 22:52

premium SD balik pre panov - dakujem nemam zaujem ... trt*ačku uprednostnujem v realite :D
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod sgi320 21. 1. 2010 22:56

no vidis, ale travnik sa Ti viac lubi v TV :D
sgi320
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 21. 1. 2010 23:00

jou FUTBALOVY travnik ;-) ... ten druhy travnik co si mal namysli tak to len taku mini zahradku :D
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod sgi320 21. 1. 2010 23:07

ale ved ja pisem o futbalovom ;) nie je to podobne ? vidiet travnik nazivo sa neda porovnavat ani s HaDe :) aj ked aj HaDe potesi :D
sgi320
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 21. 1. 2010 23:31

mama mi hovorila ze v rakusku u jednej znamej co ma nadupany hd satelit cez 50 hd programov tam mala moznost sledovat 8-D ze tam SD ani nesleduju :D
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod Jan_Pavol 22. 1. 2010 00:50

Istý súvis to má. Lebo včera som skúšal cez menu Extra - Magio TV kanál spustiť touto formou, ale namiesto toho mi to preplo na National Geographic Channel HD, to robilo od pondelka. Magio TV kanál išiel v poriadku len pri priamom prepnutí na neho, cez menu to nešlo.
sgi320 píše:jo, je to seknute, ja vidim logo Film+

este doplnim - nevidim suvis medzi rozsirovanim rastra a "seknutym" magio info kanalom, pretoze vcera tusim isiel plynule ;) jednoducho sa im zasekla v t-come "slucka" :D
Jan_Pavol
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka