Miranda - IRC

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod rgnatro 16. 10. 2008 23:59

Když jsem připojený k nějakému kanůlu a dám leave channel, kanál zmizí z listu. Jde tomu nějak zabránit? Např. by bylo dobré, kdyby jenom zešedl. Díky.
rgnatro
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 17. 10. 2008 00:06

vypnout si skrývání offline kontaktů pro skupinu, kde máš daný IRC kanály (pravej klik na skupinu > [ ] hide offline users in here)...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod rgnatro 17. 10. 2008 14:16

Nepomohlo... Začínám Mirandu nesnášet :grr: :grr: :grr:
rgnatro
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 17. 10. 2008 16:00

udělej to pořádně a pomůže, jiný řešení není a tohle funguje...

pokud máš globálně zapnuto skrývání offline kontaktů, musíš pro skupinu s IRC kanály naopak nastavit [x] show offline users in here

nebo buď konkrétnější a prozraď, jakej plugin používáš pro contact list...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod rgnatro 17. 10. 2008 16:38

Tak jsem Mirandu úplně přeinstaloval, odstranil před reintalací i její složku v "Data Aplikací" a neinstaloval žádný další plugin. Chová se to úplně stejně špatně. Tak by mě zajímalo, proč jiné offline kontakty vidím, jenom ty IRC ne. Ještě jsem to zkusil přesunout mezi kontakty ve skupině, ve které jsou vidět i ty, které jsou offline. Dám leave nebo se z IRC odpojím a kanál zmizí. Tak co jsem měl ještě udělat? :roll:
rgnatro
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 17. 10. 2008 17:27

je ten kanál v offline stavu vidět alespoň v options > events > ignore?

ten contact list plugin...
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod rgnatro 17. 10. 2008 19:27

Contact list plugin mám ten defaultní, který je v unicode verzi, nic jsem nedoinstalovával. V Events > ignore jsem jsem ten kanál povolil zobrazovat (byl nezatrhnutý, toho jsem si předtím nevšiml, asi je to tak u IRC v Mirandě automaticky). Takže teď už ho vidím i v offline stavu.
To je ale stejně na nic, protože když dám v kontextovém menu Show Channel, nic se nestane.
rgnatro
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 17. 10. 2008 20:11

abys mohl použít "show channel", musíš být připojen k irc serveru a být na daným kanálu...

"show channel" je zkrátka ekvivalent dvojkliku na položku v kontakt listu, čili zobrazení messaging okna...
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008