Nejlepší download manažer pro Rapidshare

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod janac.marek 26. 8. 2011 08:15

Takou bol rapidshare.de a potom rapidshare.com a taka uz nebude. Proste to nezvlada napor.
"Stav komunikačnej infraštruktúry má výrazný vplyv na ekonomický rast spoločnosti, nie naopak."
janac.marek
Junior

Odeslat příspěvekod pazep 26. 8. 2011 09:25

Používal jsem různé downloadery, než jsem objevil JDownloader. Naprostá 1#...
pazep
Junior

Odeslat příspěvekod tommyboy 26. 8. 2011 10:34

Dr.acula píše:Tiež som skúsil HF i FS a vrátil sa k RS. Akurát mám vždy pocit, že keď hľadám niečo k sťahovaniu na RS, sú všetky odkazy na FServe/Sonic, HF, ... Ale to platí aj naopak, keď som hľadal niečo na HF, bolo všetko na RS.
Chce to nejakú megaslužbu, kde zaplatím mesačný paušál a ktorá dokáže obsluhovať viac servrov.

tých služieb je viac, akurát veľa krat niesu najspoľahlivejšie...
jedna z najspoľahlivejších sa mi zdá real-debrid.fr (resp. .com) aktualne akcia 16 € na 280 dní
a bezproblemov sťahujem zo serverov: rapidshare.com, hotfile, filesonic, fileserve, megaupload, atd. (celkovo 82 file-hostingov - všetky najznámejšie okrem oron.com - ten ani nebudu podporovať lebo s ním mali problémy) skoro všetky sú bez limitu až na:
Filefactory:0 / 3GB
Letitbit:0 / 5GB
Vip-File:0 / 5GB
FilesMonster:0 / 2GB
Depositfiles:0 / 3GB
EasyShare:0 / 5GB
Uploaded:0 / 2GB
Uploading:0 / 5GB
x7:0 / 1.5GB
ShareFlare:0 / 5GB
Fileape:0 / 0.5GB
(denne)

majú plug-in pre JDownloader/pyload/chrome/firefox ...

p.s.: neviem aké majú max rýchlosti pretože mám len 2,5 dsl linku a na nej mi to sťahuje maximum...
tommyboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.acula 27. 8. 2011 08:23

tommyboy: tak testoval som do jeden deň, rýchlosť nič moc, ale je to funkčné. Cena je veľmi podozrivá. Tiež mi nešiel paypal, ale až úhrada kartou. To šlo cez ssl, tak snáď nejaká ochrana tam je. Uvidím na výpise :-) Inak dík za tip.
Dr.acula
Junior

Odeslat příspěvekod JimmyFL 27. 8. 2011 19:49

[OT]
KineCZek píše:Rapidshare? Myslis tu davno mrtvou sluzbu, na kterou dnes nikdo neuploaduje? Kdo by odtud downloadoval? :roll:

Sam tedy pouzivam take JD, ale ne ke stahovani z RS.

Posledni dobou se z Rapida stahuje skvele. Zase presli z "kreditu" na "tarif", takze muzete stahovat bez omezeni. A i free jede skvele, zadnej obrazek, zadny cekani, jen je omezeni na jeden slot a myslim nejaka max rychlost. Takze RS bych nezatracoval, mozna zase vstane z mrtvych ;)
[/OT]

Ale k veci, take pouzivam JDownloader, jen mi vadi jeho "rychlost" pri spousteni, nastavovani a tak (chapu, je napsanej v Jave)...
Brzdy ani vykonem nenahradis...
JimmyFL
Junior

Odeslat příspěvekod tommyboy 27. 8. 2011 21:02

Dr.acula píše:tommyboy: tak testoval som do jeden deň, rýchlosť nič moc, ale je to funkčné. Cena je veľmi podozrivá. Tiež mi nešiel paypal, ale až úhrada kartou. To šlo cez ssl, tak snáď nejaká ochrana tam je. Uvidím na výpise :-) Inak dík za tip.

ja som to platil cez paypal ale skrz plimus a tiež som sa bal, že dva dni ako si kupim učet tak to cele zrušia..ale už fičim na tom polroka a funguje skvele...a no k rýchlosti..to som nevedel povedať lebo mam len 2 Mbps linku :'(
a k cene - teraz je akcia tak preto je tak veľa dní za taku cenu...
tommyboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gifter 27. 8. 2011 21:27

Naposledy jsem na Free stahoval s průměrnou rychlostí 7 MB/s, takže rychlost je v podstatě "neomezená".
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: Gigabyte | CPU: Intel | RAM: Kingston | VGA: MSI | HDD: 2x Seagate | SSD: Intel + Crutial | DVD: Samsung | Fan: Gelid + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zafodb 27. 8. 2011 21:41

jdownloader

- multiplatformita
- podpora obrovského množství file a videoserverů
- podpora premium účtů
- častá aktualizace
zafodb
Kolemjdoucí

Předchozí stránka