MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod TomazyHD 22. 1. 2010 01:48

inac keby boli vsetci na optike tak by tie hd mali aj 5.1 zvuk ?
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod sowiet 22. 1. 2010 08:30

TomazyHD píše:inac keby boli vsetci na optike tak by tie hd mali aj 5.1 zvuk ?

myslim ze by to zvladi aj na metalike, sak bitrate DD5.1 byva vacsinou 448 kbit/s. To nie je nic hrozne, co by metalika nezvladla...
sowiet
Junior

Odeslat příspěvekod jaco 22. 1. 2010 08:43

Rozhodol som sa objednať ten HD balík, aj keď predstavy o ňom som mal iné. No vaše info, že to toľko trvá a dokonca, že to chcú zriaďovať až od 1.2. (?!) to ma teda šokovalo! Skúsim prípadne zájsť aj na T-centrum, aj keď to mám dosť od ruky - tešil som sa totiž, že stihnem ešte aspoň záver Australian Open, no podľa vašich rečí na to môžem zabudnúť... :(
jaco
Junior

Odeslat příspěvekod Ajven50 22. 1. 2010 09:03

Hlúposť stačí zavolať na 0800123456 voľba 1 , 2
Ajven50
Junior

Odeslat příspěvekod atec 22. 1. 2010 10:09

jaco píše:Rozhodol som sa objednať ten HD balík, aj keď predstavy o ňom som mal iné. No vaše info, že to toľko trvá a dokonca, že to chcú zriaďovať až od 1.2. (?!) to ma teda šokovalo! Skúsim prípadne zájsť aj na T-centrum, aj keď to mám dosť od ruky - tešil som sa totiž, že stihnem ešte aspoň záver Australian Open, no podľa vašich rečí na to môžem zabudnúť... :(

Zavolaj, požiadaj a daj vedieť, ako to dopadlo.
atec
Junior

Odeslat příspěvekod slovak33 22. 1. 2010 10:15

Ahojte, včera mi došiel magio sat. Celkom som sa potešil, no keď som si všetko pozapájal, spustil stb, tak mi po klasických nastaveniach na obrazovke nabehla hláška, že si mám upgrejdnut software. Tak som to urobil a doteraz to sťahuje dáta. Došlo to po nejakých 30 % a zastavilo sa to. Nechal som to bežať celú noc, no vôbec sa to nepohlo. Volal som na 123777 a tam mi povedali, že to mám vypnúť a, že mi opäť nabehne klasické menu. To som urobil, ale opäť mi nabehol upgrade software. Hľadal som nejaký reset vypínač, no nenašiel som. Viete mi niekto poradiť, ako by som to vrátil do pôvodného stavu? Mám aj druhý stb a tam všetko funguje, no tam som radšej nedával upgade. Dík.
slovak33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koky76 22. 1. 2010 10:29

slovak33 píše:Ahojte, včera mi došiel magio sat. Celkom som sa potešil, no keď som si všetko pozapájal, spustil stb, tak mi po klasických nastaveniach na obrazovke nabehla hláška, že si mám upgrejdnut software. Tak som to urobil a doteraz to sťahuje dáta. Došlo to po nejakých 30 % a zastavilo sa to. Nechal som to bežať celú noc, no vôbec sa to nepohlo. Volal som na 123777 a tam mi povedali, že to mám vypnúť a, že mi opäť nabehne klasické menu. To som urobil, ale opäť mi nabehol upgrade software. Hľadal som nejaký reset vypínač, no nenašiel som. Viete mi niekto poradiť, ako by som to vrátil do pôvodného stavu? Mám aj druhý stb a tam všetko funguje, no tam som radšej nedával upgade. Dík.

Ja ked dam upgr.data tak mi nic aj tak nenajde lebo system sa upgrej.sam automaticky tak je to zbytocne davat.Ja mam posledny up. z 13.1.2010
koky76
Junior

Odeslat příspěvekod paterliny 22. 1. 2010 10:35

Mne to robilo tiež asi 3 dni, nevedel som v čom je problém, po zavolaní do call-centra mi povedali že to ešte neaktivovali, preto mi to nešlo. Po aktivovaní mi to už šlo ako malo.
paterliny
Junior

Odeslat příspěvekod slovak33 22. 1. 2010 10:51

paterliny píše:Mne to robilo tiež asi 3 dni, nevedel som v čom je problém, po zavolaní do call-centra mi povedali že to ešte neaktivovali, preto mi to nešlo. Po aktivovaní mi to už šlo ako malo.

Lenže mne jeden magio box ide a druhý mi stále sťahuje dáta. Takže neviem asi do neho pustím 380 V a bude pokoj.
slovak33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koky76 22. 1. 2010 10:53

a vypat od elek. siete na 2 hoky nepomoze?Alebo po zapnuti nieje ina moznos a hned stahuje
Alebo zapnut bez karty
koky76
Junior

Odeslat příspěvekod slovak33 22. 1. 2010 11:03

koky76 píše:a vypat od elek. siete na 2 hoky nepomoze?Alebo po zapnuti nieje ina moznos a hned stahuje
Alebo zapnut bez karty

Kartu som nevkládal. Skúsil som to vypnúť, ale na 2 hoďky to nebolo, možno 35 min. Po opätovnom zapnutí nemám možnosť ovplyvniť proces sťahovania.Akonáhle to zapnem,tak nabehne sťahovanie.
slovak33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koky76 22. 1. 2010 11:19

A zacne to stahovat od zaciatku alebo to pokracuje respektivne stoji na tych 30% .Ja by som skusil zapnut bez pripojenia k sat.bez kablov len TV a set box.Mozno to vyhodi nieaku hlasku a budesto moct zrusit
koky76
Junior

Odeslat příspěvekod Yogi11 22. 1. 2010 12:44

mna by zaujimalo,preco nemoze byt Eurosport 16:9,ked Eurosport 2 je 16:9 ? dik.
Yogi11
Junior

Odeslat příspěvekod slovak33 22. 1. 2010 13:51

koky76 píše:A zacne to stahovat od zaciatku alebo to pokracuje respektivne stoji na tych 30% .Ja by som skusil zapnut bez pripojenia k sat.bez kablov len TV a set box.Mozno to vyhodi nieaku hlasku a budesto moct zrusit

No aj to som skúšal. Odpojil som to od satelitu a vtedy sa len zmenilo to, že začalo vyhľadávať signál. Opäť som s tým nemohol nič urobiť. Keď to zapnem, tak začína sťahovať od znova. Potom to nabehne max do max 30% a už sa mi stalo, že to bolo len 23%, tak neviem. Nechcem sa chváliť, ale som ako tak technický zdatný, nemám problém ani z PC a ani z TV vecami, no pri tomto som v koncoch.
slovak33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Geniusss 22. 1. 2010 14:30

Yogi11 píše:mna by zaujimalo,preco nemoze byt Eurosport 16:9,ked Eurosport 2 je 16:9 ? dik.

No to je skor otazka na Eurosport , ktory takto vysiela nie na Magio...ale co viem Eurosport sa vyjadril, ze to neplanuje menit..mozno ta chcu donutiti aby si si dal HD verziu kde to 16:9 je :)
Geniusss
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka