MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Sefko 1. 3. 2010 17:40

Flymaster píše:
Sefko píše:Mne este vcera vecer islo normalne HBO HD (lokalita Senec) a dnes uz doobeda je tam hlaska ze sa ospravedlnuju a blabla..:)

to je dost divne, lebo mne HBO HD nejde uz od soboty a tiez som v lokalite Senec... :shock:

Hm no vcera vecer som preklikaval a slo mi aj HBO HD ale nepozeral som to dlho...dnes doobeda uz bola hlaska..
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod Flymaster 1. 3. 2010 18:34

ja som mal v piatok hlasku "Poor signal" a potom uz len Magio oznam.. dnes pre zmenu uz HBO HD fici.. ;)
PC: GIGABYTE P55-UD3, INTEL Core i5-750 2.66GHz, 2x2GB DDR3 1333MHz Corsair,GIGABYTE N250ZL-1GI, 1GB DDR3 - NVIDIA GeForce GTS250, DELL WFP2208
TV+NET: T-Com Magio Komplet + HBO, Cinemax, HD, Internet 2MB
Mobil: T-Mobile, Sony Ericsson T715
Flymaster
Junior

Odeslat příspěvekod octavius001 1. 3. 2010 19:15

už to funguje aj v NR :))
octavius001
Junior

Odeslat příspěvekod RomanK5 1. 3. 2010 20:24

inak... akoze kde vysiela joj 16:9??? na marse?
RomanK5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ScorpionSX 1. 3. 2010 22:02

cogsoghio píše:To ScorpionSX:
A mozu byt z jednej alebo druhej zasuvky napajane aj ine zariadenia ako napr. TV, MagioBox, atd? Alebo zasuvka ma sluzit iba pre homepug?

Jasné, môže, ja sám mám na tej istej zásuvke zapojený router, ONT zariadenie, adaptér na "obývačkový" notebook a lampu :)
A na druhej strane je spolu s homeplugom ešte TV, magiobox a dvd player. Všetko funguje ok, jedinou podmienkou je rovnaká fáza na ktorej je to zapojené, to by v rámci jednej miestnosti nemal byť problém, ja tom mám v dvoch izbách a tiež pohoda :)
ScorpionSX
Core i5 3450 | 8GB DDR3 | HD7850 2GB | 120GB SSD | 2TB HDD | 24" LCD
DELL XPS™ M1330 | DELL OptiPlex™ 990 MT
APPLE iPhone 4S 16GB | APPLE iPad (2012) 16GB WiFi
ScorpionSX
Junior

Odeslat příspěvekod pepek92 1. 3. 2010 22:17

RomanK5 píše:inak... akoze kde vysiela joj 16:9??? na marse?

Dnešné Aféry aj Prvé oddelenie boli v 16:9.
pepek92
Junior

Odeslat příspěvekod cogsoghio 2. 3. 2010 08:24

To ScorpionSX: Vdaka.
cogsoghio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Geniusss 2. 3. 2010 10:21

RomanK5 píše:inak... akoze kde vysiela joj 16:9??? na marse?

Zatial vysiela 16:9 asi len v Magiu na optike, cez satelit asi este nie podla skusenosti ludi... mne ide na optike JOJ v 16:9 pri vybranych programoch....napr. vcera Afery, pripadne pozri CSI:Miami to tiez ide 16:9...ale urcite nie cele vysielanie ...16:9 sa objavi len sem tam, ale v poslednom case coraz castejsie...
Geniusss
Junior

Odeslat příspěvekod karioll 2. 3. 2010 12:21

Pietro (novy) píše:Je to tlačidlo na prepínanie kanálov +/-. Keď si v EPG alebo nahrávkach, tak s ním preskočíš celú stranu, čo je len 5 riadkov, ale je to oveľa rýchlejšie než so šípkami.

mne to tak nefunguje
karioll
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 2. 3. 2010 13:11

karioll píše:
Pietro (novy) píše:Je to tlačidlo na prepínanie kanálov +/-. Keď si v EPG alebo nahrávkach, tak s ním preskočíš celú stranu, čo je len 5 riadkov, ale je to oveľa rýchlejšie než so šípkami.

mne to tak nefunguje

Máš Motorolu? Neviem ako KISS, ale na Motorole by to malo fungovať každému. Funguje to tak aj vo videopožičovni.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod stelko123 2. 3. 2010 15:18

nevie niekto o nejakych dalsich novinkach ohladom nejakych novych funkcii zakaznikom na Optike? Tcomak este v decembri minuleho roka spominal ze sa ma menit rozhranie na novsie prehladnejsie a takisto by mal pribudnut archiv Markizy neskor aj JOJky ake su zatial predbezne spravy? Takisto ma zaujima kedy bude vysielat Markiza v HD tak ako to je u Orangeu. Pikosky ak viete nejake nove mohli by ste prezradit ci zatial sa svet toci len ohladom satelitneho Magia? Lebo okrem TV programov ktore pribudli v januari zatial okrem toho nic nove uz dlhsiu dobu. :-(
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod thomas7273 2. 3. 2010 15:18

Chcem sa opýtať či sa dajú rádia ktoré sú v Mágiu počúvať aj cez HI-FI súpravu , či sa to dá nejako prepojiť??? Dik
thomas7273
Junior

Odeslat příspěvekod sowiet 2. 3. 2010 15:49

thomas7273 píše:Chcem sa opýtať či sa dajú rádia ktoré sú v Mágiu počúvať aj cez HI-FI súpravu , či sa to dá nejako prepojiť??? Dik

Jasne, da sa prepojit cez cinch. Ja som tak mal napojene PC repro, aby som nemusel mat zapnutu TV.
sowiet
Junior

Odeslat příspěvekod thomas7273 2. 3. 2010 16:37

RE:sowiet ... DIK ........
Či že mohol by som to prepojiť aj týmto http://www.protovision-online.de/catalo ... jveklhs8g2 ???? Veľmi sa do toho nerozumiem??? Ani neviem kde čo a s čím mam po prepájať.
thomas7273
Junior

Odeslat příspěvekod DanculD 2. 3. 2010 16:45

thomas7273 píše:RE:sowiet ... DIK ........
Či že mohol by som to prepojiť aj týmto http://www.protovision-online.de/catalo ... jveklhs8g2 ???? Veľmi sa do toho nerozumiem??? Ani neviem kde čo a s čím mam po prepájať.

Nie, tymto urcite nie, to je S-Video -> Chinch.
Potrebujes jednoduchy chinch <-> chinch, ktory vyzera takto http://www.altronik.cz/mascom-mc-x2121012/d-71130/
Napr. v Datarte kupis za 2€ 3metrovy kabel.
Toto vsetko plati samozrejme za predpokladu, ze tvoja Hi-Fi suprava ma vstup chinch, ktory byva väcsinou ozneceny ako Line-In.
DanculD
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka