Padá Skype

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MMKS 25. 5. 2011 19:19

Mám W7 Ultimate a do včerejška jsem bez problémů používal Skype poslední verzi. Dneska ale začal Skype hlásit chybu, že přestal pracovat. Prostě po startu se spustí, snaží se přihlásit ale hned následuje windowsovská hláška že program přestal pracovat.
Odinstaloval, našel poslední verzi (nebyl jsem si jistý aktualizací té předchozí) nainstaloval a to samé. Zkusil jsem restart, CCleaner, Esetem udělal hloubkovou kontrolu na viry ale nic. Nesetkal se s tím prosím někdo?
MMKS
Junior

Odeslat příspěvekod MMKS 26. 5. 2011 10:17

Důvod nezjištěn, ale pomohlo odinstalovat, ručně jsem vyhledal v registrech vše na "skype" a smazal a nová instalace a zatím dobré.
MMKS
Junior

Odeslat příspěvekod miho 26. 5. 2011 15:39

Podobny problem mi dneska hlasily celkem uz 3 osoby takze to nebude lokalni zalezitost.
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod g.sus 26. 5. 2011 15:51

- you bleed just to know you're alive -
g.sus
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 5. 2011 16:51

Jo s těmi výpadky se teď musí počítat častěji, co ho koupil Microsoft. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MMKS 27. 5. 2011 08:08

hmm, tak po restartu stejná situace, nepomohl ani návod viz výše (přesto děkuju). Hned vzápětí volá kamoš, jestli mě funguje Skype. Takže fakt dobrá práce MS.
MMKS
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 27. 5. 2011 09:08

Dnes vyšla nějaká aktualizace (5.3.0.116) (nebo na mě alespoň dnes blikla). Já se Skypem nemám žádný problém - předchozí verze v pohodě a aktuální dnes stáhnutá také v pohodě.
Bari007
VIP uživatel