Google Chrome - informace a diskuze

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Bari007 10. 1. 2011 20:14

Jaká verze Chrome? Instaloval jsi nějaké doplňky pro Chrome?
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod praza7001 10. 1. 2011 20:35

verze 8, doplnky mam, ale gmail mi takhle nejde měsíc a to jsme určitě doplňky neistaloval
praza7001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 11. 1. 2011 21:11

Tak horizontální scrolling už funguje. Začal prostě sám od sebe, ani jsem se v ničem nevrtal :hm
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Junior

Odeslat příspěvekod Thalion 17. 1. 2011 11:27

Zdravím,
můžete mi prosím poradit,co mám udělat aby mi šli instalovat doplňky? Před reinstalem nebyly žádné problémy a teď mi to vůbec nejde. Mám admin práva.

Obrázek
Uploaded with ImageShack.us
Thalion
Junior

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 17. 1. 2011 15:55

Co jsem procházel zahraniční fóra, tak je to nejspíše taková záhadná chyba, co se občas nějakému uživateli vyskytne. Takže jediná možnost co můžete zkusit, je kompletně odinstalovat Chrome (smazat i všechny adresáře které po něm zůstanou) a udělat novou, čistou instalaci. Ono to rozšíření nainstalovat lze, ale pouze takovým krkolomným postupem viz. zde: http://www.eddieoneverything.com/softwa ... ipping.php Tento efekt ale bohužel funguje jen do restartu Chrome (alespoň dost uživatelů se o tom zmiňuje).
Jan Gottwald
Junior

Odeslat příspěvekod Thalion 18. 1. 2011 19:02

Díky za radu, ale bohužel to nepomohlo.
Thalion
Junior

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 18. 1. 2011 19:14

No pokud jak uvádíte v předchozím příspěvku to fungovalo před reinstalem (nejspíše systému) všechno v pořádku, tak děláte nebo máte někde chybu. Jenže bohužel u 10 let starého systému XP je to už jen hádání čím by to mohlo být. Doufám, že SP3 nainstalován máte, nemáte zmatek v uživatelských právech atd... Co jsem ale Googlil (taky si to zkuste), tak se tato chyba spíše vyskytovala ve starších verzích Chrome 4 a 5. Buď ji ještě neopravili a nebo nedej bože máte takto starou verzi...
Jan Gottwald
Junior

Odeslat příspěvekod Thalion 20. 1. 2011 10:55

Ano, před reinstalem to bylo OK. Pak jsem dvakrát přeinstaloval a v obou případech stejný problém. Absolutně nevylučuji, že ta instalace je krapet jiné, protože ji předtím dělal někdo jiný. XP mám samozřejme aktualizované a chrome nejnovější. Děkuji za Váš čas. S nejvyšší pravděpodobností bude problém vyřešen novým notebookem s win7, takže to můžeme nechat plavat. :)
Thalion
Junior

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 20. 1. 2011 11:04

Skvělé. Některé věci mají tendenci se vyřešit samy :-) Ono na XP se kolikrát děly věci. S Win7 bude klid ;-)
Jan Gottwald
Junior

Odeslat příspěvekod spenik 21. 1. 2011 14:43

Mám Windows 7 Ultimate, pravidelně aktualizuji a když chci v Chrome přehrát třeba něco na Streamu, tak se to načte, samo spustí, ale já to už nemůžu pauznout apod. Vůbec to na moje klikání nereaguje... V jiných prohlížečích to funguje dobře. POradí někdo?
spenik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 21. 1. 2011 14:59

Hmm to je hodně divné. Máte nějakou vývojovou verzi Chrome nebo stabilní? Nejspíš bude někde problém ve Flash Playeru. Ten má Chrome přímo integrovaný v sobě a tudíž se vše přehrává v něm a ne ve Flash Playeru, který je nainstalován v systému. Pokud máte stabilní verzi Chrome, měl byste mít verzi playeru 10,1,103,20. Cesta přímo k jeho souboru je C:\Users\*****\AppData\Local\Google\Chrome\Application\8.0.552.237\gcswf32.dll Pokud by byl nějak "načatý" asi by to vyřešila kompletní odinstalace včetně smazání složky z výše uvedené cesty a nová instalace stabilní verze. Osobně jsem se ale ještě s takovým problémem nesetkal. Možná bych ještě zkusil povypínat nějaká rozšíření jestli nějaká máte.
Jan Gottwald
Junior

Odeslat příspěvekod spenik 21. 1. 2011 15:32

Děkuji za radu. Stačilo odinstalovat rozšíření o virtuální klávesnici a už to jede ;-)
spenik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod luboo182 10. 2. 2011 16:44

Zdravim da sa v chrome spravit zoznam oblubenych stranok ako to mala opera myslim na tej uvodnej stranke su napriklad 3x3 3x4 okienka s nahladmi stranok. V chrome tam mam "najviac navstevovane stranky" dakujem
luboo182
Junior

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 10. 2. 2011 16:54

Zdravím. Můžete zkusit třeba toto rozšíření http://goo.gl/Xi5g
Jan Gottwald
Junior

Odeslat příspěvekod stefkoun 12. 2. 2011 10:41

Dobrý den.. rád bych se zeptal jestli nekdo neví jestli se dá zjistit heslo, kdyz jsem se nekam prihlasil a neulozil ho.. a jestli se to da zjistit tak mi prosim reknete jak predem diky
stefkoun
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka