po zavření karty otevřít předchozí navštívenou

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod KoXz 6. 11. 2021 17:06

Také se vám stává, že jste na nějaké kartě, tam je řekněme zajímavý odkaz na další článek, otevřete v nové kartě, přejdete na ni, přečete si ji, zavřete a očekáváte, že prohlížeč se zachová logicky a vrátí se na předchozí otevřenou kartu, ale on místo toho otevře tu co je vedle té zavřené? např nějaké uspané video, které začne náhle řvát, což je nežádoucí. Zkusil jsem desítku rozšíření, co se točí kolem karet a práce s nimi. Prošel další související, vyhledával podle klíčových slov, co mě napadla, ale nikde nic, jak vyřešit tuhle chybu. Ale třeba jen blbě vyhledávám. Přijde mi to tak triviální, že to snad musí mít jednoduché řešení, nebo ne?
KoXz
Junior

Odeslat příspěvekod Dreamer 6. 11. 2021 23:50

Ked niekto riesi problem, ocakavate, ze uvedie program a operacny system, v ktorom dany problem ma, no nie vzdy sa to stane.

V Chrome to funguje ako popisujes, vo Firefox sa zobrazi predosla karta, Firefox ma skryte nastavenia, kde sa podobne nastavenia daju zmenit, takze riesenim je pouzivat Firefox, mozno existuje sposom ako to zmenit aj v Chrome, ja ho ale nepoznam.
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků