MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mirotuh 23. 1. 2010 16:16

bolo by mozne nahravat aj na druhy MB keby som mal 2 MB s HDD? mozem si od t-comu prenajat viac MB s HDD?
NB Acer Aspire 5672WLMi, Core2Duo T7600, 4GB DDR2 667MHz RAM, MRX1600, 320GB SATA2 HDD 7500rpm Hitachi, Windows 7 Ultimate 64bit
mirotuh
Junior

Odeslat příspěvekod Ajven50 23. 1. 2010 16:23

nie
Ajven50
Junior

Odeslat příspěvekod mirotuh 23. 1. 2010 16:26

ani keby som si sam zohnal od niekoho povedzme na nete cez inzerat MB s HDD tak by mi t-com nedovolil nahravanie na druhom MB?
NB Acer Aspire 5672WLMi, Core2Duo T7600, 4GB DDR2 667MHz RAM, MRX1600, 320GB SATA2 HDD 7500rpm Hitachi, Windows 7 Ultimate 64bit
mirotuh
Junior

Odeslat příspěvekod mironto 23. 1. 2010 16:27

nie
mironto
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 23. 1. 2010 16:38

Daju sa na MagioSat prehadzat dako programy?A zmazat tie ktore nechcem?
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 23. 1. 2010 17:18

markus.22 píše:Daju sa na MagioSat prehadzat dako programy?A zmazat tie ktore nechcem?

myslím,že jediné v tomto smere je vytvoriť si vlastne uživatelske konto a tam si "nahadzať programi aké chceš".Mal by si to nájsť v nejakej podzáložke menu.treba sa v tom len povrtať.poprípade pozri manuál.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 23. 1. 2010 17:23

Ok dakujem pohram sa....a napr chcem nahrat v piatok daky film tak iba nastavim a ono sa to samo spusti?
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 23. 1. 2010 17:29

markus.22 píše:Ok dakujem pohram sa....a napr chcem nahrat v piatok daky film tak iba nastavim a ono sa to samo spusti?

ano,ak to nastavíš správne tak sa to spustí.Či si zadal nahravku správne si môžeš overiť,ked na dialkovom ovladači zatlačíš tlačitko LIST.Tam sa ti ukážu nahravky nahraté resp.nahrávky čo sa majú nahrať v budúcnosti.
ono sa s tým treba pohrať :D ,vyskúšaj si to niekolkokrát len tak na skúšku - na nečisto,aby si potom neprišiel o nejakú dôležitú nahrávku.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 23. 1. 2010 18:03

ok....no je to fakt super.....akurat ma stve ze si nemozem pretocit film ktory som si neskoro pustil na zaciatok..ale nevadi budu opakovat tak nahram..a daju sa aj reklami preskocit pri nahravani?
A este mam programi po 51 a potom az od 101to je normalne?
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod bezname 23. 1. 2010 22:18

jaco píše:to avalion:
Niekto tu spomínal možné problémy so synchronizáciou pri nových boxoch a LCD Samsung cez HDMI. Pýtal som sa na to technika, čo inštaluje Magia a povedal, že je to blbosť, že sa s tým ešte nestretol. No ty si ma vystrašil, lebo čoskoro očakávam nový box (starý si chcem dať ako č.2) a mám LCD Samsung. Inak aj pri starej Motorole mi HDMI trochu blblo - ale iba zvuk. Z ničoho nič začal byť deformovaný - taký zahuhlaný efekt akoby spomalenej rýchlosti. Bolo to v HDMI, lebo cez SCART to šlo OK. Vždy mi pomohlo vypnúť TV aj Magio, potom zapnúť ako prvé Magio a až po jeho rozbehnutí zapnúť TV. Ale keď vravíš, že si to už zapínal v rôznom poradí...
tcomak píše:Pri zapnutí STB to občas vypisuje aj mne,ale po 3 sekundach to zmizne...(tiež samsung) počas dalšieho používania STB,pozerania ,nahravania to už nerobí.Ked si však prepnem vstup TV na magiosat a opat na klasiku STB,tak sa to raz za čas stane.Skús vymeniť napr. iný HDMI vstup čo máš na telke.V kábli to nebude.

Mam Samsung 37LE656 a tu chybu mi vypisuje odkedy som dostal novy cierny magiobox Motorola. Volal som asi 3x na "technicku podporu" a furt mi nejaky DEBIL - srdecne pozdravujem pani - povedal ze mam vadny televizor. Na moju namietku ze doteraz mi to pri starom striebornom magioboxe nerobilo vsetci traja koktali. Tak som zatial rezignoval a pripojeny cez scart... Ak viete, poradte.... Dakujem
... nehádaj sa s blbcom, mohli by si ťa s ním pomýliť ...
bezname
Junior

Odeslat příspěvekod Sefko 23. 1. 2010 22:22

Hm no viackrat to uz niekto rozoberal,tusim nieco s nekompaktibilitou HDMI...mozno to bude riesit upgrade firmwaru v Motorole,skus pockat kym nevyjde nejaky update..
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod Ajven50 23. 1. 2010 22:43

Mozno by mohol pomoct aj upgrade firmveru Samsungu. Kdesi som cital, ze v Samsungu riesili nekompatibilitu istych HD boxov s TV vo FW, netykalo sa to priamo Motoroly, ale za pokus nic nedas.
Ajven50
Junior

Odeslat příspěvekod sgi320 24. 1. 2010 08:43

ako pise ajven50:

upgrade FW na TV - to je zvycajne problem, skuste tam nahrat posledny FW zo stranky vyrobcu, podobny problem je aj s Philipsom (vlastna skusenost) - v kombinacii so sat. STB Opticum sa po prepnuti kanalu "zrusil" zvuk (pripojene cez HDMI), stacilo upgrade-nut firmware na poslednu verziu a problem bol vyrieseny, urcite to nie je problem Motoroly, ani t-comu, takze vsetky telefonaty na technicku podporu t-comu, ako aj staznosti na t-com su neopodstatnene
sgi320
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 24. 1. 2010 08:48

Hm no ja mam teraz novy MB k MagioSatu a s Phillipsom nemam najmensi problem....ale zas je pravda ze mam posledny Fw
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod sgi320 24. 1. 2010 08:52

ja som pisal o probleme so zvukom pri pripojeni satelitneho prijimaca Opticum k LCD TV Philips s povodnym FW ;) nie o Magio boxe, ale ista paralela tam je, jednoducho, treba mat v TV posledny FW ...
sgi320
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka