Rozšíření Waterfoxu

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kaa 29. 8. 2021 20:29

Ahoj lidi. Poradí někdo jaké rozšíření stáhnout do Waterfoxu, aby fungoval jako můj starý Firefox? Musím migrovat, ptž FF už nezvládá některé stránky :-(
Přílohy
Zkrácená lišta ve FF.JPG
Kaa
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 29. 8. 2021 23:19

Rozšíření najdeš zde:
Ctrl + Shift + A
Osobně žádné nepoužívám: rozšíření zbytečně zpomalují každý i-prohlížeč.

Btw:
technický omyl:
Kaa píše:migrovat, ptž FF už nezvládá některé stránky

Waterfox funguje úplně stejně jako Firefox, jen je podstatně svižnější, protože neobsahuje špionážní funkce.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod m.kv 29. 8. 2021 23:39

Můžeš to o FF nějak rozvést?
m.kv
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Kaa 30. 8. 2021 15:01

m.kv - dříve (ve staré verzi FF) jsem používal rozšíření pro víceřádkové panely a víceřádkovou lištu záložek. Bohužel už si nevzpomenu, které přesně to byly. Myslím že jeden byl Tab mix plus a to druhé netuším. V novější verzi (FF 70) to přestalo fungovat, ale někdo na to napsal skript (jestli to říkám dobře) # userChrome.css #, který se zkopíroval do adresáře Chrome a výsledkem je funkční zalomení obého.

-- 30. 8. 2021 15:09 --

Milanr1 - mám cca 90 stránek, které pravidelně navštěvuju. Abych jse nemusel hledat mám zástupce ve víceřadé liště pod adresním řádkem. Tohle mi nový FF neumožňuje a proto na něj nechci přejít. Bohužel se mi v poslední době stává, že se mi na některé stránky nedaří přihlásit. Což je velký problém, protože bych tím přišel o historii nákupů v některých eshopech. A abych na každou operaci používal jiný prohlížeč, jak to musím dělat teď, to se můžu na celý Firefox vys*rat. Ale potřebuju aspoň vyřešit ty zástupce v liště záložek. Upřímně je mi jedno jestli to Waterfox, Vivaldi, nebo třeba Palemoon. Hlavně když to bude 100% blokovat reklamy. Ještě jsem zapomněl na jednu pro mě hodně důležitou věc. Potřebuju nekomplikovaně odesílat odkazy na určité stránky. V tom je třeba Vivaldi úplně na ho*vno. FF i WF mají přímo ikonu na odeslání emailem.

-- 30. 8. 2021 15:22 --

Waterfox mi nesmyslně řádkuje záložky - první obr.
Vivaldi vypadá nadějně, ale zalamuje záložky - druhý obr.

-- 30. 8. 2021 15:25 --
Přílohy
Waterfox.JPG
Waterfox.JPG (14.66 ) Zobrazeno 273 krát
Vivaldi.JPG
Kaa
Junior