Google Chrome - informace a diskuze

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Vincent 18. 2. 2010 10:36

Nemáte někdo problém se zamrzáním prohlížeče? Mě občas začne v pravidelných intervalech na krátkou chvíli zamrzat a nemám tušení co to způsobuje. Díky za případné rady
Vincent
Junior

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 18. 2. 2010 11:13

Díval jste se do Správce úloh - myslím ten co je v prohlížeči (pravým myšítkem do volného prostoru kde se zobrazují taby) Obrázek
Tam je zobrazerno zvlášť vytížení každého tabu, pluginů. Pokud bude vše ok, mrknul bych do Správce úloh a to přímo toho systémového. Může to dělat třeba antivir...Rozhodně vymazat cache prohlížeče, aktualizovat Adobe Flash, zkusit vypnout rozšíření.
Jan Gottwald
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 18. 2. 2010 11:40

Vincent: Někdy dřív to způsobovaly i nepovedené verze Chrome.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 18. 2. 2010 20:56

Verzi mám poslední. Zkusím ještě prozkoumat ty procesy až to zase začne dělat. Zatím díky za tip :-)
Vincent
Junior

Odeslat příspěvekod ThePegass 19. 2. 2010 19:30

to mrznutie chrome ma tiež strašne rozčuluje, zatiaľ som neprišiel na príčinu, ale robí to vo Windows 7. Jeden čas sa mi zdalo, že to začalo po nainštalovaní flash pluginu, ale nebolo to ono. Mrzne to v pravidelných intervaloch na cca 0,5 až 1s. Robilo mi to na verzii 3, 4 a aj najnovšej 5ke. Už ma to prestalo baviť, tak som sa musel vrátiť k Firefoxu.
ThePegass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 19. 2. 2010 19:36

Mám dojem, že to mrznutí tu už někde bylo vyřešeno nebo ne?
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThePegass 19. 2. 2010 19:43

to to riešenie by ma zaujímalo, som pregooglil kopec stránok, fora, aj samotené chrome forum, ale nič som nenašiel...
ThePegass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 19. 2. 2010 19:44

Tak zalistuj pár stránek zpět.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThePegass 19. 2. 2010 20:24

Devastor: tak som to tu prehladal, našiel som som príspevky s popisom môjho problému...ale to riešenie moc nie, jedno tu bolo, týkalo sa to logitech ovladačov na myš...to sa však mňa netýka, neviem, možno som to prehliadol, čo presne si mal na mysli?
ThePegass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 19. 2. 2010 21:56

Možná to bylo ono, už si to tak nepamatuju. :-]
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThePegass 19. 2. 2010 22:43

ok, nevadí, momentálne ostávam pri FF, lebo je tu ešte jeden problém s Chrome a to je, že padá pri integrácii IDM (Internet Download Manager).
ThePegass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DrugsFree 21. 2. 2010 13:09

Zdravím. Mám takový problém. Do současné doby jsem bez problémů používal verzi Chromu 4.0.249.78, kdy vše bylo bez problémů. Nyní jsem aktualizoval na verzi 4.0.249.89 a nemůžu načíst žádnou webovou stránku. Objeví se mi místo stránky tahle hláška

Tato webová stránka není dostupná.

Webové stránky na adrese http://www.seznam.cz/ jsou možná dočasně nedostupné nebo mohly být přemístěny na novou webovou adresu.

Více informací o této chybě
Níže uvádíme původní chybovou zprávu

Chyba 336(net::ERR_NO_SUPPORTED_PROXIES): Neznámá chyba
.


Tak jsem zkusil Chrome celý kompletně odinstalovat a nainstalovat novou verzi úplně znovu a stejný problém jede mi pouze verze 4.0.249.78

Nevíte náhodou v čem je zakopaný pes?
DrugsFree
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 21. 2. 2010 17:40

Ostatní prohlížeče fungují bez problému?
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 21. 2. 2010 17:43

pravděpodobně ti to blokuje firewall, kterej je nastaven na bitovej otisk přesně té konkrétní verze 4.0.249.78; jiný verze mají jinej bitovej otisk a proto se k nim firewall chová jako k nepovolené aplikaci, respektive aplikaci bez povolujícího pravidla...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrugsFree 21. 2. 2010 19:44

Právě že firewallem to asi nebude, i když ho mám vypnutý tak sem pořád na tom samém. Jinak ostatní prohlížeče mi jedou bez problémů i s aktualizacemi.
DrugsFree
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků