Google Chrome - informace a diskuze

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod DevAstor 7. 9. 2009 11:04

Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 16. 9. 2009 11:19

Mám menší problém s Google Chrome 3 (bylo to i ve 2. verzi). Při načítání některých stránek, nebo prvním spuštění prohlížeče, mi sem tam problikne celé maximalizované okno. Nevím jak přesněji to popsat. Probliknutí je nejvíce vidět když je otevřený jen jeden panel tak vedle v tom prázdném místě pro ostatní panely. Mám tmavý vzhled Windows Vista (Aero ON) a je to dosti rušivé.
Dělá to také někomu? Už jsem zkoušel kompletní reinstal a to bohužel nepomohlo. Systém a všechny ovladače mám nejnovější... Dělá mi to už od prvních verzí Chrome...děkuji za odpověď.
Jan Gottwald
Junior

Odeslat příspěvekod The_mike 16. 9. 2009 16:20

nedela nekomu u Google Chrome 3.0.195.21 ... to ze se vzdy tak po 30sec pri prohlizeni webu sekne tak na 3sec. obraz...
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Junior

Odeslat příspěvekod lsafric 16. 9. 2009 17:56

Nefunkčnost microsoft windows media player firefox plugin
nevite nekdo, cim by to mohlo byt? pada mi to v jakemkoli prohlizeci, kdyz se snazim pustit online radio a pod... preinstalace pluginu nepomohla...
lsafric
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lsafric 16. 9. 2009 18:35

Nefunkčnost microsoft windows media player firefox plugin,
muzete mi nekdo poradit, jak odstranit tento problem? instalace pluginu vubec nepomohla, pokazde kdyz chci prehrat napr. internetove radio, tak prohlizec spadne- at uz pouzivam chrome nebo IE
lsafric
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The_mike 16. 9. 2009 18:39

ja bych uz ani nerekl ze je to po 30 sec...ale kazdou chvili... i pri psani tohoto radku se mi to jednou seklo
The_mike
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 16. 9. 2009 20:36

Podobný problém jsem měl s nějakou starší verzí nového Maxthon 3, který jede také na WebKitu. No, tím jsem asi moc nepomohl, ale zkus přeinstalovat, kdyžtak jinou verzi.
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod .cvm 18. 9. 2009 08:24

Google Chrome AdBlock: Element Hiding Helper: http://ruzanow.ru/extensions/adblock.crx
Blokovanie pomocou Alt+B, odblokovanie cez Alt+U a editacia blokovani cez Alt+E

Google Chrome FlashBlock: http://ruzanow.ru/extensions/flashblock.crx
Odblokovanie flashu na stranke Alt+F
.cvm
Junior

Odeslat příspěvekod The_mike 18. 9. 2009 09:04

mi reknete proc chrome vyhraje veskere testy ....ale kdyz to zkusim u me doma....tak stejnak je nejrychlejsi IE8....odezva apod.... nechapu to

pS2 na linux debatach se pise...o vypnuti podpory ipv6 ...takze jsem to vypnul.... ale nevim jestli si tedka neco nenalhaval ze to rychlejsi

pS3 taze odezva je ok....ale to sekani je priserne....neni mozny aby se to takto sekalo kazdych par sec. a nejhoris na tom ze ze jsem udelal komplet anti spyware[spybot,ad-aware nebo jak se to pise] a jeste esetackej test na viry... no a jeste jsem zrusil operu a FF.. a porad neco to rusi
The_mike
Junior

Odeslat příspěvekod .cvm 18. 9. 2009 09:51

Ja by som sa skusil pozriet do procesov, ci nahodou Vam Chrome nezerie pred zaseknutim viac pamate, ako je zdrave.
.cvm
Junior

Odeslat příspěvekod The_mike 18. 9. 2009 10:05

Obrázek

tak tento stav je pri zapnutem chrome... kde je nastavena google.com a ihned linkem prepnuto na stream CT24 v TV kvalite..

ps2 a kdyz otevru 4 zalozky tak mi hnedka v procesech narve 7 x chrome.exe
The_mike
Junior

Odeslat příspěvekod .cvm 18. 9. 2009 11:41

A v takom stave prehliadaca, v ktorom ste otvarali Spravcu uloh, Vam Chrome seka? Teda, pri prehravani streamu a pri otvorenych zopar TABov.
.cvm
Junior

Odeslat příspěvekod The_mike 18. 9. 2009 11:48

muj chrome se seka ....asi tak ze kdyz napr scrolujete tak se to na 2 sec sekne [pri aktivnim pouzivani webu] jinak stream jede ok....
The_mike
Junior

Odeslat příspěvekod The_mike 18. 9. 2009 12:39

a napr pohyb na mapy.cz je skoro nemozny...samej sekanec
The_mike
Junior

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 18. 9. 2009 13:55

No tak chtělo by to více informací. Zkoušel jsi: smazat cache prohlížeče, nainstalovat nejnovější Adobe Flash Player, Javu, Shockwave Player atd... reinstall prohlížeče? Pokud se to seká v pravidelných intervalech a na všech stránkách, je možný že to "przní" nějaký jiný proces: Antivir, AdAware... cokoli. Mrkni na vytížení procesů a tam by to mělo jít snadno poznat. Já třeba nakonec můj výše popsaný problém vyřešil vypnutím Logitech ovladačů pro myš a klávesnici. Nikdy bych nevěřil, že mohou způsobovat problikávání prohlížeče.
Jan Gottwald
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka