Vysokorychlostni 4G internet Brno

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Tlumex 13. 2. 2007 19:35

Dobry den,
mam nasledujici problem:
Pred tremi mesici jsem zakoupil 4G internet od spolecnosti T-mobile platim si megabit a zarizeni mam pres PCMIC v noteboku. Dva mesice absolutni spokojenost sila signalu 3 carky svistelo to pocely den kolem 700/500 nadhera opravdu takto nejak sem si to predstavoval! Posledni dobou kolem jedne hodiny odpoledne se internet zacal spomalovat az do pozdnich vecernich hodin! Situaci jsem reklamoval na operatora a za tri dny mi volal manik ze problemy v moji lokalite / Brno mesto/ byly a ze mi posledni pausal jako revans nebudou uctovat! Po tydenim zlepseni opet ta sama situace, napadlo me ze vyzkousim jestli se na webu nenachazi novy softwer pro muj modem a na webu t-mobilu byl zkusil jsem stahovat a hle :shock: moje stahovaci rychlost je megabit, ale pokud chci nejaky ovladac tak mi to bezi krasnych 3Kb/s
Zkousel jsem ruzny speeed metry a vysledek je na vsech skoro stejny 80/16 :cry: Máte nekdo posledni dobou podobne problemy? Internet mi bezi 16 hodin denne na noc vypinam.
Upozornuji, ze nejsem stahovac a internet pouzivam pouze na web icq a emaily, za 3 mesice mam nasosano 5GB

Dekuji moc za postrehy!

P.S.: Pokud toto tema nekde je omlouvam se v hledani jsem nic krome slovenskych problem s t-mobile internetem nenalezl
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 13. 2. 2007 19:49

Mozna to neni tvuj problem, ale:

PCMCIA karta od TMO je problematicka, v rade NTB vubec nefunguje, jinde se chova nevypocitatelne. Pod Linuxem jsem ji nerozchodil vubec (timto diky p. Kosinovi ze Suse za sisyfovske snazeni).Behem nekolika mesicu ma byt k dispozici nova (cti:funkcni) verze.

Zkus pozadat o zapujceni externi krabky, pripoj ji Ethernet (!) kabelem a srovnej rychlost.

MP
Miroslav Pragl
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tlumex 13. 2. 2007 20:01

Miroslav Pragl píše:Mozna to neni tvuj problem, ale:

PCMCIA karta od TMO je problematicka, v rade NTB vubec nefunguje, jinde se chova nevypocitatelne. Pod Linuxem jsem ji nerozchodil vubec (timto diky p. Kosinovi ze Suse za sisyfovske snazeni).Behem nekolika mesicu ma byt k dispozici nova (cti:funkcni) verze.

Zkus pozadat o zapujceni externi krabky, pripoj ji Ethernet (!) kabelem a srovnej rychlost.

MP


Diky za tip, ale me to rano jede jako vino az kolem jedne hodiny jako kdyz utne! :cry:
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 13. 2. 2007 20:06

tak reklamovat, reklamovat, reklamovat. Slusne ale durazne

MP
Miroslav Pragl
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tlumex 13. 2. 2007 20:11

:mrgreen: ja su slusnej vzdycky, akorat kdyz sem to reklamoval poprve na pobocce a slecne sem vysvetlil v cem mam problem a ona odvetila A CO JA S TIM MAM DELAT :shock: sem trochu chytal tocky ale ubrzdil sem to! Navic kdyz si dam stahnou soft z webu t-mobilu mam megabit, ale mimo sit t-mobile mam krasny modem :?
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Junior

Odeslat příspěvekod Tlumex 14. 2. 2007 13:10

Tak us to mam zdechly pres celej den :roll: Moc se tesim az se mi ozve nejaky technik >:-[]
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Junior

Odeslat příspěvekod tom-cz 14. 2. 2007 16:18

Mám podobné problémy, taky Brno-Město. Pevně věřím, že se to zlepší (co jiného mi taky zbývá, že). Mám USB modem.
tom-cz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků