Nejlepší aplikace pro sledování Twitteru

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod wolfbiker 28. 7. 2011 08:08

Pouzivam Tweetdeck, sledujem viac hashtagov naraz, vyhovuje mi viac stlpcov na obrazovke jednoduche ovladanie. Nevyhoda: velka aplikacia, vyzaduje Adobe Air, nefunguje mi celkom dobre synchonizacia.
Na mobile pouzivam oficialnu twitter app.
wolfbiker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod elec3k 29. 7. 2011 00:39

Istú dobu som používal Sidechirp, no momentálne si vystačím s klasickým web rozhraním.
elec3k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josef Kraus 2. 4. 2014 10:58

Po třech letech obnovujeme toto fórum s cílem najít ty nejlepší aplikace (klienty) pro Twitter. Od té doby uteklo hodně vody a většina projektů se vyvinula jedním či druhým směrem. Rovněž dlaždicové prostředí Windows 8 dodalo nový implus k tvorbě aplikací pro sledování a komunikaci na této sociální síti.
Pro potřeby nedělního článku na Živě.cz se tak ptáme vás čtenářů, jakou aplikaci byste ostatním doporučili pro užívání Twitteru a proč.
Josef Kraus
Redaktor Živě.cz

Odeslat příspěvekod www.the-s.i.d.y 2. 4. 2014 12:19

android oficialni app
www.the-s.i.d.y
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rstana 2. 4. 2014 12:36

Hootsuite. Umoznuje sledovat hned niekolko soc. sieti naraz, naplanovat tweet na urcity cas, sledovat naraz timeline, mentions, direct messages, niekolko uctov, skracovat URL, ma 'tab bar' kde mozete mat na kazdej karte niekolko stlpcov s roznym obsahom. Uz vo verzii zdarma obsahuje mnozstvo funkcii. Existuje verzia pre iOS, Android, v PC nevyzaduje instalaciu. Nic viac clovek nepotrebuje.
rstana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gyoja 2. 4. 2014 12:57

Na androidu Plume. Na desktopu jsem používal Saezuri, které ještě hodlám vyzkoušet pokud autor dokončí avizované Saezuri 2. V současnosti používám TweetDeck u kterého by autoři mohli odladit pár nelogičností.
gyoja
Junior

Odeslat příspěvekod honza.skypala 2. 4. 2014 13:22

Začal bych trochu přeformulovanou otázkou "Dáváte přednost jednoduchosti a nebo klientu se širokou funkcionalitou" (osobně mi moc o grafický kabátek nejde). Toto je pro mě poměrně velké dilema a nedokázal jsem ho vyřešit jinak, než že používám dva klienty najednou.

Prvním klientem je Windows Gadget tweetz (http://mike-ward.net/downloads), který díky 8GadgetPack (http://8gadgetpack.net/) funguje i v nejnovějších Windows 8.1. Jedná se o tradiční gadget na plochu, nezabírá moc místa a díky němu mám prakticky pořád přehled, co se děje. Hlavním nedostatkem gadgetu je asi to, že autor již vývoj ukončil, místo toho v současnosti připravuje náhradu Tweetz Desktop, ta je zatím jen v beta verzi a až bude hotová, bude placená. Původní gadget tweetz ale nadále funguje.

Nicméně jak jsem zmínil, výše uvedený gadget je omezený klient, např. podporuje jen jeden účet. A protože kromě soukromého účtu mám i několik dalších účtů, tak na "plnohodnotnější" práci už potřebuju něco funkčně bohatšího. Zde jsem zvolil TweetDeck, hlavně asi z toho důvodu, že je oficiálním nástrojem přímo od Twitteru a nabízí i webové rozhraní, takže se k němu mohu okamžitě přihlásit i na jiných počítačích, než je ten můj.

Zpět k původní otázce. Jednoduchý tweetz mám na ploše pořád, bohatší TweetDeck otevírám vždy, když potřebuji něco maličko složitějšího.
Honza
honza.skypala
Junior

Odeslat příspěvekod Substance242 2. 4. 2014 14:58

Pre Android je podľa mňa naj Twicca:
https://play.google.com/store/apps/deta ... 246.twicca
Malý klient ktorý vie všetko čo treba, netrvá pol hodiny ho nakonfigurovať, a skoro nič nežerie. Nesťahuje sám od seba viac ako treba, linkované obrázky vie zobraziť na požiadanie priamo.

Na PC nevidím dôvod mať Twitter aplikáciu.
Substance242
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sislik 2. 4. 2014 18:03

nevim jestli nejlepsi, ale pouzivam:

btw, webove rozhrani pouzivam naprosto vyjimecne
Radsi nic, nebo mi to zase smazou...
Sislik
Pokročilý

Předchozí stránka