Opera 10.53 - jak zavírat taby?

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Marus 20. 5. 2010 09:05

Zdravím.
Už se s tím rozčiluju delší dobu. Po updatu z nějaké starší verze Opery se mi zrušila možnost zavírat taby křížkem pod křížkem zavírání celé Opery. Nemůžu to nikde v nastavení najít. Jde to někde znovu zapnout? Dost mě to rozčiluje, chtěl bych to postaru.
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 20. 5. 2010 09:08

preferences > advanced > tabs > [additional tab options] > [x] allow window with no tabs

a pokud je u tebe problém v tom, že ti nevyhovuje novej redukovanej skin aplikačního okna, tak si klikni na to velký červený tlačítko vlevo nahoře a v menu zaškrtni [x] show menu bar...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod iv93 20. 5. 2010 09:24

kernel_panic [passed] píše:preferences > advanced > tabs > [additional tab options] > [x] allow window with no tabs
Nikoliv - až o dva řádky níž Show close button on each tab. Prostě to druhé odspoda :-)
Malým dětem a blbcům počítače do rukou nepatří.®
iv93
Junior

Odeslat příspěvekod Marus 20. 5. 2010 09:45

kernel_panic [passed] - jj, tohle všechno mám, ale stejně se mi to neobjeví...Prostě v liště menu ty 3 tlačítka chybí.

iv93 - Ano takhle to mám zatím, ale prostě mi to nevyhovuje. Toto šlo i v minulých verzích Opery.
Marus
Junior

Odeslat příspěvekod iv93 20. 5. 2010 10:08

Marus píše:iv93 - Ano takhle to mám zatím, ale prostě mi to nevyhovuje. Toto šlo i v minulých verzích Opery.
To jsou ta tři tlačítka, jako byla dřív. Nic jiného není. Co ti na nich nevyhovuje? Třeba by se našlo jiné řešení.
Malým dětem a blbcům počítače do rukou nepatří.®
iv93
Junior

Odeslat příspěvekod Marus 20. 5. 2010 10:31

Aha. No jsem z toho jelen...Předtím jsem je tam neměl a právě proto jsem si zapnul možnost "Show close button on each tab". No znovu to vypnout mě nenapadlo, až teď. No každopádně díky, problém vyřešen :-)
Marus
Junior

Odeslat příspěvekod Deer Dance 22. 5. 2010 09:11

klik stredne tlacitko na tab, netreba tolko cielit ;-)
When I became the sun I shone life into the man's hearts
Deer Dance
Junior