Anketa e-mailový klient

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

jaký je váš oblíbený emailová klient
Outlook 2003/2007 9 %  15%  [ 9 ]
Outlook express 5 %  8%  [ 5 ]
Thunderbird 22 %  36%  [ 22 ]
The Bat 3 %  5%  [ 3 ]
jiný napiš do diskuze 21 %  35%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 60

Odeslat příspěvekod macabe 5. 8. 2008 20:20

cau ted pouzivam jako emailoveho klienta Outlook 2007 ale zda se mi docela pomaly docela casto jako by nachvily zamrzl ale po par sekundach zas je to ok tak se chci zeptat jake mate skusenosti s jinyma klientama
diky za rady
MB

edit: ted jsem si nainstaloval thunderbird na vyzkousenou jake byste doporucily doplnky
nejvice me na outlooku stve ze kdyz kliknu na nejaky mail s prilohou ze se outlook jakoby zasekne a nacitaho ho z netu pouzivam Imap nejde nejak nastavit aby na pozadi provadel nacitani?
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 7. 8. 2008 19:07

ja pouzivam jen email.seznam.cz
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod korenisko 7. 8. 2008 19:22

The Bat! Profesional a Voyager na usb disk.
Aj ja som hľadal náhradu za Thunderbird
XPERIA L
korenisko
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 7. 8. 2008 20:10

prave mam problem s outlookem posledni dobou je nejaky nestabilni nejak casto mi pada
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod mungo 7. 8. 2008 21:37

FoxMail nebo minimalistický i.Scribe (ten má dokonce i kalendář a je i v češtině).
Žádný jiný neumí náhled na server a mazání pošty přímo na serveru (tedy kromě DreamMailu, což je klon FoxMailu).
Naposledy upravil mungo dne 7. 8. 2008 22:45, celkově upraveno 2
mungo
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 7. 8. 2008 22:05

Na to mý mejlování bohatě stačí OE. 8-)
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod -vasek- 7. 8. 2008 22:16

Používám thunderbird už dlouho a jsem naprosto spokojen. Stáhl jsem si doplněk minimaze to tray takže mám vpodstatě nepřetržitý přehled o e-mailech. Pro surfaře mi taky příjde fajn poštovní klient v opeře. Při spuštění a během surfování skoro hned rozpozná nové maily.
-vasek-
Junior

Odeslat příspěvekod korenisko 8. 8. 2008 05:13

Prezeranie pošty na servri a takisto aj mazanie vie aj The Bat! Takisto je výnimočny svojimi prepracovanými filtrami, možnosťami triedenia pošty, nechýba mu SK/CZ jazyk, minimalizácia do tray a kopec iného.
korenisko
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 8. 8. 2008 07:29

cau ted si skousim the bat! poradily byste mi jak nastavit imap na gmail nemuzu se stim domluvit, dival jsem se do napovedy na gmail ale nebyla tam napovede na Thebat! s imap
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 8. 8. 2008 07:32

me by taky stacil OU nebo outlook 2007
ale proste me na tom vadi ze kdyz to nacita spravy ze serveru tak to zamrza

jak mam nastvit ten BAT aby mi kdyz kliknu na spravu ji stahl pise to NENI NACTENA/ OZNACENA ZADNA SPRAVA

to co se mi stahuje pres POP je bez problemu ale to co se stahuje pres IMAP nejak blbne
mozna mam neco spatne ale netusim proc
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod mungo 9. 8. 2008 15:37

Nuž TheBat! toto možno vie, ale nieje free ...
korenisko píše:Prezeranie pošty na servri a takisto aj mazanie vie aj The Bat! Takisto je výnimočny svojimi prepracovanými filtrami, možnosťami triedenia pošty, nechýba mu SK/CZ jazyk, minimalizácia do tray a kopec iného.
mungo
Junior

Odeslat příspěvekod macabe 9. 8. 2008 15:54

zatim testuji the bat a jsem spokojen jen vzhled by mohl byt lepsi ale jinak super

OT:kde zmizelo EDIT ?

Obrázek Mývalice: Editovací tlačítko ti u příspěvku zmizí po uplynutí 24 hodin od jeho odeslání.
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 2. 2010 21:46

Gmail
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hlava 14. 2. 2010 21:51

http://cz.emclient.com/

Pro soukromé použití zdarma, funkčnost ala Office, ale přijde mi hodně rychlejší ...
Hlava
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 15. 2. 2010 12:02

Klient Thunderbird pro školní a firemní maily.
Pro osobní mail mám webové rozhraní GMailu.
Bari007
VIP uživatel

Další stránka