Google Chrome - informace a diskuze

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 30. 7. 2011 09:35

No za málo :) ale prvotní problém to neřeší. Jaké máš nainstalované doplňky? Nějaký z nich to způsobovat musí...
Ťuhýk
Junior

Odeslat příspěvekod hustakF 6. 8. 2011 11:12

Chci přenést veškeré nastavení Chromu na druhý PC. Našel jsem složku AppData-Local-Google-Chrome a tam jsem našel různé soubory, které už podle názvu vypovídají o nastavení Chromu. Je tedy veškeré nastavení uloženo pouze v této složce nebo i jinde?
El Patron
hustakF
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 7. 8. 2011 09:37

Nejjednodušší bys měl kdybys využil synchronizaci přes uživatelský účet.
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod petrxmartinek 11. 8. 2011 01:33

Zdravím všechny. Dají se bezpečně mazat ze složky chrome starší verze programu? Protože to, že chrome při aktualizaci místo toho, aby starou verzi přepsal novou, tak ji přidá do nové složky a tak se instalace chrome nepříjemně zvětšuje s každou verzí. Tímhle stylem bude pár let na disku už jen chrome:-D
petrxmartinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 11. 8. 2011 08:34

Ano staré verze programu můžete bez problému smazat. Chrome si staré verze ukládá kvůli záloze, kdyby se nepovedl aktualizační proces. Pokud by se "něco" pokazilo, nemohl by uživatel spustit třeba už ani stávající verzi. Proto Chrome stávající verze programu nepřepisuje, ale vytváří nové a také proto jsou umístěna uživatelská data a nastavení v jiné složce než aplikace.
Nemusíte ale mazání řešit, jelikož Chrome chytře maže automaticky staré verze programu po instalaci nové majoritní verze.
To znamená, že pokud máte několik verzí Chrome 12.X.X.X a Chrome se aktualizuje na verzi 13.X.X.X, všechny verze 12.X.X.X smaže. Nechává si pouze minoritní verze v záloze. Takže dokud nevyjde verze 14.X.X.X, bude si ukládat všechny verze 13.X.X.X a tak pořád dokola. Snad jsem to vysvětlil srozumitelně :-)
Jan Gottwald
Junior

Odeslat příspěvekod petrxmartinek 11. 8. 2011 13:50

Velmi vřelé díky.
petrxmartinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ttommikk 14. 8. 2011 10:01

Zdravím, mám v prohlížeči Chrome takový problém, písmo na stránkách se mi zobrazuje v kurzívě, přitom v nastavení pro změnu písma ani možnost kurzívy není. Počítač jsem několikrát otestoval pomocí různých programů na viry a spyware, žádný škodlivý program nebyl nalezen. Předem díky za rady :-)
ttommikk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paulo78 2. 10. 2011 18:48

zmizla mi z Chrome velmi dobra funkcia a to automaticke otvorenie nejakej stranky. To znamená,že ked do riadku píšem adresu napr. www.mobilma...,tak ani nemosím dopísať,a hned sa tato stránka otvorí,teda nemosím ju dopísat,a ani kliknút na jej otvorenie. Už mi to nejde!

Neviem,či po nejakej aktualizacii,ale zmizla táto možnost otvárania stránok.
//chrome140835//
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 2. 10. 2011 19:06

Tato funkce se aktivuje zde: chrome://settings/browser > Vyhledávání a je potřeba zaškrtnout "Aktivovat dynamické vyhledávání, které umožňuje rychlejší vyhledávání a procházení internetu"
Jan Gottwald
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 2. 10. 2011 19:11

díky
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior

Odeslat příspěvekod karel-d 23. 12. 2011 20:26

Zdravím, od té doby co se mi aktualizoval chrome tak mi nejdou posouvat nejnavstěvovanější stránky na nové kartě. Je na to nějaká finta?
Díky za odpovědi
karel-d
Junior

Odeslat příspěvekod gman 7. 1. 2012 20:19

Lze v chrome 16 synchronizovat několik účtů? Údajně to umí právě 16tka. Mě se ale nepodařilo synchronizovat odlišné záložky v jiném PC. Na NTB se mi synchronizovali ty původní. Musím proto vytvořit jinej účet u google a nebo to jde nějak přes ten původní?
gman
Junior

Odeslat příspěvekod rhinos 23. 1. 2012 10:51

asi se budu opakovat,ale reseni jsem nenasel.
Dokud nebudou zalozky jako postranní panel tak je pro me Chrome nepouzitelny.
i kdyz jinak se mi moc libi
MacBook Pro RETINA/15.4"/
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod EuroMarkos 8. 2. 2012 15:43

Ahojte,potřeboval bych poradit,jak zakázat nebo alespoň omezit vytváření internet cache souborů
Děkuji
Acer Aspire 6930G,Intel Centrino T6400 2x2GHz,4096Mb RAM,500GB HDD,Ati 4650,Windows 7 Ultimate x64
EuroMarkos
Junior

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 8. 2. 2012 16:02

No cache jako taková vypnout tuším nejde. Jdou pouze deaktivovat Cookie chrome://settings/content a nebo budete muset používat Anonymní prohlížení http://support.google.com/chrome/bin/an ... swer=95464
Jan Gottwald
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka