pomale chello!

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vratnik 21. 3. 2007 18:46

Zdravim, mam chello light(2 mbit) a posledne dni jeho rychlost je na urovni dialupu. Stranka http://www.chello.sk mi ani nenabehne. Pri otestovani rychlosti mi to vracia vysledky od 4.2 kB/s do cca 20 kB/s!!!!! Pri takejto rychlosti je internet nepouzitelny! tato stranka mi nacitala pol minuty! Ma / mal niekto z vas podobny problem? byvam v petrzalke. FUP vylucujem, za pol roka sa mi nic take nestalo. Aj keby to bol FUP tak take rapidne znizenie rychlosti by to nebolo. Vylucujem tiez chybu v operacnom systeme, pretoze pod linuxom to ide tiez pomaly. dik za help
vratnik
Junior

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 21. 3. 2007 19:35

Mam chello easy a v poslednych dnoch mi seka (nejde) cartoon network, predtym slo.
Taktiez som pri merani na speedmeter.sk dostal HTTP Ping vyse 9000 na 3 z 10 merani.
Mozno, ze UPC planuje zvysit rychlost, tak robia zmeny, no o tom sa presvedcime az 1.4.
Na tvojom miesto by som skusil resetovat modem a ak to nepomoze, zavolat na podporu.
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petteer 21. 3. 2007 20:31

TheTOM_SK píše:Mam chello easy a v poslednych dnoch mi seka (nejde) cartoon network, predtym slo.

Kde sa, prosim, da sledovat Cartoon Network online?
petteer
Junior

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 21. 3. 2007 20:51

http://wwitv.com/portal.htm - TV: Kids - USA [a-l] - Gametap [500K] - Cartoon channel.
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod atomic_8 22. 3. 2007 08:02

exModerátor diskusného fóra MobilMania

HTC Touch HD, Nokia N95 8GB, Dell XPS 1330, SE Xperia X10
atomic_8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Schumi21 22. 3. 2007 08:40

ano to moze byt ono,
ja mam chello easy a nepostrehol som nejaky vypadok, skor asi to bude narast rychlosti (aspon docasna, kym neslo chello v raci :D), lebo ma prekvapil objem downloadu :D za vcera.
Schumi21
Junior

Odeslat příspěvekod vratnik 24. 3. 2007 15:22

zaujimave, zatial na ziadnu moju otazku som sa tu nedockal odpovede... :cry:
internet mi stale nejde.
Speedmeter
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 141.6 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 17.7 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
vratnik
Junior

Odeslat příspěvekod jonapo 24. 3. 2007 15:37

podla mna mozes mat chybu aj v kabelazi.. teda tam bude najskor nieco naprd..
jonapo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vratnik 25. 3. 2007 16:32

uz to ide. chyba bola v routeri, ale nie v chello routeri, ale tom co je za nim - co roz-stvoruje internet pre 4 pc. tento router som len restartoval a uz je to ok. akoze nechapem.
vratnik
Junior