Outlook 2007 - nastavení 2. účtu jako hlavní složky

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod El Carlos 7. 11. 2010 02:31

Zdravím,

dodnes jsem používal MS Outlook 2007 klasicky pro příjem a odeslání pošty přes můj účet. Dnes jsem převedl tento účet pod Gmail tak, aby se navenek tvářil pořád jako stejná adresa. Spojení IMAP funguje, ale Outlook mi nechal původní složky v adresáři vlevo (logicky) a pro Gmailový účet vytvořil zase samostatnou složku.

V praxi to znamená, že po spuštění mě Outlook hodí do doručené pošty starého účtu, který už neexistuje a zabalí složku a podsložky účtu nového. Lze nějak nastavit, aby původní (Osobní složky) zůstalo srolované a implicitně mi Outlook po spuštění ukázal Doručená pošta nového účtu?

Předem děkuji
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod raduzza 8. 6. 2011 20:49

Mně by zajímalo, jak zruším osobní složky úplně, ví někdo jak na to?
raduzza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 8. 6. 2011 20:52

Chceš zrušit emailový účet v Outlooku nebo datový soubor pro nějaký účet?
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod raduzza 8. 6. 2011 21:01

Mám v OUTLOOKu 2007 jeden IMAP účet, ale furt tam jsou ty p..... osobní složky, nejdou odstranit, aspoň tedy nevím jak na to. Aspoň jsem už našel aby se po zapnutí OUTLOOKu spustila složka IMAPu účtu. Dá se aspoň nastavit aby byly srolované? Vlastně řeším to samé co uživatel "El Carlos"
raduzza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 8. 6. 2011 21:04

Pokud nechceš synchronizovat některé složky v IMAP účtu, tak jim prostě synchronizaci zruš.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod raduzza 8. 6. 2011 22:03

Nene, bavím se o osobních složkách, tam nic nemám, ale prostě se tam zobrazují, no naštěstí je to aspoň srolované když zavřu OUTLOOK a znova otevřu.
Obrázek
raduzza
Kolemjdoucí