Opera 10.54 neustále vytěžuje CPU

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 24. 6. 2010 13:30

Mám docela zásadní problém s tímto prohlížečem. Po pár otevřených oknech začne Opera neutále naplno vytěžovat jedno ze dvou jader CPU. (C2D - 2,13GHz)

Systém mám W7 - 64b, po restartu Opery to nedělá, ale po pár oteřených oknech opět stejný probém. PC se samozdřejmě citelně propadne ve výkonu.

Má někdo podobnou zkušenost?
_DAVE_
Junior

Odeslat příspěvekod .cvm 24. 6. 2010 15:56

Vysypat cache a historiu.
.cvm
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 24. 6. 2010 23:44

Předchozí verze byla bez problémů?
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vebloud 25. 6. 2010 12:12

Mám stejný problém na Win XP SP3. Vytěžuje mi komplet naplno můj slabý procesor.

-- 25. 6. 2010 12:45 --

Vymazání cache a historie pomůže asi tak do prohlédnutí několika máýlo stránek a znova je to na plný kotel.

A ano do dnešního rána, kdy proběhl update bylo všechno v pohodě.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod .cvm 26. 6. 2010 21:03

Mozno poskodeny profil alebo problemy robi prilis vysoky pocet stranok pre indexaciu, ci zmenene parametre pre vyuzivanie cache. Ako sa sprava prenosna verzia s cistym profilom?
.cvm
Junior

Odeslat příspěvekod Vebloud 28. 6. 2010 10:42

Vypadá to, že se nová verze neppasovala s hodně starým profilem. Mám takový pocit, že ho mám od dob Opery 7.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod fahio 3. 12. 2010 20:56

Dá se někde sehnat 64 bitová Opera? Nedám na ni dopustit ale mám teď 64bit Win 7 a vytěžování procesoru fakt probíhá, i když mám relativně silný. IE a lišku mi, prosím, ani nenavrhujte, nad Chromem uvažuju. O:-)
fahio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fortress 4. 12. 2010 11:15

Jakej má smysl mít 64bitovej browser? :hm
Superb L&K 2.0TSI 206kW & Mustang GT V8 ME 310(350)kW
fortress
Junior