Explorer - v mailu nejdou otevřít přílohy

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Bob 5. 9. 2011 19:35

Dítě mi sáhlo na klávesnici a v mailech mi nejdou otvírat přílohy

Mám Google mail (@klikni.cz), ale tam problém není.
U mailu s přílohou se mi objeví logo přílohy - třeba pdf, v případě jpg dokonce náhled 2x3 cm na zaslanou fakturu, ale nejde jí otevřít.
Vedle názvu přílohy jsou tlačítka Zobrazit a Stáhnout, po jejichž zmáčknutí se otevře nové okno "Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku." Když na ta tlačítka jdu pravým tlačítkem a dám otevřít v novém okně nebo v nové záložce - jsem tam, kde jsem byl - Explorer nemůže zobrazit.
Jediné, co funguje, je pravé tlačítko Uložit cíl jako - uložený soubor potom už jde otevřít - ale je to poněkud pakárna.
Dodatečná stížnost - z některých stránek mi nefunguje tlačítko Domů.

Tak a teď jsem zvědav, kdo tu bude expertem - předem díky za snahu (Garáž nepomohla :-[ )
Bob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 5. 9. 2011 20:06

pravděpodobně je zaseklá klávesa shift, alt nebo ctrl...

důvod nemusí být jen ryze mechanickej, nýbrž může být aktivována některá z funkcí pro hendikepovaný...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Bob 5. 9. 2011 22:03

Tvé řešení vypadalo nejlogičtěji - na garáži byly hlavně jen návrhy na změnu prohlížeče.

Nakonec jsem to rozchodil nejprimitivnějším způsobem = všechno zavřít a restart.
Původně se mi to nechtělo dělat, protože jsem měl rozjeté nějaké záložky, ale kdybych to udělal hned, tak by to bylo mnohem rychlejší řešení.
Stejně to nechápu . .
Bob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 5. 9. 2011 22:07

já ano; dítě a počítač...

pokud nejsi hendikepovanej, preventivně si vypni všechny ty "ease of access" serepetičky, především sticky keys, filter keys a toggle keys...

pro zdravýho jsou tyto funkce vyloženě srací; už jen kvůli jejich aktivační sekvenci...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008