FF po upgrade na verzi 3.5.5

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dolnajs 6. 11. 2009 15:17

Ahoj vespolek,
mám trošku problém. Po upgrade FF z minulé verze na aktuální se mi FF spouští zhruba 5 minut (ne-li více) a načtení jedné stránky je tak na hodinu. Původně jsem myslel, že to je nějakým doplňkem, ale ani po vypnutí všech doplňků to jede stále stejně strašně. Další krok byl kompletní reinstall vč. vyčištění registrů a "zbytkových souborů" a čistá instalace FF, nicméně bez úspěchu a FF se opět a znova načítá půl roku. :(

Nesetkali jste se s tím někdo nebo nevíte čím by to mohlo být? Do upgrade na nejaktuálnější verzi to fungovalo absolutně bez sebemenšího problému. :(

P.S: Netem to taky není, protože IE, Opera i Chrome jedou svižně, načítají vše jak mají.
dolnajs
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 6. 11. 2009 15:43

Dneska se mi taky updatnul FF na verzi 3.5.5, ale žádné zpomalení nepociťuji. Start je okamžitý, načtení stránky také.
Windows 7 Professional, 64bit.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 11. 2009 15:45

Taky jsem aktualizoval a start okamžitej i s minulou relací - totéž načtení stranky.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolnajs 6. 11. 2009 15:59

Hm, wokna kvůli tomu reinstalovat nebudu, protože vše ostatní jede jak má. Holt se s těžkým srdcem asi s FF do dalšího update rozloučím. :(
dolnajs
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků