MS Edge - uspané karty zmizely...

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod boru 10. 9. 2022 14:34

Zdravím vespolek,
již poněkolikáté se mi stalo, že jsem měl v MS Edge řadu uspaných karet na horní liště a bez varování z nějakého důvodu zmizely. Já pak musím lovit v historii, pokud ji nemám smazanou. V jednom případě se mi podařilo celou lištu obnovit, po různých pokusech a omylech. Bohužel vůbec netuším jak se to povedlo.
Mám win 10 s posledními aktualizacemi.
Prosím o radu jak zmizelé karty obnovit. Předem děkuji.
boru
Junior

Odeslat příspěvekod Dreamer 10. 9. 2022 18:27

Nepouzivam Edge ako hlavny prehliadac, ale mam tam niektore karty uspate aj niekolko tyzdnov a nezmizli.

Riesenie na obnovenie nemam, len tipy:

https://microsoftedge.microsoft.com/add ... jfkfkpgfop
- rozsirenie OneTab, s ktorym je mozne lahko ulozit vsetky karty

Mne sa stratili karty, ked som otvoril niektoru stranku/kartu v samostatnom okne, potom som zatvoril Edge, to samostatne okno zostalo otvorene a po zatvoreni a opatovnom otvoreni Edge sa stratili vsetky karty, rovnaka chyba je alebo bola aj v Chrome, mozno by to mohlo suvisiet.
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doodier 11. 9. 2022 13:44

Dreamer: Neřekl bych že je to chyba a neřekl bych že je pravda že je to tak i v Chrome. Pomocí klávesové zkratky ctrl+shift+t můžeš obnovit zavřené záložky v Chrome a pokud se ti stane že máš v prvním okně otevřeno x záložek, ve druhém okně otevřeno dalších y záložek, vypneš (třeba omylem) první okno, pak druhé okno, tak pomocí výše uvedené zkratky jsi pořád schopný otevřít obě okna s těmi samými záložkami. Samozřejmě pokud máš zakliknutou funkci "on startup continue where you left off".
Doodier
Junior

Odeslat příspěvekod boru 12. 9. 2022 18:41

Děkuji za reakce. Klávesová zkratka ctrl+shift+t je zřejmě řešení. Ty ztracené karty už obnovit nešlo, ale s tím, co mám momentálně na liště to funguje. Ještě jednou děkuji a zdravím.
boru
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků