Google Chrome - informace a diskuze

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod carda21 20. 7. 2014 12:45

Nechápu co je na tom k smíchu? v každém prohlížeči který jsem používal když jsem to smazal tak mě to odhlásilo ze všech stránek na kterých sem byl přihlášen jak Explorer, mozilla tak chrome
carda21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 7. 2014 12:48

no že nikdo rozumný to moc nepoužívá.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carda21 21. 7. 2014 00:56

Používáš taky Chrome? já jen jestli jsi zaznamenal probliknutí obrazu při automatickém nastavení rozlišení
carda21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod puschpull 21. 7. 2014 08:26

Zdravím! Dnes jsem si poprvé všimnul, že na každé stránce v prohlížeči, úplně dole mám tento text:

Kód: Vybrat vše
App of the Day is a feature of Pet Match and uses visual search technology to find you relevant and related content from thousands of sites across the web. Just click on or hover over the orange InSite icon to open this window and discover related content. To disable this feature, click here. If you wish to share any feedback on this feature, contact us at feedback@similarproducts.net
App of the Day

!!??

Pokud dám u rozšíření AdBlock "Disable" tak text zmizí, ale stále zůstává jeden světle modrý pixel "nečeho" co tam nepatří !!
Používám Chrome (určitě to bude poslední verze), Chrome si poslední dobou dělá co se mu zlíbí. Zarazil mi například osvědčené scripty jen proto, že nejsou stažené přes obchod google, ... atd.
Uvítám nějaké postřehy a zkušenosti s tímto problémem. Děkuji

P.S. Internet Explorer to samozřejmě nedělá, tam žádná takový text ani pixel nejsou
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 21. 7. 2014 09:22

http://adblockplus.org/en/acceptable-ads

systém/prohlížeč máš napaden spywarem, po vypnutí ABP dostáváš ze šmírovacího serveru plnou palbu reklam a jinýho svinstva, což ti může připadat jako regulérní součást stránky, zatímco s ABP zapnutým se obsah redukuje jen na tento statický text...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puschpull 21. 7. 2014 09:28

Ještě prosím - co z toho odkazu vyplývá? Moc tomu nerozumím.

-- 21. 7. 2014 09:37 --

I po instalaci AdBlock Plus tam ten text je a po ručním přidání jako blokované reklamy tam zůstává ten pixel

-- 21. 7. 2014 09:55 --

Vytvořil jsem si vlastní filtry - ten text blokují, ale pixel zůstává
Příklad - prázdná stránka, vlevo nahoře je ten pixel:
http://www.traffspot.com/fb.html

-- 21. 7. 2014 10:06 --

Ten pixel má barvu #336699
http://about.puschpull.org/1.html ( bílé pozadí )
http://about.puschpull.org/2.html ( modré )
http://about.puschpull.org/3.html ( zelené )
v kódu stránky nic jiného není než ten text "AHOJ", takže to tam přidává chrome ...
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 21. 7. 2014 10:40

plyne z toho závěr, že prohlížeč/systém je napaden svinstvem, který ti do prohlížeče láduje obsah, kterej tam za normálních okolností vůbec být nemá...

s vypnutým ABP se ti tam ten obsah láduje v plné palbě, což můžou být všelijaký šmírovací a identity theft legrácky, jež v layoutu stránky netvoří žádný nový prvky, takže ti nikde nic nezavazí a nikde nic nevidíš...

se zapnutým ABP je pak plná palba blokována a projde jenom plaintext, kterej se ti teď zobrazuje...

nevytvářej si žádný filtry pro konkrétní stránky; tvůj problém netkví na jednotlivých stránkách, nýbrž v běžícím svinstvu na úrovni systému/prohlížeče, který si z NĚJAKÉ konkrétní adresy stahuje svinstvo a vkládá ho na KTEROUKOLIV zobrazenou stránku...

když si proženeš gůglem tu hlášku (App of the Day is a...), najdeš kvantum relevantních odkazů řešení...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puschpull 21. 7. 2014 11:20

OK díky. Juknu se na to
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 21. 7. 2014 13:27

může ti to dělat i některej jinej addon, typicky všelijaký video downloadery mají šmírovací část kódu mnohem větší, než kód pro faktickou funkci addonu...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puschpull 21. 7. 2014 13:33

doplňky mám +/- pořád stejný, již řadu roků. Před pár dny byl aktualizován Tampermonkey, možná to udělal on, ale všimnul jsem si toho až dnes (navíc na compu v práci,kde nejsem admin ...)
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puschpull 22. 7. 2014 05:37

Vyřešeno přidáním filtru:
Kód: Vybrat vše
http://www.superfish.com/ws/
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sikus 4. 8. 2014 07:40

Ahoj, nejspíš po nějaké aktualizaci se mi stalo, že se nemohu po reloadu přihlásit do webové služby přes klávesu enter. Jde o to, že mám uložené uživatelské jméno a heslo v prohlížeči. Služba mě po čase odhlásí, naskočím do přihlašovací části, kde se mi automaticky vyplní username a heslo. Dříve jsem měl označené tlačítko na přihlášení a hned se přes tlačítko enter přihlásil. Nyní mi bliká kurzor v políčku username a po stisku eneteru mi to vyhodí chybovou hlášku - špatné username nebo heslo. Je chyba (změna) v prohlížeči nebo v té službě na webu? Dá se s tím něco dělat, aby mi stačilo jen klepnout na enter jako dřív?
Zdravi Šikus
Sikus
Junior

Odeslat příspěvekod petr.vesely2 5. 8. 2014 02:43

Zdravím Vás, mám již několik dnů problém, že mi v Google Chrome při psaní textu "zadrhavají" pismena, prostě se zpožduje jejich napsání, případně označení textu Shift + Home (End). Nevíte prosím nějakou radu? V ostatních prohlížečích není problém, tam to funguje 100%. Jiz jsem chrome odinstaloval, odpojil od Google uctu, znovu nainstaloval bez pripojeni na ucet ale i tak to porad dela... Dekuji za radu.
petr.vesely2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ivosisko 11. 8. 2014 12:44

Potřeboval bych poradit, pomocí jakého doplňku nebo jakým způsobem zabezpečím, aby se mi z odkazů, záložek a jiných klikatelných položek načítaly stránky automaticky do nové karty (nyní mi to vždy přepíše stávající kartu, což nechci).

Děkuji za případnou radu - zkoušel jsem to zde hledat, ale byl jsem neúspěšný. Ivo.
Dík, Ivo
ivosisko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 11. 8. 2014 17:15

prostřední tlačítko, SHIFT/CTRL+levý tlačítko
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků