Windows Live a výpadky připojení

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Pafo 9. 1. 2009 21:39

Před třemi dny jsem nainstaloval na hlavní PC (WinXP Home CZ SP3) Windows Live verze 2009 sestavení 14.0.8050.1202 (snad nejnovější).

Od té doby mi krátkodobě padá připojení k Internetu. Vím 100%, že tyto pády způsobuje Windows Live balík, nejsem jediný případ.. podobné problémy zaznamenal kamarád, který také instaloval balík v těchto dnech. (nezávislé na spuštěných programech, vypnut fw, av, jiný poskytovatel atd..) Přeinstalace nepomohla...

Věřím, že se bude jednat jen o chvilkový nedostatek jednoho sestavení. Proto píši, jestli někdo zaznamenal podobný problém, zná řešení, nějaký bugfix, nebo nějaké novější sestavení programu...

Popřípadě, zda se někdo pohybuje v MS kruzích a může reportovat problém, nebo na něj na netu někde už narazil.?

Díky za každou reakci
Pafo
Junior

Odeslat příspěvekod R.A.D.E.K 10. 1. 2009 18:49

Windows live messenger 9 (a služby windows live) používám denně a nic takového se mi neděje, ale používám OS Windows Vista Home Premium SP1 32b.

Ale zajímavý problém se vyskytl kamarádovi, který používá Windows XP SP3. Nainstaloval si messeger 9 a vždycky když vyplní údaje pro přihlášení, tak se začne program přihlašovat (točí se tam ti panáčci :-) ) a po chvilce se to zase vráti na přihlášení. Někdy to hodí problém: V aplikaci Windows live communications Platform došlo k problému a je třeba ji zavřit a zeptá se jestli chce tento problém odeslat MS.
Nevíte čím by to mohlo být nebo jak problém řešit?
R.A.D.E.K
Junior