sw pro stahovani z rapidshare s premium uctem

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mrhule 3. 10. 2008 17:48

Zdravim,
nevite o nejakem programu pro stahovani z rapidu s premium uctem - abych tam mohl vlozit pouze odkazy a ono by se to automaticky stahlo?

Nasel jsem jenom rapget a rapidshare manager (primo od rapidu). Rapget mne necha vse nastavit, vlozit soubory a potom se i snazi stahovat, ale nic se nedeje. Rapidshare manager se mi pro zmenu ani na jeden pocitac ze tri nepodarilo nainstalovat - vzdy to hodilo nejakou jinou chybu.
V nastaveni uctu mam povolene to direct stahovani...

Diky za jakekoliv rady a napady :-)
mrhule
Junior

Odeslat příspěvekod Sem1 3. 10. 2008 21:55

zkus třeba USD - universal download manager
Sem1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djadja 3. 10. 2008 22:26

RapGet. Asi jsi nezadal údaje do prémium účtu:
Nastavení-Servery- Uživatel - vyplnit číslo uživatele - vyplnit heslo - potvrdit kliknutím na OK
djadja
Junior

Odeslat příspěvekod mrhule 4. 10. 2008 00:25

udaje pro premium ucet nastavene mam, ale rapget stejne nejede.
universal download manager - tam jsem nenasel moznost nastavit premium account.

dale jsem zkouselRapidWareX.public.beta.v0.2.0, ten mi pro zmenu pise ze se nemuze spojit se serverem.
Podarilo se mi sehnati originalni rapidshare manager pro XP - kdyz vlozim linky co vim ze jsou funkcni, dam "take links" tak dostanu chybovou hlasku "files are not online available".

vypada to asi na nejaky problem se siti?! firewall sem zkousel pridat vyjimky, vypnout uplne - zadna zmena. pokud stahuji normalne, klikacim zpusobem pres stranky tak vse jde ok, ale pokud se snazim o automatiku tak ani tuk... :-(
mrhule
Junior

Odeslat příspěvekod jupik 4. 10. 2008 04:28

a máš povolený ve svém profilu na rapidu stahování pomocí managerů? to může být ten problém se rapgetem....
CPU:intel E2180 2,0@2,7(zatím není lepší chladič),DESKA:Gigabyte P35 DS3,RAM:2x1024 a-data EE800+,GK: ATI x1950 Pro,120+320GB hdd seagate+320 externí WD,case eurocase ml 3199 s Fortron 500W AX500-P Blue Storm ,winXP PRO SP2
jupik
Junior

Odeslat příspěvekod mrhule 4. 10. 2008 16:19

jo mam to ( Direct downloads, requested files are saved without redirection via RapidShare) povolene. Kdyz vlozim adresu do prohlizece tak hned zacnu stahovat soubor bez klikani. Ale pokud ten samy odkaz dam do nejakeho download manageru (rapget,orbit) tak bud se nastahuje vubec - rapget nebo se stahne pouze stranka z odkazu - kdyz ji spustim vyskoci na me dowload, ale to je mi k nicemu :-(
sem nejak v koncich .....
mrhule
Junior

Odeslat příspěvekod romav 4. 10. 2008 16:57

FlashGet
romav
Junior

Odeslat příspěvekod Sem1 4. 10. 2008 21:27

mrhule píše:universal download manager - tam jsem nenasel moznost nastavit premium account.

Ano, on je potřeba totiž stáhnout plugin pro premium účet na rapidshare, ten co tam je je pro free.
Sem1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eso 5. 10. 2008 09:15

Zkus Cryptload - http://cryptload.info/
Presel jsem na nej z rapgetu a vypada dobre.
eso
Junior

Odeslat příspěvekod vitas76 5. 6. 2009 21:09

Díky eso
Tak ta přezdívka fakt sedí ;)
Jseš fakt jednička "CryptLoad" je fakt bezkonkurenční.
Před rokem cca jsem řešil tento stejnej problém když rapidshare přestal officialně podporovat XP a nenabízel jinej manager než pro Vistu nakonec jsem sehnal RMS portable, kterej mi ještě do včera frčel. S občasnými problémi ;) Z předešlích zkušeností vím že:
1)FlashGet- nefunguje (a navíc je celkem agresivní vůči OS)
2)RapGet- nefunguje už cca 2hým rokem

TAKŽE DÍKY "eso" "CryptLoad" je fakt super a šlape jak hodinky.
Oceňuji přehledné rozhraní, intuitivní ovládání a srozumitelné nastavení.

"CryptLoad" MOHU JEN DOPORUČIT NEJEN PRO RAPIDSHARE PREMIUM ÚČET.
vitas76
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minka 5. 6. 2009 22:00

sry ale nemáš vôbec pravdu, flashget používam už 5 rokov na rapidshare s premium účtom, nemám žiadny problém, mám vistu ultimate 64bit a aj xp pro, používam teraz momentálne verziu flashgetu 1.9.6.1073, je tam možnosť nielen nastavenia vypnutie flashgetu po skončení sťahovania, ale aj možnosť načasovať sťahovanie na určitú hodinu, čo sa hodí práve v tejto dobe, keď je od 02:00 hod. šťastná hodinka na sťahovanie, samozrejmosťou je, že stačí dať kopírovať linky a flashget hneď ponúkne ich stiahnutie
minka
Junior