Opera - lišta průběhu - seřazení adres

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 6. 9. 2008 12:09

zdravím, už léta používám Operu ale po posledním updatu na novou verzi se mně jinak řadí www adresy v té liště:

dřív: poslední adresa na které jsem byl je vždy úplně nahoře, pod ní 2. poslední navštívená adresa apod.

teď: adresy jsou seřazené tak jak jsem je úplně poprvé navštívil - třeba seznam - úplně 1. adresa co jsem navštívil je úplně dole, nad ní je stajuj - 2. adresa na kterou jsem úplně poprvé šel a pořád je to takhle pevně srovnané a i když jdu na seznam.cz tak místo aby se přešoupla úplně nahoru jako poslední navštívená tak je pořád úplně dole jako úplně 1. navštívená adresa od instalace opery.

kde se toto řazení www nastavuje? :-[
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iv93 6. 9. 2008 14:21

V address baru jsou adresy navštívené, ručně zadané i adresy ze záložek a z historie. Způsob řazení nelze měnit. Současně s možností vypnutí Start baru došlo k úpravám ve fungování address baru, více možností pro nastavení address baru se dá očekávat v dalších verzích Opery (jednou z prvních bude vypnutí nabízení adres ze záložek).
Malým dětem a blbcům počítače do rukou nepatří.®
iv93
Junior

Odeslat příspěvekod Fuck8r 6. 9. 2008 15:21

aha takže rychle smazat a zkusit někde na netu najít starou dobrou verzi opery - pač toto je nelogické... adresu na které jsem před 5-ti minutamy byl hledat někde na konci seznamu místo aby byla úplně nahoře...
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DevAstor 8. 9. 2008 23:41

Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel