Filefox nejde spustit

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Víťa1 31. 3. 2010 23:12

Zdravím
Potřeboval bych pomoc chtěl jsem si naistalovat dowload accelerátor ale potom jsem si to rozmislel tak to odinstaloval ten DAP ale nemohu spustit prohlízeč mozila firefox zkoušel jsem ho přeinstalovat ale nic, kde může být problém? předem díky za pomoc.
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1
Víťa1
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 31. 3. 2010 23:30

firefox /p

vytvořit novej profil
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Víťa1 1. 4. 2010 07:59

Jak? díky
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1
Víťa1
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 1. 4. 2010 08:33

kliknutím na tlačítko [create profile]
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Milanr1 1. 4. 2010 10:44

Víťa1 píše:Filefox nejde spustit

Zřejmě používáš beta-verzi.
Stáhni si aktuální verzi:
http://www.topdownloads.net/software/fi ... l?hl=&ia=1
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod IgnorStoupa 1. 4. 2010 10:55

Preinstalovat JINAM a dat vytvorit novy profil, neimportovat stary. Pokud nepomuze, je jednoducha metoda: nainstalovat SeaMonkey, pak znovu nainstalovat FF a prevzit profil ze SM.
Neni dano vubec nic. Sestrojte parabolu.
IgnorStoupa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Víťa1 1. 4. 2010 11:23

Podle mě to souvysí instalací a poté odinstalací dowload akcerelatoru od té doby mě nějde spustit Firefox který před tím normálně fungoval když ho chci znovu naistalovat tak mi to napíše
Pro pokračování v instalaci musí být program Mozilla Firefox uzavřen
Klepněte na OK pro automatické ukončení programu Mozilla Firefox a pokracování instalaci
to udělám a pak mě to napíše to dole na obrázku ale tím to na skoncí podle mého názoru to potřebuje pořádně odinstalovat ale jak a čím? to nevím díky za pomoc
Přílohy
screen.JPG
screen.JPG (20.67 ) Zobrazeno 1903 krát
Víťa1
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 1. 4. 2010 17:56

%appdata%\Mozilla\Firefox
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Víťa1 1. 4. 2010 18:00

Na jiném profilu mě to jde jak je to možné ? jak to udělat aby mě to šlo na mém profilu?díky
Víťa1
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 1. 4. 2010 18:04

je to proto, protože DAP je prase a neumí se korektně odinstalovat, takže ve tvým profilu nechal svůj addon nebo jakejkoliv jinej pozůstatek, shazující celej prohlížeč...
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Víťa1 1. 4. 2010 19:41

kernel_panic [passed] píše:%appdata%\Mozilla\Firefox

Kde to mám uvést nebo jak to mám použít?podrobný popis díky
Víťa1
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 1. 4. 2010 19:48

win+r > cmd
to, co se objevilo, dělal jsi v tom někdy? ne?

win+e
do adresního řádku zadat (včetně uvozovek):
"%appdata%\Mozilla\Firefox"

dělal jsi v tom někdy? ne?

tak se jakýmkoliv způsobem, kterej ovládáš, proklikej ke složce, kam firefox ukládá profily, její umístění je:
%appdata%\Mozilla\Firefox

%appdata% je environmentální proměnná pro složku s daty přihlášenýho uživatele

až se tam proklikáš, najdeš tam několik složek, odpovídajícím počtu profilů, který jsi ve firefoxu vytvořil

formát názvu té složky je randomsalt."jméno_profilu_firefoxu"

no a tam si, ve složce extensions, manuálně najdeš ten kolizní DAP addon a smažeš ho...

pokud je cokoliv, z výše uvedenýho, pro tebe jakýmkoliv způsobem nepřekonatelnej problém, bude lepší, když se začneme bavit na téma, jak do novýho a funkčního profilu firefoxu importovat data z toho starýho nefunkčnho, bez kterých se neobejdeš...
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Víťa1 1. 4. 2010 20:19

kernel_panic [passed] píše:win+r > cmd
to, co se objevilo, dělal jsi v tom někdy? ne?

win+e
do adresního řádku zadat (včetně uvozovek):
"%appdata%\Mozilla\Firefox"

toto se zapíše do příkazového řádku? je to tak?díky
Přílohy
screen.JPG
screen.JPG (13.75 ) Zobrazeno 1752 krát
Víťa1
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 1. 4. 2010 20:20

Ne. win + r ti otevře oknu Spustit (Run), které ty už otevřené máš. Do toho okna napiš cmd a dej Enter. To ti spustí příkazový řádek (Command Line).
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 1. 4. 2010 21:18

s víťou je to těžký, jeho úroveň dotazů kulminuje mezi "vidím počítač poprvé" a "programuju v delphi"...

to člověk volí ten správnej přístup dost nelehce...
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Další stránka