Zapametanie si názvov v Avant Browser a v Maxthon2

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod paulo78 7. 7. 2007 08:52

má niekto skúsenosť s prehliadačom Maxthon,alebo Avant Browser? Ide o "zapametanie" s určitých slov,názvov..atd...pri zadávani do roznych kolóniek. Napr. heslá, nicky,alebo aj rozne nazvy ktoré už raz boli zadavane, a nemosia sa celé odznovu vypisovat, stačí dať len napr. prvé písmená, a spustí sa tzv."roletka",kde sa tie ktore podobne nazvy ukážu. viem že napr. Avynt Browser má funkciu "AutoFill" na zapamtanie si autom.formularov, ale tu ide vlastne len o zaheslovane stranky,ktore sa potom jednoducho otvoria...
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qmqm 7. 7. 2007 09:02

jo, pouzivam to uz delsi dobu (zejmena Maxthona) ale oba zminovane programy jsou nadstavbou na IE
takze to co pises musi nastvait v IE a je to funkce automaticke dokoncovani na zlozce obsah v nastaveni
qmqm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 7. 7. 2007 18:58

qmqm píše:jo, pouzivam to uz delsi dobu (zejmena Maxthona) ale oba zminovane programy jsou nadstavbou na IE
takze to co pises musi nastvait v IE a je to funkce automaticke dokoncovani na zlozce obsah v nastaveni
no díky,už to ide. vobec by ma to nenapadlo. Aj ked je napr. Avant browser nadstavba IE,nevedel som že nastavením v IE sa zmenia mnohe funkcie Avantu. Najprv som pouzival IE,potom som prešiel k Firefoxu, ale jeho spotreba bola dost velká. prešiel som k Opere, ale tá si vobec nerozumela s automat.dokoncovanim,tak som skusil Avant Browser,ktorý je celkom vážne skvelým prehlaidacom. Aj ked na tuto temu ma kazdy iny nazor...samozrejme
paulo78
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků