Youtube přepíná na nižší kvalitu

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Libb 1. 9. 2022 07:46

Ahoj, při sledování Youtube se mně stává, že se po chvíli přepne obraz na nižší rozlišení, po chvíli na ještě nižší atd. Je to otravné, jde to nějak zakázat? Zkoušel jsem různé pluginy pro nastavení kvality videa natvrdo, to sice funguje a udrží to nastavenou kvalitu, ale zase zlobí automatické spuštění dalšího klipu a hlavně další písničky v Youtube Music.

Používám Win10 Pro CZ 64 bit, aktuální Chrome, mám zaplacené Youtube Premium a hardware i síť jsou dostatečně dimenzované (Ryzen 9 5900X, 128 GB RAM, SSD, RTX 3060Ti, 1 Gbit síť)

Dík
Libb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xhibit 27. 11. 2022 10:41

Ahoj, mám úplně stejný problém. Přemýšlím že přejdu na jiný prohlížeč, protože toto mě už opravdu štve. Otázka ovšem je jestli si v něčem pomůžu, když všechno je na stejném jádře, chromium, nebo se pletu? Toto mě trápí už tak rok s koupí nového NTB. Mám win10 home 64bit, HW ok, připojení k netu taky, aktualizované vše.

Co jsem zatím vysledoval, začne to dělat až po nějaké době, ideálně déle zapnutý NTB, který třeba v mezičase uspím, po probuzení se děje toto. Nebo zůstane zapnutý, odejdu na půl hodiny a po návratu to stejně začne takto zlobit. Blbne mě krom youtube i Netflix, tam se tak trhá obraz že se na to nedá dívat. Jediné řešení na které jsem přišel je chrome shodit, a znova spustit, pak to zas nějakou dobu jede ok. Ale je to opruz, dělat to tak i 2x denně..
Ty jsi to nějak vyřešil? Díky, Petr.
xhibit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eviljack 27. 11. 2022 10:48

Myslím, že Firefox má jiné jádro, jinak je to všechno Chromium.
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Junior

Odeslat příspěvekod xhibit 8. 12. 2022 12:01

Tak máš pravdu, Firefox je asi poslední na jiném jádru než Chromium.

A přepínání na nižší rozlišení je minulost!! Zkouším to už týden a není žádný problém, s Firefoxem se to chová naprosto ok, až je mě divné kvalitu furt nekontrolovat a nepřepínat. Za ten týden jsem si už ale zvykl :-).

Tak že vyřešeno, Chrome je zmetek, nebrat..
xhibit
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků