Opera neumí automatické dokončování?

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod RiMr 6. 6. 2007 19:02

Zdravím. Opera se mi líbí a jediná věc, která mě prudí je, že jsem nepřišel jak nastavit automatické dokončování, tak jak ho má IE, nebo Firefox. Jde tam jenom nastavit několik údajů do formulářů, ale too je všechno. Skutečně to nejde, nebo jenom někde dělám chybu?
Děkuji.
RiMr.
RiMr
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 6. 6. 2007 19:54

k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod iv93 6. 6. 2007 23:44

RiMr píše:Jde tam jenom nastavit několik údajů do formulářů, ale too je všechno. e/quote]

Není to všechno - je to jen pár položek. Další, vpodstatě neomezený počet položek si můžeš nadefinovat v Poznámkách (Notes), tam je můžeš i třídit do složek a vkládají se přes kontextové menu Insert note (Vložit poznámku).

Poznámky si vytvoříš buď přímo editací přes Panely, nebo je lze vytvářet označením textu na stránce a volbou kontextového menu Save to notes (Uložit do poznámek).

Tohle používám třeba jako telefonní seznam při posílání SMS přes internet, mám tam i spoustu různých univerzálních textů, které dávám např. do emailů. Možností je nepřeberně.
Malým dětem a blbcům počítače do rukou nepatří.®
iv93
Junior

Odeslat příspěvekod paulix 25. 9. 2007 17:48

furt nechapem....dokaze teda opera dokoncovat tak ako napr. Firefox alebo nie :?:
paulix
Junior

Odeslat příspěvekod Aonym 25. 9. 2007 17:55

Z výchozí instalace ne, musí se použít uživatelské javascripty, viz odkaz od kernel_panix [passed]
Aonym

Odeslat příspěvekod paulix 25. 9. 2007 21:37

ameeck píše:Z výchozí instalace ne, musí se použít uživatelské javascripty, viz odkaz od kernel_panix _passed]

priamy link na download by bodol :wink:
paulix
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 25. 9. 2007 21:51

je hned v druhým příspěvku tohoto vlákna :)

Jak to nastavit v Opeře ? jednoduše :)

zaprvé, budeme se chovat, jako bychom chtěli otevřit nějakou stránku, ale do adresy zadáme opera:about

Obrázek

odentrujeme, zobrazí se spousta informací, nás zajímá údaj "Opera Directory"

Obrázek

v této složce si vytvoříme podsložku například "scripts", do této složky překopírujeme staženej script a v nastavení Opery (menu tools > preferences) provedeme:

Obrázek

cesta ke složce je samozřejmě ta, kterou jsme si vytvořili v předchozím kroku...to je vše :)
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod paulix 27. 9. 2007 10:53

vdaka za ochotu, len jaksi stale netusim ako to stiahnut...ako text?? konec koncov, na tej stranke nic ine nieje :?:

// mbing : Citace odstraněna.
paulix
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 27. 9. 2007 10:55

kernel_panic [passed]: diky moc, to je super

Jinak me v Opere to hloupe automaticke dokoncovani nikdy nechybelo, vzdyt Notes (poznámky) jsou mnohem lepší.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nargon 27. 9. 2007 11:07

Me v opere automaticke dokoncovani taky nevadi. Naopak ve firefixu me to dost stve. To jednou zadam treba 600. A podruhy chci zadat 60, tak napisu 60 a enter pro odeslani. A lup odesle se 600 :( takze musim napsat 60, cvaknout mysi nekam mimo a az pak to odeslat.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod paulix 27. 9. 2007 11:37

a uz to frciiiiiiiiiiiiiiiiiiii, VDAKA :wink:
paulix
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 27. 9. 2007 11:41

až půjde někdo kolem, smažte, prosímvás, tu kompletní citaci :)

a ono to není jen o automatickým dokončování...dnes jsou těch scriptů desetitisíce (mimojiné díky firefoxu a jeho greasemonkey) :)
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008