NET>WIFI>Router>WIFI>Notebook

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod lajci26 24. 4. 2007 07:15

Zdravim vlastnim AP OvisLink WL-5450AP k AP som sa pripajal kablom RJ45.Problem je ze mi v booku vyhorel LAN port, chcel by som sa pripajat cez WIFI pomocou tohoto routeru Edimax BR-6216Mg. NET>WIFI>AP>RJ45>Router>WIFI>Notebook.Bude to takto slapat?
Alebo by mi stacil len router? NET>WIFI>Router>WIFI>Notebook?Diky.
lajci26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pandulak 24. 4. 2007 07:47

pokud to chapu dobre tak net mate pres wifi, takze budete muset pripojit 5450ku jako klienta, z toho bych pripojil pres rj45 edimaxe, toho nastavil do modu router ap, takze do nej pak pc s rj45 a pres wifi notas.

nektera zarizeni umi wifi client + repeater mode = pripoji se jako wifi client a zaroven pres malou interni antenku siri signal dal po byte takze staci jedno zarizeni, nikde sem se ale nedocetl ze by to edimax umel.. presto se podivejte ve web rozhrani..
Pandulak
Junior

Odeslat příspěvekod Miguel_ 24. 4. 2007 07:49

Ten router neumi AP mod (nebo jsem to spise nikde nenasel), takze v tvem pripade je nejlepsi cesta WIFI>AP>ROUTER>WIFI>NOTAS...

Mam to takhle v byte a pripojene byvaji bezne 2 az 3 notebooky + jeden stolni PC. AP mam stejne, akorat mam jiny router - od Linksyse, ale jinak to je na stejne pricipu, takze ti to pojede... Ale nebylo levnejsi si nechat opravit tu sitovku nez davat prachy za router?
Bite my shiny metal ass.

AMD Phenom 8450 @ 2.1GHz, Corsair Dominator 1066 DDR2 2GB, Gigabyte GA-MA790FX-DS5, ATI Radeon X1950 PRO, Windows 7 CZ
Miguel_
Junior

Odeslat příspěvekod tark 28. 4. 2007 09:08

ja mam WIFI>AP (ovis)>ETHERNET>ROUTER(asus wl500g)>WIFI>NOTES a neni sebemensi problem :)
tark
Junior