Dám uložit soubor, Firefox chvíli zatuhne a zas se rozběhne

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Keomatepo 29. 9. 2007 00:32

Zdravim.

Neviete mi niekto poradit, ako mam odstranit problem zamrzania firefoxu pri stahovani veci z netu? Proste dam nieco ulozit, firefox mi na par sekund zamrzne a potom sa zase rozbehne. Stretli ste sa niekto s tymto problemom?? Da sa to riesit? Dakujem.

//Mývalice: Upraven název. Tipy, jak napsat správný titulek
Keomatepo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kefish 29. 9. 2007 01:22

Zkus pokusne vypnout antivirovy program, docela dobre to muze byt tim, ze ho blokuje, dokud stazena data nedoskenuje.
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 29. 9. 2007 10:02

rekl bych, ze to neni chyba, ale vlastnost.
Vzhledem k tomu, ze tvuj PC neni nejaky super rychlik (ja vim, v pohode ale staci), tak to je mozna taky dano tim, ze kdyz ti nabehne ten dialog, tak FF uz na pozadi zacina stahovat, tudiz zacne kontrolovat antivir a muze to chvilkove zatizit CPU nebo HDD a tim padem se "seknout".
Treba opera na tom je podobne, jakmile nabehne dialog, tak uz zacina stahovat a muze to zpusobit takovy zaskobrtnuti
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod r34ktor 29. 9. 2007 10:20

Mnohem lepší je na stahování používat vlastní download manažer.
Já nedám dopustit na kombinaci FlashGot + FlashGet.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mbing 29. 9. 2007 10:23

Příčinou je nejspíš dlouhý seznam stáhnutých souborů, který se pokaždé zobrazuje. Já to řeším smazáním tohoto seznamu.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JRD 30. 9. 2007 08:21

Stačí zakázat zobrazování okna stahovače.
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Keomatepo 3. 10. 2007 18:57

noo mozem povedat ze mam komp ktory patri do tej lepsej polovocie...
AMD Athlon 64 X2 3800+
2 GB RAM Corsair 2ns
7900GT
MSI K8N Diamond Plus

takze kompik by to az tak nemalo zatazit ...

ale aj tak diky za prispevok :)
Keomatepo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Keomatepo 3. 10. 2007 19:07

a este jedna vec ktora mi robi problem pri stahovani ...

Ak nahodou vypnem komp a nezatvorim okna tak mi po novom spusteni mi vypise ci ma otvorit tie stare stranky co som mal otvorene (restore old session ci ako je to napisane) alebo ze ci chcem otvorit nove okno (new session). Ked kliknem na restore old session tak mi vzdy zacne stahovat video ktore som uz strasne davno stiahol, preco to robi??
Keomatepo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marz 3. 10. 2007 19:22

No protože jsi neukončil Firefox normálním způsobem (křížkem nebo tak něčím), ale ukončil ho za tebe systém, při svém vypínání, tak se tě to ptá, jestli to chceš obnovit, co jsi tam měl, nebo ne. S tím videem teda nevím.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 3. 10. 2007 19:54

Možná stačí přeinstalovat
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod Keomatepo 4. 10. 2007 19:06

no to ze mi ponukne moznosti na restore old session alebo start new session to chapem... to je celkom fajn..

ale to video mi prekaza...

inac ten problem s tym zamrzanim som uz odstranil, vazne stacilo vymazat zoznan stiahnutych suborov, mal som ich dost vela :)
Keomatepo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nerozumim 29. 9. 2008 15:16

Keomatepo píše:a este jedna vec ktora mi robi problem pri stahovani ...

Ak nahodou vypnem komp a nezatvorim okna tak mi po novom spusteni mi vypise ci ma otvorit tie stare stranky co som mal otvorene (restore old session ci ako je to napisane) alebo ze ci chcem otvorit nove okno (new session). Ked kliknem na restore old session tak mi vzdy zacne stahovat video ktore som uz strasne davno stiahol, preco to robi??

Zajímalo by mě, jestli se dá ve Firefoxu nastavit, aby se mi při novym otevření prohlížeče automaticky objevily všechny naposledy otevřený okna.

Teď jsem schopnej toho docílit jedině tak, že vypnu PC, přestože mám otevřenej prohlížeč. Po zapnutí se objeví ona hláška restore old session nebo new session.

Pokud nejdřív zavřu prohlížeč a pak teprve vypnu PC, příště se mi otevře pouze 1 nový okno.

U Opery to lze nastavit. Viz http://help.opera.com/Windows/9.50/cs/dialogs.html Jenže jaksi nemůžu najít kartu Základní údaje. Kdyby někdo věděl, kde že je, jsem jedno velký ucho.

Nabízí tuhle možnost i Firefox? A pokud ano, jak se to nastavuje.

Předem díky!
nerozumim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nerozumim 29. 9. 2008 15:33

nerozumim píše:
Keomatepo píše:a este jedna vec ktora mi robi problem pri stahovani ...

Zajímalo by mě, jestli se dá ve Firefoxu nastavit, aby se mi při novym otevření prohlížeče automaticky objevily všechny naposledy otevřený okna.

Teď jsem schopnej toho docílit jedině tak, že vypnu PC, přestože mám otevřenej prohlížeč. Po zapnutí se objeví ona hláška restore old session nebo new session.

Pokud nejdřív zavřu prohlížeč a pak teprve vypnu PC, příště se mi otevře pouze 1 nový okno.

U Opery to lze nastavit. Viz http://help.opera.com/Windows/9.50/cs/dialogs.html Jenže jaksi nemůžu najít kartu Základní údaje. Kdyby někdo věděl, kde že je, jsem jedno velký ucho.

Nabízí tuhle možnost i Firefox? A pokud ano, jak se to nastavuje.

Předem díky!

no, tak už jsem to v Opeře našel. Kdyby měl někdo stejnej problém, je to tady: Horní lišta Nástroje, volba Nastavení, záložka Základní údaje, políčko Při spuštění

a kupodivu to je v bleděmodrym i ve Firefoxu: Nástroje-Možnosti-Hlavní. Ale pozor. Pokud máte otevřený 2 prohlížeče a v zavřete je, tak po znovuotevření Firefoxu se otevře jen naposledy zavřenej prohlížeč! Nikoliv oba dva, jako když vypnete počítač, ačkoli vám ještě pořád běží prohlížeč )v tom př. se příště otevřou oba prohlížeče).

Takže dík za rady, tímto jsem svůj problém vyřešil. :-)
nerozumim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 9. 2008 15:34

ObrázekObrázek

Jinak nejlepší nastavení pro tvůj ůčel je toto - řeší i ty okna samozřejmě,v pokročilých pořeších cookies post data,všechno na co si vzpomeneš.
ObrázekObrázek
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nerozumim 30. 9. 2008 13:14

Ahoj ooooooooo,

asi by chtělo, abys mi napsal(a), jak že se k těmhle skrínšotům dostanu. Nějak to nemůžu najít. Zkoušel jsem Nástroje-...., ale tam to nevidím.

Možná pomůže, když napíšu, že mám Firefox/2.0.0.11
nerozumim
Kolemjdoucí

Další stránka